14:1500
SON DAKİKA GÜNCEL HABERLERİ

Son Dakika Güncel Haberleri

   

  Muğla'da Çaldılar Manisa'da Yakalandılar

  Muğla'da Çaldılar Manisa'da Yakalandılar

  Muğla'nın Menteşe İlçesi'nde çok sayıda evden gerçekleştirilen hırsızlıklar üzerine güvenlik kamarası görüntülerini inceleyen polisin kimliğini belirlediği 3 kişi, Manisa'da yakalandı. (Bugün 13:46)

   

  Ankara'daki "Paralel Yapı" Soruşturması

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, paralel yapı iddialarına ilişkin soruşturması kapsamında, askeri yüksek yargıda görev yapan bazı hakimler tanık sıfatıyla ifade verdi. (Bugün 13:45)

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu sabah Kadın ve Demokrasi Derneğinin düzenlediği Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesine katıldıktan sonra Ankara'ya gitti. (Bugün 13:45)

   

 

Manşet Haberleri

 • Manchester City'den Messi'ye Çılgın Teklif

  Manchester City'den Messi'ye Çılgın Teklif Manchester City, Barcelonalı Lionel Messi'yi sözleşmesinde yer alan 250 milyon euroyu ödeyip alacak; ayrıca futbolcuya da yıllık tam 30 milyon euro teklif edecek.

 • Konut Satışları Düşüyor

  Konut Satışları Düşüyor TÜİK verilerine göre Türkiye genelinde kredili konut satışları Ekim ayında bir önceki yıla göre yükseldi. Ancak toplam 10 aylık dönemde ise geçen yıla göre düşüş var.

 • Anne Katili Kız Kardeşler Aynı Koğuşta

  Anne Katili Kız Kardeşler Aynı Koğuşta İzmir'de, kendilerini erkeklere pazarlamak istediği iddiasıyla anneleri Gülseren Süngü'yü 26 yerinden bıçaklayarak öldüren kız kardeşler aynı koğuşta kalmaya başladı.

[Hata Bildir]
24.11.2014 14:15:40. #1.12#