SON DAKİKA GÜMÜŞHACIKÖY HABERLERİ

Son Dakika Gümüşhacıköy Haberleri

12:11
Karantina Altındaki Gümüşhacıköy Hayvan Pazarı Yeniden Açıldı Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde 6 ay önce Sığır Çiçeği hastalığı nedeni ile kapatılan hayvan pazarı tekrar açıldı.
Karantina Altındaki Gümüşhacıköy Hayvan Pazarı Yeniden Açıldı
11:00
Merzifon'dan Suriye'ye Gıda Yardımı Amasya'nın Merzifon ilçesinde toplanan bir tır dolusu gıda yardımı, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere Suriye'ye gönderildi.
15:32
Gümüşhacıköy İhh'dan Süriye'ye Yardım İHH Gümüşhacıköy Temsilciliğinden Suriye'ye yardım İnsani Yardım Vakfı (İHH) Gümüşhacıköy Temsilciliği'nce Suriye'ye bin 600 koli gıda yardımı gönderdi.
Gümüşhacıköy İhh'dan Süriye'ye Yardım
15:28
İhh Gümüşhacıköy Temsilciliğinden Suriye'ye Yardım İnsani Yardım Vakfı (İHH) Gümüşhacıköy Temsilciliği'nce Suriye'ye bin 600 koli gıda yardımı gönderdi.
İhh Gümüşhacıköy Temsilciliğinden Suriye'ye Yardım
12:15
1 Liralık Alışveriş Çeki, Okuma Oranını Yüzde 70 Artırdı Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde bir okulda başlatılan "Oku Kitabı Al Harçlığı" projesi kapsamında, okunan her 100 sayfa için okul kantininde geçerli 1 liralık alışveriş çeki verilmesi okuma oranını yüzde 70 artırdı Okul Müdürü Atagür: "Okulumuzda kitap okuma oranı yüzde 70 arttı.
1 Liralık Alışveriş Çeki, Okuma Oranını Yüzde 70 Artırdı
11:38
1 Liralık Alışveriş Çeki, Okuma Oranını Yüzde 70 Artırdı Amasya'da bir okulda başlatılan proje kapsamında okunan her 100 sayfa için kantinde geçerli 1 liralık alışveriş çeki verilmesi okuma oranını artırdı.
1 Liralık Alışveriş Çeki, Okuma Oranını Yüzde 70 Artırdı
19:42
8 Yıllık Cinayetin Zanlısı, Komşu Köyün Muhtarı Çıktı Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesi Balıklı köyünde 8 yıl önce öldürülen kişinin katil zanlısı komşu köyün o dönemki muhtarının cinayeti itiraf etmesiyle olayı aydınlandı.
11:45
Minik Eller Kuşlar İçin Çalıştı Amasya'da anasınıfı öğrencileri "Kuşlar Aç Kalmasın" Projesi kapsamında hazırlanan ahşap kuş yuvalarını okul bahçesindeki ağaçlara astı.
09:02
Gümüşhacıköy SYDV'den 5 Bin 162 Kişiye Yardım Gümüşhacıköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, 2014 yılda 5 bin 162 kişiye 4 milyon 378 bin 688 liralık yardım yaptı.
Gümüşhacıköy SYDV'den 5 Bin 162 Kişiye Yardım
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
11:16
Merzifon Ahi Koleji Velileri Kitaptan Sınava Girdi Ümit Eğitim Kurumları Merzifon Özel Ahi Koleji, velilerini kişisel gelişime teşvik etmek ve kitap okumalarına vesile olmak amacıyla düzenlediği 'Ailem Kitap Okuyor' projesine bu yıl da devam etti.
13:36
10 Ocak İdareciler Günü Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin, mesaj yayımladı.
11:47
Gümüşhacıköy'de Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Gümüşhacıköy Orman İşletme Şefliği, Kağnıcı köyü yaylasına ve Derbentobruğu köyü Çeşmeli koru mevkisinde yaban hayvanlarının yaşam alanına yem bıraktı.
Gümüşhacıköy'de Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı
10:58
Gümüşhacıköy'de Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Gümüşhacıköy Orman İşletme Şefliği, Kağnıcı köyü yaylası ile Derbentobruğu köyü Çeşmeli Koru mevkisinde yaban hayvanları için doğaya yem bıraktı.
Gümüşhacıköy'de Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı
10:46
Gümüşhacıköy Kaymakamı Tekin'den Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Gümüşhacıköy Kaymakamı Tekin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
15:31
Gümüşhacıköy Kaymakamlığına Yeni Birim Gümüşhacıköy Kaymakamlığında, kanser hastaları ve anne babası boşanmış veya anne babasından herhangi biri vefat etmiş kız öğrenciler için özel birim oluşturuldu.
Gümüşhacıköy Kaymakamlığına Yeni Birim
10:29
Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Başhekimi Sarıkulak Açıklaması "Hastanemizde 2014 yılında 117 bin 11 hastaya hizmet verildi"
20:10
Amasya'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle Amasya'nın ilçelerindeki okullarda perşembe günü de eğitime ara verilecek.
15:20
Orta Karadeniz'de Köy Yolları Kardan Kapandı Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop'ta etkili olan kar yağışı bölgede köy yollarının kapanmasına neden oldu.
Orta Karadeniz'de Köy Yolları Kardan Kapandı
11:56
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili Samsun başta olmak üzere Ordu, Sinop, Çorum ve Amasya'nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı okulları tatil ettirdi.
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili
11:24
Amasya'da Eğitime Kar Engeli Amasya'nın Merzifon ve Hamamözü ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
Amasya'da Eğitime Kar Engeli
10:11
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili Samsun, Ordu, Sinop, Çorum ve Amasya'nın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı okulları tatil ettirdi.
Orta Karadeniz'de Okullara Kar Tatili
18:43
Ünlü Güreşçi Hamit Kaplan Mezarı Başında Anıldı Ünlü güreşçi Hamit Kaplan mezarı başında anıldı- Dünya ve olimpiyat şampiyonu milli güreşçi Hamit Kaplan, Amasya'nın Hamamözü ilçesindeki mezarı başında anıldı Dünya ve olimpiyat şampiyonu milli güreşçi Hamit Kaplan, Amasya'nın Hamamözü ilçesindeki mezarı başında anıldı.
Ünlü Güreşçi Hamit Kaplan Mezarı Başında Anıldı
11:10
Gümüşhacıköy Müftüsü Uzunharman'dan Mevlid Kandili Mesajı Gümüşhacıköy İlçe Müftüsü Hamdi Uzunharman, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
11:13
Kaymakam Tekin'den, Gümüşhacıköy Esnaf Odası'na Ziyaret Kaymakam Hüseyin Tekin, Gümüşhacıköy Esnaf Odası Başkanı Hasan Buğa'yı ziyaret etti.
Kaymakam Tekin'den, Gümüşhacıköy Esnaf Odası'na Ziyaret
18:13
Çarşamba'da Tekerlekli Sandalye Basketbol Karşılaşması Bölgesel Amatör Tekerlekli Basketbol Ligi'nde Çarşamba Bedensel Engelliler Spor Kulübü, evinde Gümüşhacıköy Bedensel Engelliler Spor Kulübünü ağırladı.
Çarşamba'da Tekerlekli Sandalye Basketbol Karşılaşması
09:50
Kaymakam Tekin'den Gümüşhacıköy Ziraat Odasına Ziyaret Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin, Gümüşhacıköy Ziraat Odası Başkanı Sadık Çolak'ı ziyaret etti.
Kaymakam Tekin'den Gümüşhacıköy Ziraat Odasına Ziyaret
10:42
Gümüşhacıköy Cumhuriyet Savcısı Akkuzu, Göreve Başladı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Kararnamesi ile Gümüşhacıköy Cumhuriyet Savcılığına atanan Nafiz Akkuzu, göreve başladı.
Gümüşhacıköy Cumhuriyet Savcısı Akkuzu, Göreve Başladı
15:38
Basketbol: Tekerlekli Sandalye Bölgesel 2. Lig B Grubu Gümüşhacıköy Hayat Engelliler: 67 Malatya Kent Konseyi Engelliler 24.
13:39
Amasya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Faaliyetleri Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yıldız kızlar voleybol müsabakalarında Gümüşhacıköy Mehmetpaşa Ortaokulu ilçe birincisi oldu.
08:54
Atatürk Ortaokulu Voleybolda İddialı Osmancık Atatürk Ortaokulunun Yıldız kızlar voleybolcuları müsabakalara iddialı hazırlanıyor.
11:14
Gümüşhacıköy'de İzinsiz Kazı İddiası Gümüşhacıköy ilçesinde izinsiz kazı yaptığı iddia edilen 5 kişi yakalandı.
11:13
Gümüşhacıköy'de Bonzai Operasyonu Gümüşhacıköy'de 4,06 gram bonzai ele geçirildi.
Gümüşhacıköy'de Bonzai Operasyonu
16:49
Basketbol: Tekerlekli Sandalye Bölgesel 2. Lig B Grubu Gümüşhacıköy Hayat Engelliler: 64 Samsun Kuzey Yıldızı Engeliler: 24.
15:38
25 Bin Nüfuslu İlçede Doktor Sıkıntısı Meclis Gündeminde CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi'nde kadın doğum uzmanı, ortopedi ve göz hastalıkları uzmanı olmaması konusunu Meclis'e taşıdı.
16:51
Gümüşhacıköy'de Rahvan At Yarışları Düzenlendi Amasya'nın Gümüşhacıköy ilçesinde rahvan at yarışları düzenlendi.
16:32
Gümüşhacıköy Kaymakamı Tekin'in Ziyaretleri Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin, Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokulu'nu ziyaret etti.
13:32
CHP Milletvekili Topal'dan Gümüşhacıköy Kaymakamı Tekin'e Ziyaret CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal, Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin'i makamında ziyaret etti.
CHP Milletvekili Topal'dan Gümüşhacıköy Kaymakamı Tekin'e Ziyaret
16:52
AK Parti Amasya İl Teşkilatı'nda Kongre Süreci Başladı AK Parti Amasya İl Teşkilatı'nda kongre süreci başladı.
15:57
CHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaş Açıklaması "Bir parti 90 yıl boyunca hep zirvede olmaz. Bazen düşüşler yaşar, yanlışlar yapar. Önemli olan partinin yanlışlarını kendisinin tesbit edebilmesi, bunlardan arınacak yeni tutumlar, politikalar ve programlar üretebilmesidir.
00:03
17:43
Gümüşhacıköy'de Baca Yangını Gümüşhacıköy ilçesinde tek katlı bir evde çıkan baca yangınında maddi hasar oluştu.
11:36
Gümüşhacıköy'de "Birlik Aşuresi" Dağıtıldı Gümüşhacıköy Ali Pircivan Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından geleneksel 10’ucu birlik aşure gecesi yapıldı.
Gümüşhacıköy'de 'Birlik Aşuresi' Dağıtıldı
10:29
Gümüşhacıköy'de Harabe Evler Yıkılıyor Gümüşhacıköy Belediyesi, ilçede yer alan eski ve kullanılmayan harabe evlerin yıkımı için çalışma başlattı.
Gümüşhacıköy'de Harabe Evler Yıkılıyor
13:10
Gümüşhacıköy'de Baca Temizliği Uyarısı Gümüşhacıköy Belediyesi İtfaiye Amiri Çetinkaya, kış ayının gelmesi nedeniyle bacaların temizlenmesi gerektiğini bildirdi.
14:28
Gümüşhacıköy'de "Sağlıklı Yaşam" Yürüyüşü Gümüşhacıköy Toplum Sağlığı Merkezi Sağlık Grup Başkanlığı tarafından "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam" etkinliği çerçevesinde "sağlıklı yaşam" yürüyüşü gerçekleştirildi.
11:44
Amasya'da Eczane Çalışanlarına İş Sağlığı Eğitimi Veriliyor Amasya Eczacı Odası, eczane çalışanlarına yönelik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi vermeye başladı.
Amasya'da Eczane Çalışanlarına İş Sağlığı Eğitimi Veriliyor
17:15
Jandarma Kıyafeti Giyip Köylülerin Silahlarına El Koydular Amasya ve Samsun'da, jandarma kıyafeti giyip köylülerin silahlarına el koyan 3 dolandırıcı yakalandı.
Jandarma Kıyafeti Giyip Köylülerin Silahlarına El Koydular
11:36
Kaymakam Tekin'den, Özyol'a Ziyaret Gümüşhacıköy Kaymakamı Hüseyin Tekin, Belediye Başkanı Zehra Özyol’u makamında ziyaret etti.
18:19
Hayvan Pazarında Unutulan Dana, 4 Gün Sonra Sahibine Teslim Edildi Samsun'un Havza ilçesinde geçen cuma günü canlı hayvan pazarında unutulan dana, 4 gün sonra sahibine teslim edildi.
Hayvan Pazarında Unutulan Dana, 4 Gün Sonra Sahibine Teslim Edildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:46:30. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜMÜŞHACIKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]