06:2300
SON DAKİKA GÜMÜŞHACIKÖY HABERLERİ

Son Dakika Gümüşhacıköy Haberleri

 

  Amatör Spor Haftası

  Gümüşhacıköy Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünce düzenlenen etkinlikle Amatör Spor Haftası kutlandı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gazilerden Kaymakam Tekin'e Ziyaret

  Gümüşhacıköy Kaymakamlığına atanan Hüseyin Tekin'e "hayırlı olsun" ziyaretleri devam ediyor. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gümüşhacıköy ve Hamamözü'nde Haşhaş Kotası Arttırıldı

  Gümüşhacıköy Ziraat Odası Başkanı Sadık Çolak, merkez ve köylerde haşhaş ekim kotasının yüzde 75 oranında arttığını söyledi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  AK Parti Suluova ve Gümüşhacıköy İlçe Teşkilatında Bayramlaşma

  AK Parti Suluova İlçe Teşkilatında yapılan bayramlaşmaya eski AK Parti Amasya Milletvekili Akif Gülle, katıldı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Gümüşhacıköy'de Bayramlaşma

  Gümüşhacıköy ilçesinde Kaymakamlık tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Gümüşhacıköy Emniyet Amiri Sayılır: "Vatandaşların Kurban Bayramı'nı huzur ve güven içinde geçirmesi için bazı tedbirler aldık" (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Amasya'nın Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gümüşhacıköy Kaymakamı Tekin, Görevine Başladı

  Otlukbeli Kaymakamı iken Gümüşhacıköy Kaymakamlığına atanan Hüseyin Tekin, görevine başladı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gümüşhacıköy'de Kaçak Sigara ve Çay Ele Geçirildi

  Gümüşhacıköy'de Kaçak Sigara ve Çay Ele Geçirildi

  Gümüşhacıköy'de jandarma, bir tır içerisinde 750 paket gümrük kaçağı sigara ve 28 kilogram çay ele geçirdi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Soğan Hırsızları Kaçarken Yakalandı

  Soğan Hırsızları Kaçarken Yakalandı

  Gümüşhacıköy ilçesinde tarladan kamyonetle soğan çalan kişiler jandarma ekipleri tarafından kaçarken yakalandı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Kurban Bayramı'na Doğru

  Gümüşhacıköy Emniyet Amiri Sayılır, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla ilçede küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiricilerini uyardı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Kaymakam Şahin'e Veda Yemeği

  Kaymakamlık kursuna katılmak üzere Ankara'ya gidecek Gümüşhacıköy Kaymakamı Ömer Said Şahin için veda yemeği düzenlendi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Turhal Kaymakamı'ndan Üniversiteyi Kazananlara Para Ödülü

  Turhal Kaymakamı'ndan Üniversiteyi Kazananlara Para Ödülü

  Tokat'ın Turhal İlçesi'nde Kaymakam Fatih Kadiroğlu, bu yıl ilçede 2014 yılı YGS-LYS sınavları sonucunda üniversiteye lisans düzeyinde yerleşen 188 öğrencinin her birini 500 lira nakit para ile ödüllendirdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Kaymakamdan, Üniversiteyi Kazanan 188 Öğrenciye 500'er TL Ödül

  Kaymakamdan, Üniversiteyi Kazanan 188 Öğrenciye 500'er TL Ödül

  Turhal Kaymakamı Fatih Kadiroğlu, üniversiteyi kazanan 188 öğrenciyi 500'er TL para ile ödüllendirdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Kaymakam Şahin'den, Belediye Başkanı Özyol'a Veda Ziyareti

  Kaymakam Şahin'den, Belediye Başkanı Özyol'a Veda Ziyareti

  Gümüşhacıköy Kaymakamı Ömer Said Şahin, veda ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanı Zehra Özyol'u makamında ziyaret etti. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Gümüşhacıköy'de Hacı Adayları Törenle Uğurlandı

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinden kutsal topraklara Hac vazifesini yerine getirmek için gidecek hacı adayları için tören düzenlendi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da rehin alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" dedi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "46 vatandaşımızın serbest bırakılması tabi ki sevindirici bir şey. Sürecin şu ana kadar uzamış olması hepimiz için üzüntü verici bir durumdu ama sonuç itibarıyla sağlıkları yerinde, herhangi bir can kaybı olmadan serbest bırakılmış olmalarından dolayı mutluyuz" (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Hayvanlarını Aramaya Giden Kişi Ölü Bulundu

  Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde hayvanlarını aramak için ormanlık alana giden kişinin cesedine ulaşıldı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Gümüşhacıköy'de İlköğretim Haftası Kutlandı

  Gümüşhacıköy'de İlköğretim Haftası Kutlandı

  Gümüşhacıköy'de İlköğretim Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gümüşhacıköy'de Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

  Gümüşhacıköy Belediyesi ile Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ülkü Orta Okulu'nda eğitim gören 100 öğrenciye kırtasiye malzemesi hediye etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, Erzincan'da

  Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Erzincan'a geldi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Gümüşhacıköy'de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı

  Gümüşhacıköy'de Yeni Eğitim-Öğretim Yılı

  Gümüşhacıköy Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, yeni eğitim öğretim yılında ilçede 3 bin 574 öğrenci ve 313 öğretmenle ders başı yapacaklarını söyledi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kaymakamlara Veda Yemeği Düzenlendi

  Kaymakamlara Veda Yemeği Düzenlendi

  İçişleri Bakanlığı’nın resmi gazetede yayımlanan son Vali Yardımcılar ve Kaymakamlar Kararnamesine göre görev yerleri değişen ilçe kaymakamlarına Vali Abdurrahman Akdemir tarafından bir veda yemeği düzenlendi. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  2 Köye Yangın Plaketi

  2 Köye Yangın Plaketi

  Amasya’nın Hamamözü ilçesi Kaymakamı Kadir Güntepe, bir ormanlık alanda çıkan yangına müdahale ederek söndürülmesinde gayret gösteren iki köy halkını temsilen muhtarlara plaket verdi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 06:23:21. #1.11#