22:4200
SON DAKİKA GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Son Dakika Gümüşhane Haberleri

  Şehitlerimizi Uğurluyoruz

  - Sivas'taki trafik kazasında şehit olan polis memuru Fatih Çevik'in cenazesi Mersin'de toprağa verildiMERSİN (AA) - Sivas'ın İmranlı ilçesinde polis otobüsünün devrilmesi sonucu şehit olan polis memuru Fatih Çevik'in cenazesi, Erdemli ilçesinde toprağa verildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Polis Beşir Kurt Malatya'da Toprağa Verildi

  Şehit Polis Beşir Kurt Malatya'da Toprağa Verildi

  Sivas'ın İmranlı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şehit olan 3 polisten Beşir Kurt'un cenazesi, memleketi Malatya'da toprağa verildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Sivas'ta Yaralı 9 Polisin Tedavisi Sürüyor

  Sivas'ta Yaralı 9 Polisin Tedavisi Sürüyor

  Sivas'ın İmranlı İlçesi'nde otobüsün devrilmesi sonucu yaralanan polislerden 9'unun tedavisi Sivas'taki hastanelerde devam ediyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Polisler Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Şehit Polisler Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Gümüşhane ziyaretinden dönerken bulundukları otobüsün Sivas'ta devrilmesi sonucu şehit olan 3 polis memuru son yolculuğuna uğurlandı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Polisin 10 Yaşındaki Oğlundan Babasına Son Görev

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitinginde görev aldıktan sonra dönüş yolunda Sivas’ta trafik kazasında şehit olan 3 polis memurundan Beşir Kurt görev yaptığı memleketi Malatya’da gözyaşları içinde toprağa verildi. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Bahçeli: "Erdoğan Sınırını Bilmeli"

  MHP TBMM Grup Toplantısı- Genel Başkan Bahçeli: (2)- "Suriye'de Esad ile savaşan muhalif unsurlara ülkemizde askeri eğitim vermek, tamı tamına Suriye ile adı konulmamış bir savaşa girmek anlamına gelecektir"- "Suriye ve Irak'ın toprak bütünlüğünü tartışmaya açacak her siyasi önerme ve tekliften sakınmak lazımdır. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Şehit Eşinden Kucağında Bebeği ile Yürek Burkan Feryat

  Şehit Eşinden Kucağında Bebeği ile Yürek Burkan Feryat

  Sivas yakınlarındaki otobüs kazasındaki şehit olan Fatih Çevik'in eşinin feryadı yürek dağladı. Şehit eşi "Benim kocam nerede?" diyerek ağladı. (14 Ekim 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 22:42:45. #1.11#