SON DAKİKA GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Son Dakika Gümüşhane Haberleri

 • 18:42Merhum Cumhurbaşkanı Demirel İçin Mevlit OkutulduTürkiye Cumhuriyetinin 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için Trabzon, Rize, Gümüşhane, Bayburt, Ordu, Giresun ve Sinop'ta mevlit okutuldu.
 • 02:18Gümüşhane'de CHP İl Başkanı Görevden AlındıGümüşhane'de CHP İl Başkanı Görevden AlındıCHP Genel Merkezi, Gümüşhane İl Başkanı Özdamar'ı görevden alarak yerine 7 Haziran seçimlerinde ikinci sıra milletvekili adayı olan Eda Akagün Çubukçu'yu atadı.
 • 01:30Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygulamalara TepkilerSincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygulamalara TepkilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gümüşhane Milli İrade Platformu üyelerinden detaylar-Genç Memur-Sen Gümüşhane Temsilcisi İsa Arslan, Müslüman Uygur'un açıklaması Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki uygulamalara tepkiler- Gümüşhane'de, Çin'in Müslümanlara yönelik uygulamaları teravih namazının ardından protesto edildi Gümüşhane'de, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Müslümanlara yönelik uygulamalar teravih namazının ardından protesto edildi.
 • 23:00Nebati: Nebati: "Kırmızı Çizgimiz Bu Milletin Çizgisi, Şartlarımız Bu Milletin Şartlarıdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gümüşhane Belediyesi Aşevi'nde iftar- Yemeklerini alan vatandaşlar- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati'nin konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati: - "Şimdi uzlaşı, ortaklık kültürünün geliştirilmesi, gerginliklerin bitirilmesi ve hep birlikte Türkiye'yi yeniden inşa etme zamanıdır"- "Kırmızı çizgimiz yok, şartlarımız yok. Kırmızı çizgimiz bu milletin çizgisi, şartlarımız bu milletin şartlarıdır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, şimdi uzlaşı, ortaklık kültürünün geliştirilmesi, gerginliklerin bitirilmesi ve hep birlikte Türkiye'yi yeniden inşa etme zamanı olduğunu söyledi.
 • 03:41Doğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik SaldırılarDoğu Türkistan'da Müslümanlara Yönelik SaldırılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Camiden cemaatin dağılımı-AGD Gümüşhane Şube Başkanı Naci Şenel'in basın açıklaması-Grup tarafından dua edilmesi Doğu Türkistan'da Müslümanlara yönelik saldırılar- Gümüşhane'de, saldırılar teravih namazının ardından protesto edildi Gümüşhane'de, Doğu Türkistan'da Müslümanlara yönelik saldırılar protesto edildi.
 • 13:34Gümüşhane'de Bu Gelenek 10 Yıldır Devam EttiriliyorGümüşhane'de Bu Gelenek 10 Yıldır Devam EttiriliyorGümüşhane’de Kelkit ve Köse karayolu üzerinde yer alan Kırıklı köyünde 10 yıldır aralıksız olarak her Ramazan ayında iftar programı düzenleniyor ve yoldan geçenlere ücretsiz yemek ikram ediliyor.
 • 16:09Kelkit'te Ayı Çobana SaldırdıGümüşhane’nin Kelkit ilçesinde hayvanlarını otlatırken ayının saldırısına uğrayan çoban, saldırıdan hafif yaralı olarak kurtuldu.
 • 11:39Kars İhracat Yapamazken, Gümüşhane'nin İhracatı İse 20 Dolar OlduTürkiye'nin ihracatı Mayıs ayında yüzde 18.8, ithalatı da yüzde 14.4 azaldı.
 • 09:0811 İlde Sağanak Yağış Var11 İlde Sağanak Yağış VarKocaeli, Adapazarı, Bilecik, Adana, Osmaniye, Ordu, Tokat, Gümüşhane, Artvin, Antalya'nın iç kesimleri ve Hatay'ın kıyı kesimlerinde sağanak yağış görülecek.
 • 12:34Topladıkları Mantarla Sahur Yapan İmam ve Arkadaşı ZehirlendiTopladıkları Mantarla Sahur Yapan İmam ve Arkadaşı ZehirlendiGümüşhane’de gündüz topladıkları mantarları sahur yemeğinde yiyen imam ve arkadaşı zehirlendi.
 • 08:53Meteoroloji'den 6 İle Sağanak, 7 İle Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji'den 6 İle Sağanak, 7 İle Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji; 6 ilde sağanak ve 7 ilde kuvvetli yağış beklendiğini açıklayıp yaşanabilecek olumsuz durumlara karşı uyardı.
 • 18:30Gümüşhane'de Lise Son Sınıf Öğrencisi İntihar EttiGümüşhane'de Lise Son Sınıf Öğrencisi İntihar EttiGümüşhane’nin Kürtün ilçesinde lise son sınıf öğrencisi 16 yaşındaki G.Ş, bilinmeyen bir nedenle intihar etti.
 • 01:32Gümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015. Gümüşhane imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Gümüşhane ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.
 • 01:32Gümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015. Gümüşhane imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Gümüşhane ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.
 • 10:59Gümüşhane MHP Milletvekili Canlı Basınla BuluştuGümüşhane MHP Milletvekili Canlı Basınla BuluştuMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane Milletvekili Mustafa Canlı, 7 Haziran seçimlerinin ardından Ankara’ya gitmeden önce basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
 • 14:56İnegöl Belediyespor, Smaçör Kerem Can Acar ile Sözleşme İmzaladıİnegöl Belediyespor, Smaçör Kerem Can Acar ile Sözleşme İmzaladıNuhi Solak'ın konuşması- Kerem Can Acar'ın konuşması Voleybolda transfer- İnegöl Belediyespor, smaçör Kerem Can Acar ile sözleşme imzaladı Erkekler Voleybol 1. Ligi takımlarından İnegöl Belediyespor, Gümüşhane Torul Gençlik'ten smaçör Kerem Can Acar'ı transfer etti.
 • 14:05Gümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015. Gümüşhane imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Gümüşhane ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.
 • 01:33Gümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015/ İftar ve imsak vakitleriGümüşhane Ramazan imsakiyesi 2015. Gümüşhane imsakiyesi, iftar imsak vakitleri ve 81 ilde ramazan imsakiyeleri. 12 ay içinde en değerlisi olarak bilinen Ramazan ayı boyunca Gümüşhane ili ve tüm illerde iftar ve imsak vakitleri için ramazan imsakiyesi haberler.com'da.
 • 15:44Para Dolu Poşeti Unutan Soyguncu YakalandıPara Dolu Poşeti Unutan Soyguncu YakalandıPendik'te silahlı ve maskeli banka soygunu yapan şüpheli olaydan sonra saklanmak için kaçtığı Gümüşhane'deki köy evinde yakalandı.
 • 13:35Ameliyat Maskeli Banka Soyguncusu KameradaPendik’te ameliyat maskesi takarak girdiği banka şubesinde güvenlik görevlisini silahla yaralayıp, 10 bin lirayla kaçan soyguncu Gümüşhane’de yakalandı.
 • 13:13Para Dolu Poşeti Unutan Soyguncu YakalandıPara Dolu Poşeti Unutan Soyguncu YakalandıPendik'te silahlı ve maskeli banka soygunu yapan şüpheli olaydan sonra saklanmak için kaçtığı Gümüşhane'deki köy evinde yakalandı.
 • 20:07Kamyonun Dorsesi Tünele TakıldıKamyonun Dorsesi Tünele TakıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tünelİn genel plan detayları -Araçların geçişi Kamyonun açık unutulan dorsesi tünele takıldı Gümüşhane'de, kamyonun açık unutulan dorsesi tünele takıldı.
 • 16:27Damperi Açık Kamyon Tünele ÇarptıDamperi Açık Kamyon Tünele ÇarptıGümüşhane'de bir kamyon şoförü yükünü boşalttıktan sonra dorsesini açık unutup tünele girince dorse tünele çarpıp kamyondan ayrıldı.
 • 15:20Gümüşhane'de Trafik Kazası: 3 YaralıGümüşhane'de Trafik Kazası: 3 YaralıGümüşhane’de meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
 • 15:13Düğüne Giden Aile Kelkit'te Kaza Yaptı: 1 Ölü, 2 YaralıDüğüne Giden Aile Kelkit'te Kaza Yaptı: 1 Ölü, 2 YaralıArtvin’den Gaziantep’e düğüne giden otomobil Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde kaza yaptı.
 • 12:23Otomobil Dereye Uçtu: 1 Ölü 2 YaralıOtomobil Dereye Uçtu: 1 Ölü 2 YaralıGümüşhane'de sürücünün direksiyon kontrolünü yitirdiği otomobil, karşı şeride geçip köprü korkuluklarına çarparak dereye uçtu, 1 kişi öldü 2 kişi yaralandı.
 • 11:08Gümüşhane'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 YaralıGümüşhane'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 2 YaralıGümüşhane'de dün gece meydana gelen trafik kazasında köprü korkuluklarına çarpan otomobilden Harşit Çayına uçan 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 21:18Gümüşhane'de Trafik Kazası: 4 YaralıGümüşhane'de Trafik Kazası: 4 YaralıGümüşhane’de meydana gelen trafik kazasında asker ziyaretine giden aynı aileden 4 kişi yaralandı.
 • 19:34MHP Gümüşhane Milletvekili Canlı, Mazbatasını AldıMHP Gümüşhane Milletvekili Canlı, Mazbatasını AldıMHP'den Gümüşhane milletvekili seçilen Mustafa Canlı, eşi Müzeyyen Canlı, MHP İl Başkanı Ali Ateş, ilçe başkanları ve partililerle adliyeye giderek mazbatasını aldı.
 • 14:19İnegöl Belediyespor'da TransferGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İnegöl Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Nuhi Solak'ın açıklaması- Aslan Ekşi'nin açıklaması, imza töreni Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, geride kalan sezonda Gümüşhane Torul Gençlik takımının formasını giyen Aslan Ekşi'yi transfer etti.
 • 12:31Atıcılıktaki Başarısızlığı, Milli Takım Antrenörlüğüne TaşıdıAtıcılıktaki Başarısızlığı, Milli Takım Antrenörlüğüne TaşıdıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Atıcılık Milli Takımı antrenörü Coşkun Abiş- Abiş'in atış yapması- Abiş'in bir genci çalıştırması- Abiş'in karate antrenmanı- Abiş ile röportaj- Kupa ve madalyalar- Aydın Doğan Spor Salonu binası TUĞBA YARDIMCI - Gümüşhane'de atıcılıkta sporcu olarak başarı elde edemeyen, buna rağmen "ben bu işi ya çok iyi yapacağım ya da bırakacağım" diyerek çalışmalarını sürdüren Coşkun Abiş, yetiştirdiği milli sporcular sayesinde Atıcılık Milli Takımı antrenörü oldu.
 • 16:47Gümüşhane - Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet CoşkusuGümüşhane - Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet CoşkusuKelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet coşkusu Gümüşhane Üniversitesi Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nda 10'uncu Mezuniyet Ödül Töreni gerçekleştirildi.
 • 16:28İnegöl Belediyespor'a Mehmet Almaz'dan İmzaİnegöl Belediyespor'a Mehmet Almaz'dan İmzaErkekler Türkiye Voleybol 1'inci Ligi takımlarından İnegöl Belediyespor, Gümüşhane Torul Gençlik takımından orta oyuncu Mehmet Almaz'ı transfer etti.
 • 14:10Doğu Karadeniz'de Turizm Eğitimi YetersizDoğu Karadeniz'de Turizm Eğitimi YetersizSon yıllarda turizm sektörü sürekli gelişen, 950 yaylaya sahip, 70 tanesi bilininirliği ve turizm faaliyetleri ile bilinen ve Türkiye’de turizm merkezi ilan edilen 36 yaylanın 26 tanesine sahip Doğu Karadeniz Bölgesi’nde faaliyet gösteren turizm işletmelerinde istihdam edilen personelin yüzde 74’ünün ilkokul, ortaokul ve lise mezunu olduğu, ancak yüzde 4’ünün turizm meslek lisesi mezunu olduğu belirlendi.
 • 12:29Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanCumhuriyet Halk Partisi (CHP), 25. Dönem milletvekili seçimlerinde, resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 11 milyon 513 bin 67'sini alarak, yüzde 24,96 ile 132 milletvekili çıkardı.
 • 02:45Gümüşhane'de MHP'li Canlı'nın Milletvekili SeçilmesiGümüşhane'de MHP'li Canlı'nın Milletvekili SeçilmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Partililerin sevinç gösterisi- Canlı'nın konuşması Milletvekili genel seçimi- MHP Gümüşhane milletvekili adayı Canlı: - "Şu andan itibaren sorumluluğumuz arttı, insanlar bize umut bağladı.
 • 23:48Gümüşhane'de Genel SeçimGümüşhane'de Genel SeçimGümüşhane’de bugün yapılan 25.dönem Milletvekili seçimlerinde AK Parti ve MHP birer milletvekili çıkarmaya hak kazandı.
 • 23:07Milletvekili Genel Seçimleri 2015 - İl Sonuçları- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 2015 - İL SEÇİM SONUÇLARI: GÜMÜŞHANE Toplam Sandık: 575 Toplam Seçmen: 98.824 Açılan Sandık: 574 Açılan Sandık Oranı:%99,83 Kullanılan Oy: 75.671 Geçerli Oy: 73.681 Katılım Oranı:%76,58 Parti Adı Aldığı Oy Oy Oranı (%) Milletvekili Sayısı Doğru Yol Partisi 48.
 • 22:35Gümüşhane'de AK Parti ile MHP Vekillikleri PaylaştıGümüşhane'de AK Parti ile MHP Vekillikleri PaylaştıGümüşhane'de 2 milletvekilliğini, AK Parti ile MHP paylaştı.
 • 16:17Gümüşhane seçim sonuçları ekranı (2015 Gümüşhane) genel seçim Gümüşhane seçim sonuçları ekranı (2015 Gümüşhane) genel seçimGümüşhane 2015 genel seçim sonuçları. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan genel seçimler sonrası Gümüşhane'de bölge bölge oy dağılımı. İlçelerde hangi parti için ne kadar oy çıktı? Partilerin sahip oldukları oy oranları ve detaylar..
 • 00:54Memur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu Gümüşhane'deMemur-Sen Onursal Genel Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili adayı Ahmet Gündoğdu, 7 Haziran seçimlerinin kıblesi Kabe olanlarla, taksim onlar arasında geçeceğini söyledi.
 • 11:42Yordanov İnegöl Belediyespor'daYordanov İnegöl Belediyespor'daErkekler Voleybol 1. Ligi takımlarından İnegöl Belediyespor, Gümüşhane Torul Gençlik takımından Bulgar oyuncu Zlatan Yordanov’u transfer etti.
 • 00:53Kelkit'te Trafik Kazası: 4 YaralıGümüşhane’nin Kelkit ilçesinde içinde doktorların bulunduğu otomobil önüne çıkan köpeğe çarpmamak manevra yapınca şarampole yuvarlandı.
 • 17:36Gümüşhane'de 1 Kilo 370 Gram Esrar Ele GeçirildiGümüşhane'de 1 Kilo 370 Gram Esrar Ele GeçirildiGümüşhane Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, uygulama noktasında ’dur’ ihtarına uymayan aracı, yaptığı operasyonla ele geçirdi.
 • 14:07İnegöl Belediyespor Zlatan Yordanov'u Renklerine Bağladıİnegöl Belediyespor Zlatan Yordanov'u Renklerine BağladıTürkiye Erkekler Voleybol 1'inci Ligi takımlarından İnegöl Belediyespor, Gümüşhane Torul Gençlik takımından Bulgar oyuncu Zlatan Yordanov'u transfer etti.
 • 12:15Sağlık Çalışanları Dr. Kamil Furtun İçin Gümüşhane'de Tören DüzenlediSamsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Göğüs Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Kamil Furtun için Gümüşhane’de tören düzenlendi.
 • 21:08Gümüşhane'de İnşaat İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 7 YaralıGümüşhane'de İnşaat İşçilerini Taşıyan Minibüs Kaza Yaptı: 7 YaralıOrdu’dan Diyarbakır’a giden inşaat işçilerini taşıyan minibüs Gümüşhane’de kaza yaptı.
 • 13:44Bahçeli'ye Sürpriz Jip HediyesiBahçeli'ye Sürpriz Jip HediyesiNostaljik araçlara merakıyla bilinen MHP lideri Bahçeli'ye Gümüşhane'de bir vatandaş, 1952 model Willys Wagon marka jip hediye etti.
 • 23:32Bahçeli: Bahçeli: "Ahlak ve Kalitenin Tesisiyle Çöküşü Engelleyeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP'nin Gümüşhane mitingi- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP'nin Gümüşhane mitingi- MHP Genel Başkanı Bahçeli: (2)- "Ahlak ve kalitenin tesisiyle çöküşü engelleyeceğiz.