SON DAKİKA GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Son Dakika Gümüşlük Haberleri

 • 18:24Gümüşlük Klasik Müzik Festivali Bodrum Antik Tiyatro'da BaşlıyorGümüşlük Klasik Müzik Festivali Bodrum Antik Tiyatro'da Başlıyor12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Muğla’nın Bodrum ilçesinde 3 Temmuz’da antik tiyatroda sanat severler ile buluşuyor.
 • 12:17Nejat İşler Bodrum'da Futbol Okulu AçıyorNejat İşler Bodrum'da Futbol Okulu AçıyorBodrum'un Gümüşlük mahallesinde yaşayan ve iki ay önce yapılan Gümüşlükspor Kulübü Olağan Kongresi'nde başkanlığa seçilen sanatçı Nejat İşler, yeni yetenekleri keşfetmek ve futbolu sevdirmek amacı ile 1 Temmuz'da Futbol Yaz Okulu'nun açılışını yapacaklarını bildirdi.
 • 17:04Bodrum Belediyesi Haziran Ayı Basın ToplantısıBodrum Belediyesi Haziran Ayı Basın ToplantısıBodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, düzenlenen olağan basın toplantısında Bodrum Belediyesinin faaliyetleri hakkında kamuoyuna bilgi verdi.
 • 17:29İş Üzerinde Sanatİş Üzerinde SanatBodrum Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri Kübra Yarar ile Can Temizgezek tarafından kurulan "İş Üzerinde Sanat Atölyesi" kapılarını “doğa içinde” sanatseverlere açtı.
 • 10:52Eski Sunucu Serap Ezgü Şimdi Ne Yapıyor?Eski Sunucu Serap Ezgü Şimdi Ne Yapıyor?Bir zamanların aranan sunucusu şimdi gözlerden çok uzakta köy hayatı yaşıyor. Ezgü, günde üç öğün kendi yetiştirdiği sebze-meyveyi yiyor, erken yatıp gün doğmadan uyanıyor.
 • 14:44Bodrum'da Klasik Müzikli Günler BaşlıyorBodrum'da Klasik Müzikli Günler BaşlıyorMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde bu yıl 12'incisi yapılacak 'Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali' ile 3'üncüsü gerçekleştirilecek 'Ahmed Adnan Saygun Piyano Yarışması'yla ilgili toplantı düzenlendi.
 • 14:22Kocadon: Kocadon: "Sanatın Gücünü Bodrum'da Kullanmamız Lazım"Bodrum Belediyesinin destekleriyle bu yıl 12.’si gerçekleştirilecek Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, 3 Temmuz’da kapılarını sanatseverlere açıyor.
 • 14:20Bodrum'da Klasik Müzikli Günler BaşlıyorBodrum'da Klasik Müzikli Günler BaşlıyorBodrum'da klasik müzikli günler başlıyor MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde bu yıl 12'incisi yapılacak Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali ile 3'üncüsü gerçekleştirilecek Ahmed Adnan Saygun Piyona Yarışması'yla ilgili toplantı düzenlendi.
 • 11:52Deniz Çakır Sere Serpe GüneşlendiDeniz Çakır Sere Serpe GüneşlendiÜnlü oyuncu tatil için gittiği Gümüşlük'te sere serpe güneşlendi. Güneşin tadını doyasıya çıkartan Çakır, düzgün fiziğiyle de göz doldurdu.
 • 19:4012. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik FestivaliGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehmet Kocadon'dan detay ve konuşma- Gülsin Onay'dan detay ve konuşma- Toplantıdan detay görüntüler 12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali- Muğla'nın Bodrum ilçesindeki festival 3 Temmuz'da başlayacak Bodrum ilçesinde 12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali düzenlenecek.
 • 19:0312. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali Başlıyor12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali BaşlıyorBodrum Belediyesi’nin destekleriyle, bu yıl 12’incisi gerçekleştirilecek Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali 3 Temmuzda başlıyor.
 • 17:4612. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik FestivaliBodrum ilçesinde 12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali düzenlenecek.
 • 12:25Nejat İşler Eski Sağlığına KavuştuNejat İşler Eski Sağlığına KavuştuEkranın ve beyaz perdenin özlenen oyuncusu Nejat İşler'in sağlığı gayet yerinde. Gümüşlük'te objektiflere yakalanan İşler, bu görüntüsüyle hayranlarını sevindirdi.
 • 13:50Konser Sezonuna Muhteşem FinalKarşıyaka Belediyesi tarafından geçtiğimiz Ocak ayında sanat dünyasına kazandırılan Karşıyaka Oda Orkestrası (KODA), sezonu muhteşem bir açık hava konseriyle kapatmaya hazırlanıyor.
 • 09:56Nurgül Yeşilçay Kazandıklarıyla Yatırım YapıyorNurgül Yeşilçay Kazandıklarıyla Yatırım Yapıyorİstanbul'da birçok gayrimenkulü olan Nurgül Yeşilçay şimdi de Bodrum'dan ev aldı. Gümüşlük'e yatırım yapan güzel oyuncu, 600 bin liraya 3 daire satın aldı.
 • 17:51Bodrum'da Denize En Çok Mavi Yakışır Sloganıyla Denizi TemizledilerBodrum'da Denize En Çok Mavi Yakışır Sloganıyla Denizi TemizledilerBodrum'da 'Denize En Çok Mavi Yakışır' sloganıyla gerçekleştirilen deniz dibi temizliği, Bodrum Kumbahçe sahilinde yapılan final etkinliği ile sona erdi.
 • 12:54Denize En Çok Mavi YakışırDenize En Çok Mavi Yakışır" Deniz Dibi TemizliğiBodrum Belediyesi tarafından "Denize en çok mavi yakışır" sloganıyla gerçekleştirilen deniz dibi temizliği etkinlikleri finali Bodrum Kumbahçe’de yapıldı.
 • 10:36Gümüşlük'te Gün Batımında Tango KeyfiGümüşlük'te Gün Batımında Tango KeyfiBodrum'da çalışmaları yürüten bir forum tarafından düzenlenen 'Tango günleri', yoğun ilgi gördü.
 • 21:32Bodrum - Anforaya Can Veren Ustalardan Bora Sencer ÖldüBodrum - Anforaya Can Veren Ustalardan Bora Sencer ÖldüAnforaya can veren ustalardan Bora Sencer öldü (ek) TOPRAĞA VERİLDİ Bodrum'da kalp krizinden ölen Yunan çömleği 'Anfora'nın son ustalarından ikisi erkek üç çocuk babası 54 yaşındaki Bora Sencer, Gümüşlük Mahallesi'nde son yolcuğuna uğurlandı.
 • 20:11Amfora Ustası Bora Sencer Hayata Gözlerini YumduAmfora Ustası Bora Sencer Hayata Gözlerini YumduBodrum'da yaşayan, antik dönemlere özgü bir çeşit Yunan çömleği 'Amfora'nın son ustalarından 54 yaşındaki Bora Sencer, kalp krizinden yaşamını yitirdi.
 • 15:43Anforaya Can Veren Ustalardan Bora Sencer ÖldüAnforaya Can Veren Ustalardan Bora Sencer ÖldüBodrum'da yaşayan, antik dönemlere özgü bir çeşit Yunan çömleği 'Anfora'nın son ustalarından 54 yaşındaki Bora Sencer, kalp krizinden öldü.
 • 14:21Tangolu Tiyatrolu ve Türkülü Çevre EylemiTangolu Tiyatrolu ve Türkülü Çevre EylemiBodrum'da toplanan bir grup, doğal ve arkeolojik sit alanların ranta kurban edildiği gerekçesiyle; tango, dans, tiyatro ve türkülü protesto gösterisi düzenledi.
 • 09:19Bodrum Castle's 'Painted' Ottoman Cannon CleanedBodrum Castle's 'Painted' Ottoman Cannon CleanedThe Istanbul Restoration and Conservation Center, affiliated with the Culture and Tourism Ministry, has started work cleaning 600-year-old cannons at the Bodrum Castle.
 • 18:18Ege'de 331 Göçmen Denizin Ortasından KurtarıldıEge'de 331 Göçmen Denizin Ortasından KurtarıldıSahil Güvenlik Komutanlığı, Ege Denizi’nde yürüttüğü “Ege’de Umut Harekatı-Operation Aegan Hope” kapsamında 23-25 Mayıs 2015 tarihleri arasında kaçak yollardan yurt dışına çıkmak isteyen 331 kaçak göçmeni boğulmak üzereyken kurtarırken, 2 organizatör de yakalandı.
 • 16:43Ege'de Umut Harekatı: 7 Bin 864 Göçmen Kurtarıldı, 24 Organizatör YakalandıEge'de Umut Harekatı: 7 Bin 864 Göçmen Kurtarıldı, 24 Organizatör YakalandıSahil Güvenlik Komutanlığı, Ege Denizi’nde yürüttüğü “Ege’de Umut Harekatı-Operation Aegan Hope” kapsamında, 1 Ocak-25 Mayıs 2015 arasında 268 arama kurtarma operasyonunda 7 bin 864 kaçak göçmen kurtardı, 24 organizatör yakaladı.
 • 18:30İhracatın Rekortmenlerine Ödül Yağmuruİhracatın Rekortmenlerine Ödül Yağmuru2014 yılında en fazla ihracat yapan Güneydoğulu İhracatçı Birlikleri üyesi firmalara Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi ve GAİB Birlik Başkanları tarafından ödülleri verildi.
 • 11:40Ak Partili Fırat, Tekman'daAk Partili Fırat, Tekman'daAk Parti Milletvekili Adayı Abdurrahim Fırat seçim çalışmalarına Tekman ilçesinde sürdürdü.
 • 00:18Danıştay 6. Dairesi Bodrum Yalıkavak'ta Res'e 'Dur' Dedi.Danıştay 6. Dairesi Bodrum Yalıkavak'ta Res'e 'Dur' Dedi.Danıştay, 6. Dairesi, Bodrum’un Yalıkavak Geriş tepelerine kurulması planlanan RES türbinleri öncesinde gerçekleştirilen “acele kamulaştırma” kararını iptal etti.
 • 16:33Güney Kore'de Güney Ege'nin Tanıtımı YapılacakGüney Kore'de Güney Ege'nin Tanıtımı YapılacakGüney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA), Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliği ile Aydın, Denizli ve Muğla’nın tanıtımını Güney Kore’de yapmak amacıyla, Güney Kore’nin yüksek tirajlı gazete ve dergilerinin önde gelen editör ve fotoğrafçılarını ağırladı.
 • 13:55AK Parti Muğla İkinci Sıra Milletvekili Adayı Hasan Kökten, Bodrum'da Muhtarlarla Bir Araya GeldiAK Parti Muğla İkinci Sıra Milletvekili Adayı Hasan Kökten, Bodrum'da Muhtarlarla Bir Araya GeldiAk Parti’nin Muğla’dan ikinci sıra milletvekili adayı Hasan Kökten, partisinin Bodrum İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen organizasyonda, Bodrum muhtarlarıyla buluştu.
 • 19:46Bodrum'da Res TepkisiBodrum'da Res TepkisiBodrum'da RES tepkisi Bodrum'un Yalıkavak ile Akyarlar Mahallesi'nde 2 rüzgar enerjisi santrali (RES) kuracak şirkete tepki dinmedi.
 • 17:35Bodrum'da Res TepkisiBodrum'da Res TepkisiBodrum'un Yalıkavak ile Akyarlar Mahallesi'nde 2 rüzgar enerjisi santrali (RES) kuracak şirkete tepki dinmedi.
 • 14:59Okulun Konferans Salonu AçıldıOkulun Konferans Salonu AçıldıBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Gümüşlük Kemal Durmaz İlkokulu-Ortaokulunun yeni konferans salonunun açılışını yaptı.
 • 14:40Bodrum Yarımadası Genelinde Asfalt Çalışmalarına Hız VerildiBodrum Yarımadası Genelinde Asfalt Çalışmalarına Hız VerildiBodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sezon öncesinde yarımada genelinde başlattığı asfalt çalışmalarına devam ediyor.
 • 15:28Nemrut ObsidyeniNemrut Obsidyeni" Ekonomiyi CanlandıracakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Obsidyen taşının yapım detayları- Atölyede çalışanların detayları- Kaymakam Çağlayan Kaya'nın açıklaması - Güroymak Kaymakamı Çağlayan Kaya'nın açıklaması- Detaylar"Nemrut obsidyeni" SPA merkezlerinde kullanılacak- Nemrut Dağı eteklerinde bulunan ve genellikle takı tasarım üretimi yapılan obsidyen taşı, Güroymak Kaymakamlığınca açılan atölyede değerlendirilerek, tedavi amaçlı SPA ve fizik tedavi merkezlerinde de kullanılacak- Kaymakam Kaya: "Obsiyden taşı Avrupa'daki cerrahi ameliyatlarda, SPA ile fizik tedavi merkezlerinde etkin şekilde kullanılıyor" ŞENER TOKTAŞ - Nemrut Dağı eteklerinde bulunan ve genellikle takı tasarım üretimi yapılan obsidyen taşı, Güroymak Kaymakamlığınca açılan atölyede değerlendirilerek, tedavi amaçlı SPA ve fizik tedavi merkezlerinde de kullanılacak.
 • 13:00Nemrut Obsidyeni" Spa Merkezlerinde KullanılacakNemrut Dağı eteklerinde bulunan ve genellikle takı tasarım üretimi yapılan obsidyen taşı, Güroymak Kaymakamlığınca açılan atölyede değerlendirilerek, tedavi amaçlı SPA ve fizik tedavi merkezlerinde de kullanılacak.
 • 13:17Denizden 8 Ton Atık Malzeme ÇıktıBodrum ilçesinde 6 haftadır devam eden deniz dibi temizliğinde 8 tona yakın atık malzeme çıkartıldı.
 • 11:10Köpeği 'Yaren' Bir An Olsun Yanından AyrılmıyorKöpeği 'Yaren' Bir An Olsun Yanından AyrılmıyorBodrum'da sokakta yaşayan Ahmet Demir'e en zor zamanında köpeği 'Yaren' yardım etti.
 • 17:41Bodrum'un Yolları Sezon Öncesi Bakıma AlındıBodrum'un Yolları Sezon Öncesi Bakıma AlındıBodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sezon öncesinde yarımada genelinde başlattığı asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.
 • 17:36Bodrum Çevreciler Mahkeme Kararını Protesto EttiBodrum Çevreciler Mahkeme Kararını Protesto EttiBodrum Çevreciler mahkeme kararını protesto ettiÇevreciler mahkeme kararını protesto etti Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 8 yıl önce başladığı otel inşaatının çevre kirlliğine yol açtığı, Kıyı Kanunu'na aykırı olduğu iddiasıyla çevrecilerin açtığı davayı kazandı.
 • 17:36Bodrum Çevreciler Mahkeme Kararını Protesto EttiBodrum Çevreciler Mahkeme Kararını Protesto EttiÇevreciler mahkeme kararını protesto etti Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 8 yıl önce başladığı otel inşaatının çevre kirlliğine yol açtığı, Kıyı Kanunu'na aykırı olduğu iddiasıyla çevrecilerin açtığı davayı kazandı.
 • 17:03Çevreciler Mahkeme Kararını Protesto EttiÇevreciler Mahkeme Kararını Protesto EttiBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 8 yıl önce başladığı otel inşaatının çevre kirlliğine yol açtığı, Kıyı Kanunu'na aykırı olduğu iddiasıyla çevrecilerin açtığı davayı kazandı.
 • 14:29Nejat İşler İlk Mesleğine Geri DöndüNejat İşler İlk Mesleğine Geri DöndüGünlerce yoğun bakımda kaldıktan ve iki parmağı kesildikten sonra Bodrum'a taşınan Nejat İşler, daha önce açtığı sahaf dükkanına geri döndü.
 • 16:38Fikret Orman'ı Sevindiren KararFikret Orman'ı Sevindiren KararBeşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, 8 yıl önce başladığı otel inşaatının çevre kirlliğine yolaçtığı, Kıyı Kanunu'na aykırı olduğu gerekçesiyle çevrecilerin açtığı davayı kazandı.
 • 16:54Sahil Güvenlik Beş Gün İçinde 376 Kaçak Göçmen KurtardıSahil Güvenlik Beş Gün İçinde 376 Kaçak Göçmen KurtardıSahil Güvenlik ekipleri İzmir, Çanakkale, Aydın ve Muğla’da, son beş gün içinde kanunsuz yollarla yurtdışına geçmek isteyen 376 kaçak göçmeni kurtardı.
 • 16:05Ege'de 5 Günde 376 Kaçak YakalandıEge'de 5 Günde 376 Kaçak YakalandıSahil Güvenlik Ege Bölge Komutanlığı'na bağlı ekiplerin Ege Denizi'ndeki beş günlük devri görevi sırasında Yunan adalarına kaçmaya çalışan 376 kaçak yakalandı.
 • 15:19Sahil Güvenlik 376 Göçmen KurtardıSahil Güvenlik 376 Göçmen KurtardıSahil güvenlik ekipleri, 30 Mart-3 Nisan tarihleri arasında icra edilen operasyonlarda 376 sığınmacıyı kurtardı.
 • 18:43Deniz Dibi TemizliğiDeniz Dibi Temizliği" Gündoğan ile Devam Etti“Denize en çok MAVİ yakışır” sloganıyla Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Bodrum Deniz Dibi Temizliği Kampanyası’ Gündoğan ile devam etti.
 • 20:30Bodrum'da Fırtına Etkili OluyorBodrum'da Fırtına Etkili OluyorMuğla'nın Bodrum ilçesinde saatteki hızı 75 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle bir gulet karaya oturdu.
 • 14:25Muğla'da Fırtına Etkili OluyorMuğla'nın Bodrum ve Milas ilçelerinde fırtına, günlük yaşamı olumsuz etkiledi.