15:5100
SON DAKİKA GÜLBEN ERGEN HABERLERİ

Son Dakika Gülben Ergen Haberleri


GÜLBEN ERGEN

Gülben Ergen Erdoğan, kısaca Gülben (d. 25 Ağustos 1972, Erenköy, İstanbul) İbrani Kökenli, Türk pop müzik şarkıcısı, eski model, sunucu ve dizi yuncusu.Daha çok şarkıcılık ile ön planda olan Ergen, sanat yönetmeni ve gazeteci Mustafa Erdoğan ile evlidir. Dadı dizisinde canlandırdığı Melek karakteri... Devamı

  Gülben Rinso Kampanyasında

  Gülben Rinso Kampanyasında

  Rinso kullanan kadınların, kendilerini en iyi temsil edecek ünlü isim olarak Gülben Ergen'i seçmesi ile başlayan Gülben Ergen ve Rinso işbirliğinde Ergen, yazma yeteneğini de ortaya koyarak beş profesyonel kimliğiyle karşımıza çıkıyor. (Dün 14:24)

   

  Nöroblastom Kanseri Deniz, Tedavi İçin Almanya'ya Gitti

  Nöroblastom kanseri olan 6 yaşındaki Deniz Gülmez, tedavi için ailesiyle Almanya'ya gitti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Minik Deniz Tedavi İçin Almanya'ya Götürüldü

  Minik Deniz Tedavi İçin Almanya'ya Götürüldü

  Haber-kamera: Murat ÇAKIR-İSTANBUL DHA Gülben Ergen'in bir televizyonda yaptığı programı sırasında, kanserle mücadele eden 6 yaşındaki Deniz Gülmez'in parasızlık nedeniyle tedavisini yaptıramadığını öğrenerek 500 bin Euro bağış yapan modacı Emel Acar, bugün küçük Deniz'i tedavi için Almanya'ya uğurladı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Yeniden) - Küçük Deniz Umuda Uçtu

  Yeniden -------- GÜLBEN Ergen'in bir televizyonda yaptığı programı sırasında, kanserle mücadele eden 6 yaşındaki Deniz Gülmez'in parasızlık nedeniyle tedavisini yaptıramadığını öğrenerek 500 bin Euro bağış yapan modacı Emel Acar, bugün küçük Deniz'i tedavi için Almanya'ya uğurladı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Küçük Deniz Umuda Uçtu.

  Gülben ergen'in bir televizyonda yaptığı programı sırasında, kanserle mücadele eden 6 yaşındaki Deniz Gülmez'in parasızlık nedeniyle tedavisini yaptıramadığını öğrenerek 500 bin Euro bağış yapan sanatçı Emel Acar, bugün küçük Deniz'i tedavi için Almanya'ya uğurladı. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Gülben Ergen'in Ergen Hali

  Gülben Ergen'in Ergen Hali

  Gülben Ergen'in Ergen Hali. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Gülben Ergen'in Şaka Faciası

  Gülben Ergen'in Şaka Faciası

  Canlı yayın konuğu Yavuz Seçkin ve Seher Dilovan’ı korkutmak isteyen Gülben Ergen, şakayı yüzüne gözüne bulaştırdı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Stüdyoda Yangın Paniği

  Stüdyoda Yangın Paniği

  Gülben Ergen'in sunuculuğunu yaptığı programın canlı yayınında büyük panik yaşandı. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Seher Dilovan'a Stüdyoyu Terk Ettiren Yeşil Elma Korkusu

  Seher Dilovan'a Stüdyoyu Terk Ettiren Yeşil Elma Korkusu

  "Gülben" programına konuk olan Seher Dilovan, Yavuz Seçkin'in şakası karşısında 'Özür dilerim' diyerek stüdyoyu terk etti. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Kenan Işık Ameliyata Alındı

  Kenan Işık Ameliyata Alındı

  Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık, beyin kanaması teşhisiyle kaldırıldığı Amerikan Hastanesinde ameliyata alındı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Rinso Kadınları 'Gülben' Dedi

  Rinso Kadınları "Gülben" Dedi

  Rinso'nun tüketicilerine yönelttiği "Rinso kadınını en iyi kim temsil eder?" sorusunun yanıtı Gülben Ergen oldu. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  "Gülben"de Mahmut Tuncer'den Türkü Şöleni

  Gülben bugün yanık sesi, espirili kişiliğiyle türkülerin efsane ismi Mahmut Tuncer'i ağırladı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Ünlü İsme Şaşırtan Sürpriz!

  Ünlü İsme Şaşırtan Sürpriz!

  Gülben Ergen'in ShowTV'de yayınlanan programına konuk olan Mahmut Tuncer'e büyük bir sürpriz yapıldı. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri