SON DAKİKA GÜÇLÜKONAK HABERLERİ

Son Dakika Güçlükonak Haberleri

18:05
Şırnak'ta Kaçak Avlananlara Para Cezası Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde kaçak avlanan 3 kişiye 39 bin 191 lira para cezası verildi.
13:03
Beytüşşebap Kar Altında Kaldı Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı, ilçe merkezinde hayatı olumsuz etkiledi.
Beytüşşebap Kar Altında Kaldı
12:45
Beytüşşebap Kar Altında Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 3 gündür aralıklarla devam eden kar yağışı, yaşamı felç etti.
Beytüşşebap Kar Altında
16:34
Şırnak'ta 30 Köy Yolu Kapalı Şırnak il merkezi ve ilçelerinde dün akşam saatlerinde başlayan ve bugün de Cizre ve Silopi ilçelerinde de yağan yoğun kar yağışı nedeniyle 30 köy yolu kapandı.
14:40
Ilısu Barajında Sona Doğru HES projesinin yılda 980 milyon lira fayda sağlayacağını belirten DSİ Bölge Müdürü Mahmut Dündar, sulama açılan alanlarda 156 bin kişinin istihdam edileceğini söyledi.
Ilısu Barajında Sona Doğru
23:18
İHD: 5 Yılda Sınır Hatlarında 110 Kişi Vurularak Öldürüldü İHD Diyarbakır Şubesi, hazırladığı '2009-2014 Yılları Arasında Sınır Hatlarında Meydana Gelen Yaşam Hakkı İhlalleri" raporunu kamuoyuna açıkladı.
İHD: 5 Yılda Sınır Hatlarında 110 Kişi Vurularak Öldürüldü
19:07
İHD'den "Yaşam Hakkı İhlalleri" Raporu İnsani Hakları Derneği Diyarbakır Şubesi, hazırladığı "2009-2014 Yılları Arasında Sınır Hatlarında Meydana Gelen Yaşam Hakkı İhlalleri" raporunu açıkladı.
18:27
Şırnak'ta Kik Toplantısı Yapıldı Şırnak il merkezinde Kaçakçılık ve İstihbarat Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı.
Şırnak'ta Kik Toplantısı Yapıldı
16:23
Denizli'den Kobani'ye Yardım Denizli'deki Şırnak Güçlükonak Çetinkaya Köylüleri ve Yardımsever Derneğinin Kobani için topladığı yardım malzemeleri, Kobani'ye ulaştırılmak üzere Suruç'a gönderildi.
20:01
20 Ayda 448 PKK'lı Teslim Oldu Şırnak il ve ilçelerinde 20 ayda toplam 448 PKK'lı teslim oldu.
15:42
Şırnak'ta 1 PKK'lı Teslim Oldu Şırnak’ta 1 PKK’lı, örgütten kaçıp Güçlükonak-Yağızoymak 5. Motorize Piyade Tabur Komutanlığı’na teslim oldu.
15:05
Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu Güçlükonak ilçesinde terör örgütü PKK'dan kaçan bir terörist teslim oldu.
17:43
Şırnak'ta 1 PKK'lı Teslim Oldu Şırnak’ta örgütten kaçan 1 PKK’lı, Güçlükonak İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Koçyurdu Jandarma Karakol Komutanlığı’na teslim oldu.
14:58
Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu Şırnak'ta, terör örgütü mensubu bir kişi teslim oldu.
Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu
13:52
Kimse Yok mu Derneği'nin Yetkisini Elinden Alanları Allah'a Havale Ediyoruz' Şırnak il merkezi başta olmak üzere Cizre, Silopi, İdil, Güçlükonak, Uludere ve Beytüşşebap ilçelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi bin 224 aileye Kimse Yok Mu Derneği tarafından kurban eti verildi.
Kimse Yok mu Derneği'nin Yetkisini Elinden Alanları Allah'a Havale Ediyoruz'
09:29
Şırnak'ta Camileri Dolduran Vatandaşlar Barış İçin Dua Etti Şırnak il merkezi başta olmak üzere Cizre, Silopi, İdil, Beytüşşebap, Uludere ve Güçlükonak ilçelerinde bulunan vatandaşlar, İslam ülkelerinde akan kanın durması ve İslam kardeşliği için bayram namazında dua etti.
Şırnak'ta Camileri Dolduran Vatandaşlar Barış İçin Dua Etti
12:36
'PKK'nin 4 İşçiyi Kaçırması Sonrası Ilısu'da İşler Durdu' İddiası! Ilısu Barajı inşaatı, PKK'lilerin uyarıları ve en son 4 işçinin alıkonup, serbest bırakılması sonrası diğer işçilerin istifa etmesiyle tamamen durduğu iddia edildi.
'PKK'nin 4 İşçiyi Kaçırması Sonrası Ilısu'da İşler Durdu' İddiası!
17:12
Şırnak'ta Avcılara Seminer Şırnak'ta Orman ve Su İşleri Müdürlüğü'nce avcılara seminer verildi.
14:34
Arabasını Yol Kesen Teröristlerin Üzerine Sürüp Kurtuldu Diyarbakır Lice'de Bölücü Terör Örgütünü destekleyen silahlı 6-7 kişilik bir grup Dernek Mahallesi bölgesinde, Diyarbakır-Bingöl karayolunu trafiğe kapattı.
12:49
Şırnak İl Kültür ve Turizm Müdürü Erol Açıklaması "Şırnak'ta 99 tescillenmiş kültür varlığı bulunuyor.
13:12
Gabar Dağı Eteklerinde Fıstık, Fındık ve Zeytin Bahçeleri Yeşeriyor Yıllarca çatışmalar ile anılan ve bu nedenle bölge halkının köylerini terk ettiği Gabar Dağı eteklerinde çözüm süreciyle bahçeler artmaya başladı.
Gabar Dağı Eteklerinde Fıstık, Fındık ve Zeytin Bahçeleri Yeşeriyor
13:16
Çevrimli Köyü'nde PKK'nın Öldürdüğü 27 Kişi Anıldı Şırnak'ın Güçlükonak İlçesi'ne bağlı Çevrimli Köyü'nde 1990 yılında PKK'lı teröristler tarafından öldürülen 27 kişi, mezarları başında düzenlenen törenle anıldı.
13:13
Çözüm Süreci Güçlükonak ilçesine bağlı Çevrimli köyündeki katliamda iki bacağını kaybeden Muhtar Özbey, çözüm sürecine destek vererek, barış için herkesi affetmeye hazır olduğunu belirtti.
11:54
Mayında İki Bacağını Kaybeden Vatandaştan Anlamlı Mesaj PKK'nın yerleştirdiği mayına basarak iki bacağını da kaybeden İbrahim Özbay, çözüm süreci için PKK ile helalleşmeye hazır olduğunu söyledi.
Mayında İki Bacağını Kaybeden Vatandaştan Anlamlı Mesaj
16:57
Askeri Güvenlik Kulesi, "Bilim Kültür ve Uzay Evi" Oldu Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde askeri güvenlik kulesi, öğrenciler için "Bilim Kültür ve Uzay Evi"ne dönüştürüldü Kaymakam Benek: "Çözüm sürecinin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başladık"
Askeri Güvenlik Kulesi, 'Bilim Kültür ve Uzay Evi' Oldu
16:19
Sayısız Çatışmalara Şahitlik Yapan Kule, Bilim İçin Öğrencilere Adandı Şırnak’ın Güçlükonak ilçesinde Kalkınma Bakanlığı'nın desteklediği Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında açılan “Güçlükonak Bilim Kültür Evi” projesiyle sayısız çatışmalara şahitlik yapan güvenlik kulesi artık öğrencilere kaldı.
Sayısız Çatışmalara Şahitlik Yapan Kule, Bilim İçin Öğrencilere Adandı
14:04
Şırnak'ta Güvenlik Kulesi, Teleskop Merkezi Oldu Şırnak'ın Güçlükonak İlçesi'nde Küpeli Dağı eteklerinde 8 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından güvenlik amaçlı yapılan ve geçen yıl boşaltılan kule, öğrencilere 'Güçlükonak Bilim Kültür ve Uzay Evi' oldu.
13:02
Güçlükonak'taki Öğrencilere Oyuncak Şırnak’ın Güçlükonak ilçesinde, Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında yürütülen projeyle merkezdeki anaokulu öğrencilere oyuncak dağıtıldı.
Güçlükonak'taki Öğrencilere Oyuncak
11:16
Sodes'ten Güçlükonak'taki Öğrencilere Oyuncak Dağıtıldı Sosyal Destek Programı (SODES) projesiyle ilçe merkezindeki ana okullarında öğrenim gören yakalaşık 150 öğrenciye yeni oyuncaklar temin edildi.
11:24
Güçlükonak Kaplıcaları Turzime Kazandırılıyor Güçlükonak Kaymakamı Halit Benek, Güçlükonak termal kaplıcalarının şifa ve sağlık merkezi olması için Sağlık Bakanlığına başvuruda bulunacaklarını söyledi.
10:44
Güçlükonak Kaplıcaları Turizme Kazandırılıyor Şırnak'ın Güçlükonak İlçe Kaymakamı Halit Benek, ilçede bulunan termal kaplıcalarının şifa ve sağlık merkezleri olması için Sağlık Bakanlığı'na başvuruda bulunacaklarını söyledi.
Güçlükonak Kaplıcaları Turizme Kazandırılıyor
15:59
Şırnak'ta Rafting Keyfi Muş’tan gelen 17 kişilik rafting ekibi Güçlükonak ilçesindeki Cehennem Deresi'nde rafting yaptı Kaymakam Benek: "Bu güzellikler gizli kalmıştı, huzur ortamının devam etmesiyle bölge renklenecek"
Şırnak'ta Rafting Keyfi
15:54
Cehennem Deresi'nde Rafting Keyfi Yıllarca çatışmalarla anılan Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde bulunan Cehennem Deresi’nde rafting keyfi yaşandı.
Cehennem Deresi'nde Rafting Keyfi
15:23
Cehennem Deresi'nde Rafting Keyfi Yıllarca çatışmalarla anılan Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde bulunan Cehennem Deresi’nde rafting keyfi yaşandı.
Cehennem Deresi'nde Rafting Keyfi
13:04
Cehennem Deresinde Rafting Yaptılar Şırnak'ta, adı yıllarca çatışma ve şiddet olaylarına sahne olan Cehennem Deresinde çözüm süreci ile birlikte Muş'tan gelen sporcular Rafting yaptı.
Cehennem Deresinde Rafting Yaptılar
12:59
Cehennem Deresi'nde Rafting Yaptılar Şırnak'ta, adı yıllarca çatışma ve şiddet olaylarıyla anılan Cehennem Deresi'nde 'çözüm süreci' ile birlikte rafting yapılmaya başlandı.
17:08
Muş'un Rafting Ekibi Şırnak'a Geliyor Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Muş Su Sporları Spor Kulübü rafting ve kano ekibi Şırnak'a geliyor.
Muş'un Rafting Ekibi Şırnak'a Geliyor
13:20
Muş'un Rafting Ekibi Şırnak'a Gidiyor 2014 yılı faaliyetlerini yoğun bir program ile başlatan Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Muş Su Sporları Spor Kulübü rafting ve kano ekibi Şırnak'a gidiyor.
Muş'un Rafting Ekibi Şırnak'a Gidiyor
16:26
Şırnak'ta Kaçak Sigara Operasyonları Bu yılın başından bu yana gerçekleştirilen operasyonlarda, 1 milyon paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
Şırnak'ta Kaçak Sigara Operasyonları
16:05
Şırnak'ta Kaçakçılara Büyük Darbe Şırnak İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından değişik tarihlerde Uludere, Cizre, Silopi, il merkezi, Güçlükonak ve İdil ilçelerinde icra edilen operasyonlarda bir milyon paket kaçak sigara ele geçirildi.
Şırnak'ta Kaçakçılara Büyük Darbe
11:13
Şırnak'ta Piknik Mevsimi Başladı Şırnak'ın Cizre ilçesinde havaların ısınmasıyla beraber bahar mevsiminin piknikleri başladı.
Şırnak'ta Piknik Mevsimi Başladı
16:06
Şırnak'ta 3 İşçinin Kaçırılması Güçlükonak ilçesinde terör örgütü mensuplarınca kaçırılan 3 işçi serbest bırakıldı.
15:19
PKK, Şırnak'ta Kaçırdığı 3 İşçiyi Serbest Bıraktı PKK, Şırnak'ta önceki gün kaçırdığı yol yapımında çalışan 3 işçiyi bugün serbest bıraktı.
PKK, Şırnak'ta Kaçırdığı 3 İşçiyi Serbest Bıraktı
18:46
Genelkurmay Başkanlığı: "Şemdilli ve Çukurca'da Mühimmat Bulundu" Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'de iki ayrı yerde mühimmat bulunduğunu açıkladı.
18:18
Şırnak'ta 3 İşçi Kaçırıldı Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak Güçlükonak'ta, inşaat firmasında çalışan üç işçinin, bir grup silahlı bölücü terör örgütü mensubu tarafından kaçırıldığını bildirdi.
17:05
Genelkurmay: Teröristler, Şırnak'ta 3 İşçiyi Kaçırdı Genelkurmay Başkanlığı, bugün saat 07.00 sıralarında bir grup silahlı bölücü terör örgütü mensubu tarafından Şırnak Afrikaseydiya Tepe bölgesinde, Güçlükonak Fındık Beldesi ile Siirt Eruh ilçesi arasında inşaatı devam eden karayolunda, bir sivil inşaat firmasında çalışan 3 işçinin kaçırıldığını bildirdi.
16:57
Teröristler Bu Sabah Siirt'te Üç İşçiyi Kaçırdı Siirt'in Eruh ilçesinde bir karayolu inşaatında çalışmakta olan üç işçi bu sabah teröristler tarafından kaçırıldı.
16:46
Şırnak'ta 3 İşçi Kaçırıldı Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde yol yapımında çalışan 3 işçinin PKK'lılar tarafından kaçırıldığı ileri sürüldü.
13:59
PKK Şırnak'ta 3 İşçiyi Kaçırdı Şırnak'ın Güçlükonak İlçesi'nde yol yapımında çalışan 3 işçi bu sabah saatlerinde PKK'lılar tarafından kaçırıldı.
PKK Şırnak'ta 3 İşçiyi Kaçırdı
17:29
Pkk, Şırnak'ta Kaçırdığı 3 Kişiyi Serbest Bıraktı Şırnak'ın Güçlükonak Ilçesi'ne bağlı Çevrimli Köyü'nde 7 Nisan'da yaylaya çıkan ve PKK'lılar tarafından kaçırılan 1'i geçici köy korucusu 3 köylü serbest bırakıldı.
Pkk, Şırnak'ta Kaçırdığı 3 Kişiyi Serbest Bıraktı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 15:57:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜÇLÜKONAK HABERLERİ
[Hata Bildir]