09:4200
SON DAKİKA GÜMÜŞHACIKÖY HABERLERİ

Son Dakika Gümüşhacıköy Haberleri

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Amasya'nın Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gümüşhacıköy Kaymakamı Tekin, Görevine Başladı

  Otlukbeli Kaymakamı iken Gümüşhacıköy Kaymakamlığına atanan Hüseyin Tekin, görevine başladı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gümüşhacıköy'de Kaçak Sigara ve Çay Ele Geçirildi

  Gümüşhacıköy'de Kaçak Sigara ve Çay Ele Geçirildi

  Gümüşhacıköy'de jandarma, bir tır içerisinde 750 paket gümrük kaçağı sigara ve 28 kilogram çay ele geçirdi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Soğan Hırsızları Kaçarken Yakalandı

  Soğan Hırsızları Kaçarken Yakalandı

  Gümüşhacıköy ilçesinde tarladan kamyonetle soğan çalan kişiler jandarma ekipleri tarafından kaçarken yakalandı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Gümüşhacıköy Emniyet Amiri Sayılır, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla ilçede küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiricilerini uyardı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Kaymakam Şahin'e Veda Yemeği

  Kaymakamlık kursuna katılmak üzere Ankara'ya gidecek Gümüşhacıköy Kaymakamı Ömer Said Şahin için veda yemeği düzenlendi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Turhal Kaymakamı'ndan Üniversiteyi Kazananlara Para Ödülü

  Turhal Kaymakamı'ndan Üniversiteyi Kazananlara Para Ödülü

  Tokat'ın Turhal İlçesi'nde Kaymakam Fatih Kadiroğlu, bu yıl ilçede 2014 yılı YGS-LYS sınavları sonucunda üniversiteye lisans düzeyinde yerleşen 188 öğrencinin her birini 500 lira nakit para ile ödüllendirdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Kaymakamdan, Üniversiteyi Kazanan 188 Öğrenciye 500'er TL Ödül

  Kaymakamdan, Üniversiteyi Kazanan 188 Öğrenciye 500'er TL Ödül

  Turhal Kaymakamı Fatih Kadiroğlu, üniversiteyi kazanan 188 öğrenciyi 500'er TL para ile ödüllendirdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Kaymakam Şahin'den, Belediye Başkanı Özyol'a Veda Ziyareti

  Kaymakam Şahin'den, Belediye Başkanı Özyol'a Veda Ziyareti

  Gümüşhacıköy Kaymakamı Ömer Said Şahin, veda ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Zehra Özyol'u makamında ziyaret etti. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Gümüşhacıköy'de Hacı Adayları Törenle Uğurlandı

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinden kutsal topraklara Hac vazifesini yerine getirmek için gidecek hacı adayları için tören düzenlendi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" dedi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi bir can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hayvanlarını Aramaya Giden Kişi Ölü Bulundu

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde hayvanlarını aramak için ormanlık alana giden kişinin cesedine ulaşıldı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 09:42:09. #1.11#