SON DAKİKA GÜNDEM GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Gündem Gazetesi Haberleri

 • 27 Şubat 2017 12:26 İhlas Haber Ajansı ve Tgrt Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar: "Hala Türkiye'de Betonu Delmek... İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar: "Hala Türkiye'de betonu delmek fikrinden hiç vazgeçmeyen ve yabancı basının da çok net bir şekilde desteklediği bir güruhla Türkiye'nin karşı karşıya olduğunu düşünüyorum" "Biz basın olarak PKK'nın yaptıklarının basına...
 • 23 Şubat 2017 17:15 İha ve Tgrt Haber Ankara Temsilcisi Yaşar: İha ve Tgrt Haber Ankara Temsilcisi Yaşar: "Terör Konusunda Türk Medyası Çok Fazla İlerleme... İhlas Haber Ajansı (İHA) ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye’de yaşanan terör saldırılarını Türk basınının ekrana taşıması ile terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürüldüğünü belirterek, terör ve terör saldırıları konusunda Türk medyasının ilerleme kaydedemediğini söyledi.
 • 16 Şubat 2017 13:14 Gazetede Örgüt Propagandası Davaları Kapatılan Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri tarihlerdeki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları iddiasıyla iki ayrı dosyada yargılanan eski HDP Milletvekili Beyza Üstün ile Ekrem Murat Çelikkan'ın, bu suçtan 1 yıl 6 aydan 7 yıl 6'şar aya...
 • 16 Şubat 2017 12:47 Dha İstanbul Bülteni - 2 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- BAKAN KAYA, MİNİBÜSTE SALDIRIYA UĞRAYAN GENÇ KIZI ZİYARET ETTİAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya,"Türkiye'de hiç kimsenin kılık kıyafetinden ötürü, inançlarında ötürü bu tarz bir saldırıya uğramasını kabul etmemiz mümkün değil"Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL...
 • 16 Şubat 2017 12:35 Nöbetçi Yayın Yönetmenliği Davası"Nda Mütalaa Kapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin bir günlük nöbetçi yayın yönetmenliğini yaptıkları gerekçesiyle Prof.Dr. Beyza Üstün ve gazeteci Ekrem Murat Çelikkan'ın ayrı ayrı yargılandıkları davada savcı mütalaasını açıkladı.
 • 16 Şubat 2017 12:32 Dha İstanbul- "Nöbetçi Yayın Yönetmenliği Davası"Nda Mütalaa Prof. Dr. Beyza Üstün ve gazeteci Murat Çelikkan'ın 7,5'er yıla kadar hapisleri istendiHaber: Özden ATİK / İstanbul, DHAKapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin bir günlük nöbetçi yayın yönetmenliğini yaptıkları gerekçesiyle Prof.Dr.
 • 14 Şubat 2017 14:30 Gazetede Örgüt Propagandası Davası Kapatılan Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendiği tarihteki yayınlarla terör örgütü propagandası yaptığı gerekçesiyle haklarında ayrı ayrı dava açılan dil bilimci Necmiye Alpay, yazar Nadire Mater, gazeteciler Hasan Cemal ve Yıldırım Türker ile oyuncu Jülide...
 • 14 Şubat 2017 13:53 Dha İstanbul Bülteni - 3 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- İSTANBUL'DA 'MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ" TOPLANTISIİstanbul Valisi Vasip Şahin,"Sanayicilerimizle, işadamlarımızla daha fazla bir araya geleceğiz.
 • 14 Şubat 2017 13:52 Gazeteci Hasan Cemal'e Hapis Cezası Gazeteci Hasan Cemal'e Hapis Cezası GAZETECİ Hasan Cemal, 'Terör propagandası yapmak' suçundan 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 14 Şubat 2017 13:48 Dha İstanbul- Gazeteci Hasan Cemal'e Hapis Cezası Haber: Ümit TÜRK - Hayati KILIÇİstanbul / DHAGazeteci Hasan Cemal, 'Terör propagandası yapmak' suçundan 1 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 14 Şubat 2017 13:15 Gazeteci Hasan Cemal 1 Yıl 3 Ay Hapse Mahkum Edildi Gazeteci Hasan Cemal, bir internet sitesinde yayınlanan “Fehman Hüseyin” başlıklı yazısı nedeniyle yargılandığı davada, “basın yoluyla terör örgütü propagandası yapmak” suçundan 1 yıl 3 ay hapse çarptırıldı.
 • 14 Şubat 2017 12:49 Necmiye Alpay'a 8 Yıla Kadar Hapis İstendi Kapatılan "Özgür Gündem" gazetesinde bir günlük nöbetçi genel yayın yönetmenliği yapan Ayşe Necmiye Alpay'ın yargılandığı davada savcı, 8 yıla kadar hapis istedi.
 • 14 Şubat 2017 12:48 Dilbilimci Necmiye Alpay'a 8 Yıla Kadar Hapis İstemi Akademisyen Necmiye Alpay’ın yargılandığı davada görüşünü açıklayan savcı 8 yıla kadar hapsini istedi.
 • 14 Şubat 2017 12:38 Dha İstanbul- Necmiye Alpay'a 8 Yıla Kadar Hapis İstemi Dha İstanbul- Necmiye Alpay'a 8 Yıla Kadar Hapis İstemi Kapatılan "Özgür Gündem" gazetesinde bir günlük nöbetçi genel yayın yönetmenliği yapan Ayşe Necmiye Alpay'ın yargılandığı davada savcı, 8 yıla kadar hapis istedi.
 • 27 Ocak 2017 17:07 İha ve Tgrt Haber'e Ödül İha ve Tgrt Haber'e Ödül Tokat Yayın Grubunun organize ettiği Tokat Kültür Haber Dergisi ve Tokat Gündem Gazetesinin Yaş Günü Etkinlikleri ve Tokat Enler Ödül Töreninin 16’ncısı gerçekleşti.
 • 10 Ocak 2017 20:19 Başkan Ali Çetinbaş, Gazeteci Mehmet Hatipoğlu'nu Ziyaret Etti Başkan Ali Çetinbaş, Gazeteci Mehmet Hatipoğlu'nu Ziyaret Etti AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle, Gündem Gazetesi Yazarı Mehmet Hatipoğlu’nu evinde ziyaret etti.
 • 03 Ocak 2017 16:13 CHP TBMM Grup Toplantısı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a seslenerek, "Rica ediyorum, anayasa değişiklik teklifini lütfen geri çekin.
 • 02 Ocak 2017 16:34 Özgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki Dava Özgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki Dava Kapatılan Özgür Gündem gazetesi yayın danışma kurulu üyesi Aslı Erdoğan ve yazar Necmiye Alpay'ın da aralarında bulunduğu 9 sanığın, "devletin birliği ve ülkenin bütünlüğünü bozmak ve terör örgütü üyesi olmak" suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 02 Ocak 2017 14:46 Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yargılamasına Devam Edildi Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yargılamasına Devam Edildi Kapatılan Özgür Gündem Gazetesi’nin yazı işleri müdürü tutuklu sanık İnan Kızılkaya, ağırlaştırılmış müebbetle yargılandığı duruşmaya ikinci kez de getirilmeyince, yargılamayı yapan mahkeme kamu görevlileri hakkında suç duyurusunda bulunulmasına karar verdi.
 • 02 Ocak 2017 14:33 Dha İstanbul Bülteni - 3 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- REİNA'YA TERÖR SALDIRISI: 8 KİŞİ GÖZALTINDAHaber: Çağatay KENARLI, İstanbul DHAReina'ya yılbaşı gecesi düzenlenen terör saldırıyla ilgili olarak 8 kişi gözaltına alındı.
 • 02 Ocak 2017 14:32 Erdoğan ve Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine Ret Erdoğan ve Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine Ret Terör örgütü propagandası suçlamasıyla tutuklandıktan sonra tahliye edilen yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci Necmiye Alpay'ın yurt dışı çıkış yasağının kaldırılması talebi reddedildi.
 • 02 Ocak 2017 14:23 Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine Ret... Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine Ret... Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAKapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik aralarında yazar Aslı Erdoğan, dilbilimci-yazar Necmiye Alpay'ın da bulunduğu 9 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 30 Aralık 2016 12:42 Kılıçdaroğlu, Tahliye Edilen Necmiye Alpay ve Aslı Erdoğan'ı Aradı Kılıçdaroğlu, Tahliye Edilen Necmiye Alpay ve Aslı Erdoğan'ı Aradı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam tahliye olan dilbilimci Necmiye Alpay ile yazar Aslı Erdoğan'ı telefonla aradı.
 • 30 Aralık 2016 11:07 Erdoğan ve Alpay Serbest! Erdoğan ve Alpay Serbest! Özgür Gündem gazetesi yönetici ve yazarları hakkındaki davada gazetecei/yazar Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan tahliye edildi.
 • 30 Aralık 2016 09:43 Dha İstanbul Haber Takip Gündemi Dha İstanbul Haber Takip Gündemi DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ10.30-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Partiİstanbul İl Başkanlığının başlattığı "Kardeşlik Seferberliği" kapsamında, Türk Kızılayı ve yerel yönetimlerin iş birliğiyle hazırlanan Halep'e yardım konvoyunun Maltepe Sahili Etkinlik...