SON DAKİKA GÜNDEM GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Gündem Gazetesi Haberleri

 • 10 Ocak 2017 20:19Başkan Ali Çetinbaş, Gazeteci Mehmet Hatipoğlu'nu Ziyaret EttiBaşkan Ali Çetinbaş, Gazeteci Mehmet Hatipoğlu'nu Ziyaret EttiAK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle, Gündem Gazetesi Yazarı Mehmet Hatipoğlu’nu evinde ziyaret etti.
 • 03 Ocak 2017 16:13CHP TBMM Grup ToplantısıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a seslenerek, "Rica ediyorum, anayasa değişiklik teklifini lütfen geri çekin.
 • 02 Ocak 2017 16:34Özgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki DavaÖzgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki DavaKapatılan Özgür Gündem gazetesi yayın danışma kurulu üyesi Aslı Erdoğan ve yazar Necmiye Alpay'ın da aralarında bulunduğu 9 sanığın, "devletin birliği ve ülkenin bütünlüğünü bozmak ve terör örgütü üyesi olmak" suçundan yargılanmasına devam edildi.
 • 02 Ocak 2017 14:46Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yargılamasına Devam EdildiAslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yargılamasına Devam EdildiKapatılan Özgür Gündem Gazetesi’nin yazı işleri müdürü tutuklu sanık İnan Kızılkaya, ağırlaştırılmış müebbetle yargılandığı duruşmaya ikinci kez de getirilmeyince, yargılamayı yapan mahkeme kamu görevlileri hakkında suç duyurusunda bulunulmasına karar verdi.
 • 02 Ocak 2017 14:33Dha İstanbul Bülteni - 3Dha İstanbul Bülteni - 31- REİNA'YA TERÖR SALDIRISI: 8 KİŞİ GÖZALTINDAHaber: Çağatay KENARLI, İstanbul DHAReina'ya yılbaşı gecesi düzenlenen terör saldırıyla ilgili olarak 8 kişi gözaltına alındı.
 • 02 Ocak 2017 14:32Erdoğan ve Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine RetErdoğan ve Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine RetTerör örgütü propagandası suçlamasıyla tutuklandıktan sonra tahliye edilen yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci Necmiye Alpay'ın yurt dışı çıkış yasağının kaldırılması talebi reddedildi.
 • 02 Ocak 2017 14:23Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine Ret...Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'ın Yurtdışı Çıkış Yasağının Kaldırılması Talebine Ret...Haber: Özden ATİK/ İstanbul, DHAKapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik aralarında yazar Aslı Erdoğan, dilbilimci-yazar Necmiye Alpay'ın da bulunduğu 9 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 30 Aralık 2016 12:42Kılıçdaroğlu, Tahliye Edilen Necmiye Alpay ve Aslı Erdoğan'ı AradıKılıçdaroğlu, Tahliye Edilen Necmiye Alpay ve Aslı Erdoğan'ı AradıCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam tahliye olan dilbilimci Necmiye Alpay ile yazar Aslı Erdoğan'ı telefonla aradı.
 • 30 Aralık 2016 11:07Erdoğan ve Alpay Serbest!Erdoğan ve Alpay Serbest!Özgür Gündem gazetesi yönetici ve yazarları hakkındaki davada gazetecei/yazar Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan tahliye edildi.
 • 30 Aralık 2016 09:43Dha İstanbul Haber Takip GündemiDha İstanbul Haber Takip GündemiDHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ10.30-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Partiİstanbul İl Başkanlığının başlattığı "Kardeşlik Seferberliği" kapsamında, Türk Kızılayı ve yerel yönetimlerin iş birliğiyle hazırlanan Halep'e yardım konvoyunun Maltepe Sahili Etkinlik...
 • 30 Aralık 2016 08:43Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Tahliye Edildi - IstanbulAslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Tahliye Edildi - IstanbulTutuklu yargılandıkları kapatılan Özgür Gündem gazetesi yazar ve yöneticilerine yönelik davada tahliye edilen gazetenin yayın danışma kurulu üyesi Aslı Erdoğan ve yazar Necmiye Alpay, cezaevinden çıktı.
 • 30 Aralık 2016 08:06Dha İstanbul Bülteni - 1Dha İstanbul Bülteni - 11- İSTANBUL'DA KAR YAĞIŞIHaber - Kamera: Ali Kerem BENGİ- Ramazan EĞRİ/ İSTANBUL DHAİstanbul'un özellikle batı ilçeleri ve yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı gece boyunca aralıklarla devam etti.
 • 29 Aralık 2016 23:58Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'a TahliyeAslı Erdoğan ve Necmiye Alpay'a TahliyeÖzgür Gündem gazetesi çalışanları ve yazarlarının yargılandığı davanın ilk duruşmasında Aslı Erdoğan, Necmiye Alpay ve gazetenin genel yayın yönetmeni Zana Kaya adli kontrol şartıyla tahliye edildi.
 • 29 Aralık 2016 22:29Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay, Cezaevinden Çıktı!Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay, Cezaevinden Çıktı!Kapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik davada tutuklu bulunan yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci Necmiye Alpay, tahliye edildi.
 • 29 Aralık 2016 21:54Haklarında Tahliye Kararı Verilen İki Yazar SerbestHaklarında Tahliye Kararı Verilen İki Yazar SerbestKAPATILAN Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik davada tutuklu bulunan gazetenin yayın danışma kurulu üyesi, yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci-yazar Necmiye Alpay bugün çıkarıldıkları mahkeme tarafından tahliye edildi.
 • 29 Aralık 2016 21:42Haklarında Tahliye Kararı Verilen İki Yazar SerbestHaklarında Tahliye Kararı Verilen İki Yazar SerbestHaber-Kamera: Mehmet İLKAY ÖZER/ İSTANBUL DHAKapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik davada tutuklu bulunan gazetenin yayın danışma kurulu üyesi, yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci-yazar Necmiye Alpay bugün çıkarıldıkları mahkeme tarafından tahliye edildi.
 • 29 Aralık 2016 21:27Özgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki DavaÖzgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki DavaTutuklu yargılandıkları kapatılan Özgür Gündem gazetesi yazar ve yöneticilerine yönelik davada tahliye edilen gazetenin yayın danışma kurulu üyesi Aslı Erdoğan ve yazar Necmiye Alpay, cezaevinden çıktı.
 • 29 Aralık 2016 21:24Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Cezaevinden ÇıktıAslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Cezaevinden ÇıktıKapatılan Özgür Gündem gazetesinin yönetici ve yazarlarına yönelik davada haklarında tahliye kararı verilen yazar Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay cezaevinden çıktı.
 • 29 Aralık 2016 18:56Özgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki DavaÖzgür Gündem Gazetesi Yönetici ve Yazarları Hakkındaki DavaKapatılan Özgür Gündem gazetesi yayın danışma kurulu üyesi Aslı Erdoğan ve yazar Necmiye Alpay'ın da aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 9 sanığın, "devletin birliği ve ülkenin bütünlüğünü bozmak ve terör örgütü üyesi olmak" suçundan yargılanmasına başlandı.
 • 29 Aralık 2016 18:40Aslı Erdoğan'ın Yargılandığı Dava İstanbul'da BaşladıAslı Erdoğan'ın Yargılandığı Dava İstanbul'da BaşladıÖzgür Gündem gazetesi çalışanları ve yazarlarının yargılandığı dava İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı.
 • 29 Aralık 2016 18:26Dha İstanbul Bülten - 4Dha İstanbul Bülten - 4İSTANBUL'UN BİRÇOK BÖLGESİNDE ELEKTİRK KESİNTİSİHaber - Kamera: Enver ALAS - Özgür EREN/ İSTANBUL DHAHava şartları nedeniyle ulusal elektrik şebekesinden yeterli elektrik alınamadığı için Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, Bağcılar, Sultangazi, Güngören, Büyükçekmece, Çatalca,...
 • 29 Aralık 2016 18:03Aslı Erdoğan ve Necmiye Alpay Tahliye EdildiKapatılan Özgür Gündem gazetesinin yayın danışma kurulu üyesi, yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci-yazar Necmiye Alpay ile gazetenin genel yayın yönetmeni Bilir Kaya’nın tahliyesine, gazetenin genel yayın yönetmeni İnan Kızılkaya’nın tutukluluk halinin devamına karar verildi.
 • 29 Aralık 2016 17:59Aslı Erdoğan, Necmiye Alpay ve Bilir Kaya'ya Tahliye...KAPATILAN Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik davada tutuklu bulunan gazetenin yayın danışma kurulu üyesi, yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci-yazar Necmiye Alpay ile gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Bilir Kaya'nın tahliyesine karar verildi.
 • 29 Aralık 2016 17:49Yazarların Tahliye Kararı Sevinçle KarşılandıYazarların Tahliye Kararı Sevinçle KarşılandıKAPATILAN Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik davada tutuklu bulunan gazetenin yayın danışma kurulu üyesi, yazar Aslı Erdoğan ile dilbilimci-yazar Necmiye Alpay'ın aralarında bulunduğu 9 sanığın yargılanması yapıldı.
 • 29 Aralık 2016 17:47Aslı Erdoğan, Necmiye Alpay ve Bilir Kaya'ya Tahliye...Haber: Özden ATİK - Hayati KILIÇ/ İstanbul, DHAKapatılan Özgür Gündem Gazetesi'nin yönetici ve yazarlarına yönelik davada tutuklu bulunan gazetenin yayın danışma kurulu üyesi, yazar Aslı Erdoğan ve dilbilimci-yazar Necmiye Alpay ile gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Bilir Kaya'nın tahliyesine...