SON DAKİKA GÜMÜŞOVA HABERLERİ

Son Dakika Gümüşova Haberleri

13:41
Deskkkop Mali Genel Kurulu Yapıldı Düzce Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi (DESKKKOP) Olağan Mali Kongresi tamamlandı.
Deskkkop Mali Genel Kurulu Yapıldı
01:33
Seyir Halindeki Kamyon Yandı Düzce'de, seyir halindeyken yangın çıkan kamyon kullanılamaz hale geldi.
Seyir Halindeki Kamyon Yandı
21:31
Düzce'de Seyir Halindeki Kamyon Yandı Düzce'de, seyir halindeyken yangın çıkan kamyon kullanılamaz hale geldi.
11:56
Düzce'de Kapalı Köy Yolu Yok Düzce’de aralıksız çalışan Özel İdare ekipleri kapalı köy yolu bırakmadı.
Düzce'de Kapalı Köy Yolu Yok
18:02
Yurtta Kış Düzce'de 68 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
15:53
Düzce'de 88 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Düzce'de kar yağışı nedeniyle 88 köy yolu ulaşıma kapandı.
19:14
Bolu Dağı Geçişinde Kilometrelerce Kuyruk D-100 karayolu ve TEM otoyolunun Bolu Dağı geçişinde ulaşımın aksaması nedeniyle Ankara yönünde kilometrelerce araç kuyruğu oluştu, onlarca sürücü ve yolcu mahsur kaldı.
Bolu Dağı Geçişinde Kilometrelerce Kuyruk
16:05
Bolu Dağı Geçişinde 5 Kilometrelik Kuyruk TEM otoyolunun Bolu Dağı geçişindeki viyadükte mahsur kalan araçlar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Bolu Dağı Geçişinde 5 Kilometrelik Kuyruk
16:01
Bolu Dağı Geçişinde 5 Kilometrelik Kuyruk TEM otoyolunun Bolu Dağı geçişindeki viyadükte mahsur kalan araçlar nedeniyle ulaşım sağlanamıyor.
Bolu Dağı Geçişinde 5 Kilometrelik Kuyruk
13:34
Düzce'de 220 Köy Yolu Kapalı Düzce'de kar yağışı nedeniyle 220 köy yolu ulaşıma kapandı.
11:29
Düzce'de 190 Köy Yolu Kapalı Düzce'de kar yağışı nedeniyle 190 köy yolu ulaşıma kapandı.
23:03
Düzce-Zonguldak Yolu Ulaşıma Açıldı Düzce ile Zonguldak arasında ulaşımı sağlayan D-655 Karayolu, Karayolları ekiplerinin kar küreme ve tuzlama çalışmasının ardından yaklaşık 1 saat sonra ulaşıma açıldı.
Düzce-Zonguldak Yolu Ulaşıma Açıldı
22:22
Düzce'de 22 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Düzce ile Zonguldak arasında ulaşımı sağlayan D-655 Karayolu, Karayolları ekiplerinin kar küreme ve tuzlama çalışmasının ardından yaklaşık 1 saat sonra ulaşıma açıldı.
21:43
Düzce'de 22 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı, 2 İlçede Okullar Tatil (4) Yol ULAŞIMA KAPATILDI Düzce ile Zonguldak arasındaki D-655 Karayolu yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapatıldı.
Düzce'de 22 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı, 2 İlçede Okullar Tatil (4)
18:54
Yurtta Kış Düzce'de yoğun kar yağışı nedeniyle 12 köye ulaşım sağlanamıyor.
10:25
Yurtta Kış Düzce'de 115 köy yolu ulaşıma kapandı.
16:59
Köy Okulu Yandı Düzce’nin Gümüşova ilçesi Elmacık köyünde gece saatlerinde çıkan yangında, Elmacık Köyü İlkokulu kullanılamaz hale geldi.
Köy Okulu Yandı
00:51
Düzce'deki Cinayet Düzce'de eşini boğarak öldürdüğü iddia edilen kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Düzce'deki Cinayet
17:36
Çiftçi Koca, Eşini Elleriyle Boğarak Öldürdü Düzce'nin Gümüşova İlçesi'ne bağlı Elmalık Köyü'nde çiftçilik yapan İsa Usta, tartıştığı eşi Feride Usta'yı elleriyle boğarak öldürdükten sonra jandarmaya teslim oldu.
08:43
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayollarında Durum
08:41
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
08:20
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bakım, onarım ve yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
14:40
Düzce'de Okul Sporları Masa Tenisi Turnuvası Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Masa Tenisi Turnuvasında 22 takım mücadele etti.
Düzce'de Okul Sporları Masa Tenisi Turnuvası
15:26
İstanbul'da Yol Çalışmaları Edirne Kapıkule Mahmutbey ve Mahmutbey Çamlıca Gümüşova arasındaki otoyollar ve bağlantı yolları üzerindeki köprü ve viyadüklerde "yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları" yapılacak.
15:09
İstanbul Valiliği'nden Yol Çalışmalarına İlişkin Açıklama İstanbul Valiliği, yarın başlayıp 28 Aralık’ta tamamlanacak olan otoyollarda yaya korkuluklarını yenileme çalışmaları nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını açıkladı.
İstanbul Valiliği'nden Yol Çalışmalarına İlişkin Açıklama
11:01
Karayollarında Durum TEM otoyolu Mahmutbey Çamlıca Gümüşova kesimi arasındaki köprü ve viyadüklerdeki çalışmalar nedeniyle her gün 07.00 19.00 saatlerinde her iki yönde emniyet şeritleri ve gerektiğinde sağ şeritler trafiğe kapatılacak.
10:16
Düzce'de Trafik Kazası: 1 Ölü Düzce'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.
Düzce'de Trafik Kazası: 1 Ölü
10:07
Tem Otoyolundaki Kazanın Ardından Düzce TEM Otoyolu Gümüşova rampalarında dün gece otomobilini ters sürerek otobüs ile kafa kafa çarpışan engelli sürücünün isminin Erdal Marul olduğu tespit edildi.
08:16
Tem'e Ters Yönden Giren Otomobil, Otobüs ile Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Düzce'de, TEM'de ters yönde giden otomobil otobüsle çarpıştı.
Tem'e Ters Yönden Giren Otomobil, Otobüs ile Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
07:22
Engelli Sürücü Dehşet Saçtı: 1 Ölü, 3 Yaralı TEM Otoyolu Düzce kesiminde protez bacaklı sürücü, otoyolda ters yönde giderek kazaya neden oldu. Arabadaki bira şişeleri ve protez bacak vatandaşları isyan ettirdi.
Engelli Sürücü Dehşet Saçtı: 1 Ölü, 3 Yaralı
06:22
Düzceek Tem'de Ters Giden Otomobil Otobüsle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Düzce'de, TEM Otoyolu'nda ters istikamette giden otomobil otobüsle çarpıştı.
Düzceek Tem'de Ters Giden Otomobil Otobüsle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
05:30
Düzce TEM'de Ters Giden Otomobil Otobüsle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Düzce'de, TEM Otoyolu'nda ters istikamette giden otomobil otobüsle çarpıştı.
Düzce TEM'de Ters Giden Otomobil Otobüsle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı
04:40
Tem Otoyolunda Ters Şeritte Giden Otomobil Sürücüsü Aracını Adeta Ölüme Sürdü TEM Otoyolu Düzce kesiminde protez bacaklı bir sürücü, otoyolda adeta intihar etmek ister gibi ters şeritten aracını sürdü.
Tem Otoyolunda Ters Şeritte Giden Otomobil Sürücüsü Aracını Adeta Ölüme Sürdü
09:16
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
09:33
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerindeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Kara Yollarında Durum
16:23
Tem Otoyolunda Yenileme Çalışmaları Otoyolun İstanbul istikametindeki Körfez kavşağı ile Gümüşova arasında kalan köprü ve viyadüklerde 15 Kasım 31 Aralık'ta korkuluk yenileme çalışması yapılacak.
15:39
TEM Otoyolunu Kullanacaklara Dikkat! TEM otoyolunun Kocaeli Körfez İlçesi Kavşağı ile Düzce'nin Gümüşova İlçesi arasındaki güzergahta yaya korkuluklarında yenileme çalışması yapılacak.
10:36
Karayollarında Durum Karayollarının üstyapı, yenileme ve asfalt çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
12:04
Teröre Konvoylu Tepki Son günlerde yaşanan terör olayları Düzce’de araç konvoyu ile protesto edildi.
Teröre Konvoylu Tepki
08:08
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Kara Yollarında Durum
09:37
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanacak.
Kara Yollarında Durum
08:17
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Karayollarında Durum
08:25
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
09:21
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
08:41
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
09:57
Thk Düzce'de 161 Deri Topladı Türk Hava Kurumu Düzce Şubesi her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı’nda deri topladı.
Thk Düzce'de 161 Deri Topladı
08:24
Karayollarında Durum Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
18:55
Tatilciler Dönüş Yolunda Tatilciler dönüş yolunda- TEM otoyolunun İstanbul yönünde bayram tatilinden dönen sürücüler, Düzce kesiminde yoğunluk oluşturuyorDÜZCE (AA) - TEM otoyolunun İstanbul yönünde bayram tatilinden dönen sürücüler, Düzce kesiminde yoğunluk oluşturuyor.
Tatilciler Dönüş Yolunda
15:38
Tatilciler Dönüş Yolunda TEM otoyolunun İstanbul yönünde bayram tatilinden dönen sürücüler, Düzce kesiminde yoğunluk oluşturuyor.
20:16
Bayram Ziyaretine Giden Aile Kaza Yaptı: 6 Yaralı Düzce’de bayram ziyaretine giden aileyi taşıyan otomobilin direğe çarpması sonucu meydana gelen kazada 6 kişi yaralandı.
Bayram Ziyaretine Giden Aile Kaza Yaptı: 6 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:26:55. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜMÜŞOVA HABERLERİ
[Hata Bildir]