06:2900
SON DAKİKA GÖRELE HABERLERİ

Son Dakika Görele Haberleri

  Nahide Abla Başkan Vekilliği Koltuğuna Oturdu

  Nahide Abla Başkan Vekilliği Koltuğuna Oturdu

  Giresun’un Görele İlçe Belediye Başkanı Tolga Erener’in ilçesi ile ilgili çeşitli temaslarda bulunmak üzere İstanbul'a gitmesi üzerine 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi seçilen Nahide Yayla vekaleten Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Görele'de Hem Sergisi

  Görele Halk Eğitim Merkezi'nin (HEM) yıl son sergisi Öğretmenevi'nde açıldı. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  Görele Cadde ve Sokakları Gül Suyu ile Yıkandı

  Görele Belediyesi itfaiye ve temizlik ekipleri, ilçedeki tüm cadde ve sokakları gül suyu ile yıkadı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 06:29:53. #1.11#