21:2300
SON DAKİKA GÜNCEL HABERLERİ

Son Dakika Güncel Haberleri

   

  14 Katlı Yolcu Gemisi İskeleye Sığmadı

  Kruvaziyer turizmi kapsamında Malta bandıralı lüks yolcu gemisi "Celebrity Constellation" Sinop'a geldi. (Bugün 19:57)

   

  AP'nin Sakharov Ödülü

  Avrupa Parlamentosu’nun insan hakları alanında verdiği ödüle bu yıl Kongolu Doktor Denis Mukwege layık görüldü. (Bugün 19:56)

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Suruç'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Suruç'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Suruç'ta- "Yapılması gereken en önemli şey, buradaki insanların yurtlarına bir an önce gitmesi. Bunda da Türkiye'ye önemli rol ve görev düşüyor"ŞANLIURFA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Suruç'a sığınan Suriyeli Kürtlerin durumuyla ilgili, "Yapılması gereken en önemli şey, buradaki insanların yurtlarına bir an önce gitmesi. Bunda da Türkiye'ye önemli rol ve görev düşüyor" dedi. (Bugün 19:55)

   

  Uçuruma Yuvarlanan Araç Hurdaya Döndü

  Uçuruma Yuvarlanan Araç Hurdaya Döndü

  Manisa’nın Kula ilçesinde, Alaşehir-Kula yolu Konurca Mahallesi mevkiinde virajı alamayan araç, uçuruma yuvarlandı. (Bugün 19:54)

   

  Komşu Cinayeti Davası Olaylı Başladı

  Komşu Cinayeti Davası Olaylı Başladı

  Samsun’da komşular arasında 1 kişinin ölümü, 1 kişinin de yaralanması olayıyla ilgili açılan davanın duruşması olaylı başladı. (Bugün 19:54)

   

  Bağımsız Kütahya Milletvekili Bal

  Bağımsız Kütahya Milletvekili Bal

  Bağımsız Kütahya Milletvekili Bal: -"Uzunca süredir çalışmalarımız var, farklı kesimlerden arkadaşlarımızla beraber. Yeri zamanı geldiğinde onu açıklayacağız. ve bu, partileşme noktasına geldi"TBMM (AA) - Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal, "Uzunca süredir çalışmalarımız var, farklı kesimlerden arkadaşlarımızla beraber. Yeri zamanı geldiğinde onu açıklayacağız. ve bu, partileşme noktasına geldi" dedi. (Bugün 19:53)

   

  Karısını Kaçıran Adamı Öldüren Şahıs Tutuklandı

  Karısını Kaçıran Adamı Öldüren Şahıs Tutuklandı

  6 yıl önce Adana’dan karısını kaçıran Ali Şahin’i boğazından, kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldüren Hasan B., Manavgat Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. (Bugün 19:53)

   

  Güllüce: 'Hepimiz Birlik Olacağız, İri Olacağız'

  Güllüce: "Hepimiz Birlik Olacağız, İri Olacağız"

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Karabük'te- Bakan Güllüce: - "Hepimiz birlik olacağız, iri olacağız. 2023'de dünyada ekmeği en fazla büyütmüş ülkelerden biri olacağız inşallah"- "İstedikleri kadar fırıldak çevirsinler, bu ülkenin birliğini bozamayacaklar"KARABÜK (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Hepimiz birlik olacağız, iri olacağız. 2023'te dünyada ekmeği en fazla büyütmüş ülkelerden biri olacağız inşallah" dedi. (Bugün 19:51)

   

  Sudan'da Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  İktidardaki Ulusal Kongre Partisi, Cumhurbaşkanı Beşir'i aday gösterdi. (Bugün 19:50)

   

  Gezi Parkı Olaylarına İlişkin Dava

  Çoğu ESP üyesi 81 kişinin, "silahlı terör örgütü yöneticisi üyesi olmak", "terör örgütü propagandası yapmak", "kamu malına zarar vermek" ve "görevi yaptırmamak için direnmek" gibi suçlardan yargılanmasına başlandı. (Bugün 19:49)

   

  İdris Bal'dan Yeni Parti Açıklaması

  Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, "Uzunca süredir çalışmalarımız var, farklı kesimlerden yeri geldiği zaman onu açıklayacağız ve bu yansıdığı için saklamakta bir beis yok. Partileşme noktasına gelindi" dedi. (Bugün 19:48)

   

  Kızını Öldürdüğü 5 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Anne Tutuklandı

  Kızını Öldürdüğü 5 Yıl Sonra Ortaya Çıkan Anne Tutuklandı

  Giresun'un Görele ilçesinde 2009 yılında karne aldığı gün kaybolan ve yaklaşık bir hafta sonra fındık bahçesinde yanında av tüfeği olduğu halde cesedi bulunan 17 yaşındaki Nazile Tütüncü'yü annesi Yeter Tütüncü'nün başına odunla vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. (Bugün 19:47)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 21:23:09. #1.12#