SON DAKİKA GÜNEŞİ BEKLERKEN HABERLERİ

Son Dakika Güneşi Beklerken Haberleri

14:23
Nükleer Başlıklı Kız Hard Rock Cafe Istanbul'da Hard Rock Cafe Istanbul, dinleyiciyi amatör ve profesyonel birçok farklı şarkıcı ve grup ile ücretsiz olarak buluşturmaya devam ediyor.
11:25
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık? Google 2014 yılının arama sonuçlarını yayınladı.
Google 'Da Bu Sene En Çok Neleri Aradık?
21:08
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı Google, Türkiye'de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
Türkiye, 2014'te Google'da Bunları Aradı
15:15
2014'te Google'da En Çok Seçim Sonuçlarını, Dünya Kupası ve Soma'yı Aradık Google, Türkiye’de ve dünyada en çok aradığımız kelimelerin ve en son trendlerin yer aldığı “2014 Arama Trendleri” listesini açıkladı.
13:24
Hande Doğandemir: Aşk, İnsanın Gözünü Kör Eder (2) (Yeniden) 'güneşi Beklerken' dizisi ile sevilen Hande Doğandemir, herkesin yaşamında vazgeçemediği kişiler olduğunu, sevginin daha geniş ve uzun bir duygu olduğu halde aşkın insanın gözünü kör ettiğini söyledi.
Hande Doğandemir: Aşk, İnsanın Gözünü Kör Eder (2) (Yeniden)
12:49
Hande Doğan Demir: Aşk, İnsanın Gözünü Kör Eder Hande Doğan Demir, herkesin yaşamında vazgeçemediği kişiler olduğunu, sevginin daha geniş ve uzun bir duygu olduğu halde aşkın insanın gözünü kör ettiğini söyledi.
Hande Doğan Demir: Aşk, İnsanın Gözünü Kör Eder
14:32
Kerem Bursin Hayranları Kahrolacak Kerem Bürsin, B planını yaptı. Yakışıklı oyuncu, yeni dizisi Şeref Meselesi'nin başarısız olması durumunda Amerika'ya yerleşme kararı aldı.
14:16
İşte Kerem Bürsin'in Hollywood Filmi 3 Adam'da 'Güneşi Beklerken' dizisinin yıldızı Kerem Bürsin'in 2010 yapımı Hollywood filmi olan Sharktopus'da oynadığı sahneler izleyiciyle buluştu.
İşte Kerem Bürsin'in Hollywood Filmi
11:33
Genç Kızların Sevgilisi Kerem Bürsin'den Yeni Dizi "güneşi Beklerken" adlı dizide canlandırdığı "Kerem Sayer" karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Kerem Bürsin, bu kez de "Şeref Meselesi" adlı yeni diziyle Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.
Genç Kızların Sevgilisi Kerem Bürsin'den Yeni Dizi
14:50
Güneşi Beklerken Setinde Başlayan Kerem-Yağmur Aşkı Çabuk Bitti Şeref Meselesi adlı dizi ile ekrana dönmeye hazırlanan Kerem Bürsin'in, sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'den ayrıldığı ortaya çıktı.
Güneşi Beklerken Setinde Başlayan Kerem-Yağmur Aşkı Çabuk Bitti
09:43
Tiyatro Keyfi Sanatçı Leman Sam ve oyuncu Gökçe Yanardağ, geçtiğimiz akşam Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahnelenen Enver Aysever'le Aykırı Kumpanya seyredenler arasındaydı.
Tiyatro Keyfi
11:51
'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor! Jaime Lannister, gerçek adıyla Nikolaj Coster-Waldau, GQ Men of the Year 2014 ödül töreni için 12 Kasım günü İstanbul'a geliyor!
'Jaıme Lannister' İstanbul'a Geliyor!
15:45
Kerem Bursin'den Çok Samimi Açıklamalar Güneşi Beklerken dizisi ile ünlenen Kerem Bürsin, "Amerika'da yaşadığım yıllarda tuvalet bile temizledim" dedi.
Kerem Bursin'den Çok Samimi Açıklamalar
10:40
İsmail Ege Şaşmaz: Aşk İçin Oyunculuğu Bırakmam Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz, "Aşk benim için önemli. Ancak, oyunculuk daha önemli" dedi.
İsmail Ege Şaşmaz: Aşk İçin Oyunculuğu Bırakmam
18:40
Kerem Bursin Sevgilisiyle Sokakta Dolaşamıyor Aşırı ilgiden şikayet eden ünlü oyuncu, sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile sokakta rahat dolaşamamaktan dert yandı.
Kerem Bursin Sevgilisiyle Sokakta Dolaşamıyor
20:21
Kerem Bürsin Yeni Rolüne Nasıl Hazırlandı? Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, yeni dizisine özel bir diyet ve yoğun bir spor programı uygulayarak hazırlandığını söyledi.
Kerem Bürsin Yeni Rolüne Nasıl Hazırlandı?
15:31
Türkiye Afganistan Kardeşliğinin Tarihi Derinliği Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Afganistan Kralı Gazi Amanullah Khan döneminde Afganistan’a gelen profesörlerin isimlerinin hatırlanması amacıyla Türk İşbirliği Koordinasyon Ajansı Başkanlığı tarafından Türkiye Afganistan Kardeşliğinin Tarihi Derinliği konulukompozisyon yarışması düzenlendi.
Türkiye Afganistan Kardeşliğinin Tarihi Derinliği
12:15
Şeref Meselesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Sürükleyici hikayesi ve kuvvetli oyuncu kadrosu ile ekranlara gelmeye hazırlanan 'Şeref Meselesi' dizisinin ilk fragmanı çok beğenildi.
Şeref Meselesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı
18:40
Polis Yerli Televizyon Dizilerinde Trafik Kuralı İhlali Aradı Emniyet Genel Müdürlüğü, televizyonda izlenme oranları yüksek yerli dizilerde trafik kurallarına uyup uyulmadığını takip etmeye devam ediyor.
14:51
Yağmur Tanrısevsin Ameliyat Oldu Aniden rahatsızlanarak müşahade altına alınan Tanrısevsin'in karnında Over kist rüptürü saptanınca derhal ameliyata alındı.
Yağmur Tanrısevsin Ameliyat Oldu
10:47
Yasemin Allen, Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin'i Birbirine Düşürdü Yeni yayın döneminde Yasemin Allen ile başrolü paylaşacak olan Bursin ve kız arkadaşı Yağmur Tanrısevsin arasında kıskançlık krizi yaşandı.
Yasemin Allen, Kerem Bursin ve Yağmur Tanrısevsin'i Birbirine Düşürdü
14:04
Kerem Bursin, Yeni Rolündeki İmajıyla Şaşırttı Çağan Irmak, yeni filmi "Unutursam Fısılda"da rol alan Bürsin, filmdeki tarzıyla şimdiye kadar oynadığı karakterlerin dışna çıktı.
Kerem Bursin, Yeni Rolündeki İmajıyla Şaşırttı
10:49
Kerem Bursin'in Yeni Dizisinin Adı: Şeref Meselesi Yasemin Allen'le kamera karşısına geçecek olan yakışıklı oyuncunun yeni dizisinden ilk tüyolar ortaya çıkmaya başladı.
Kerem Bursin'in Yeni Dizisinin Adı: Şeref Meselesi
15:24
Güneşi Beklerken 54. Bölüm Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 54. Bölüm Fragmanı.
Güneşi Beklerken 54. Bölüm Fragmanı İzle
15:40
Hande Doğandemir, Kara Para Aşk Dizisine Geçecek Güneşi Beklerken'in başrol oyuncusu Hande Doğandemir, Kara Para Aşk dizisi için Ay Yapım ile görüşüyor.
Hande Doğandemir, Kara Para Aşk Dizisine Geçecek
12:54
Güneşi Beklerken 53. Bölüm 2. Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 53. Bölüm 2. Fragmanı.
Güneşi Beklerken 53. Bölüm 2. Fragmanı İzle
13:52
Güneşi Beklerken 53. Bölüm Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 53. Bölüm Fragmanı.
Güneşi Beklerken 53. Bölüm Fragmanı İzle
12:25
Kerem Bursin'in Yeni Partneri Yasemin Allen Oldu Dizinin başrol oyuncusu Kerem Bürsin'e İtalyan formatlı yeni projede, reklamların aranılan yüzü Yasemin Allen eşlik edecek.
Kerem Bursin'in Yeni Partneri  Yasemin Allen Oldu
16:24
Güneşi Beklerken 52. Bölüm Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 52. Bölüm Fragmanı.
Güneşi Beklerken 52. Bölüm Fragmanı İzle
14:10
Kerem Bürsin Daha Önce Hollywood Filminde Rol Almış Güneşi Beklerken dizisiyle bir anda genç kızların sevgilisi olan Kerem Bürsin'in geçmişte bir Hollywood filminde rol aldığı ortaya çıktı.
Kerem Bürsin Daha Önce Hollywood Filminde Rol Almış
11:23
Güneşi Beklerken 51. Bölüm Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 51. Bölüm Fragmanı.
Güneşi Beklerken 51. Bölüm Fragmanı İzle
14:50
Hayranları Kerem Bursin'in Askerlik Fotoğrafını Paylaştı Fanları internet üzerinden ünlü oyuncunun askerlik fotoğrafını paylaştı.
Hayranları Kerem Bursin'in Askerlik Fotoğrafını Paylaştı
09:14
Kıvanç Tatlıtuğ ve Kerem Bursin Buluştu Birbirlerine rakip olarak gösterilen Kıvanç Tatlıtuğ ile Kerem Bursin dedikodulara inat birlikte görüntülendi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Kerem Bursin Buluştu
18:38
Televizyon Dizilerinde Trafik Kurallarına Uyma Oranı Yüksek Emniyet Genel Müdürlüğünün, izleyicide trafik kurallarına uyma bilincini artırmak için yaptığı çalışmada, 50 televizyon dizisindeki trafik sahnelerinde, emniyet kemeri ve cep telefonu ile ilgili kurallara yüksek oranda uyulduğu belirlendi.
08:43
Kıvanç Tatlıtuğ'un Rakibi Kerem Bürsin Oluyor Güneşi Beklerken dizisiyle yıldızı parlayan Kerem Bürsin, yeni sezonda Kıvanç Tatlıtuğ'a rakip olacak.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Rakibi Kerem Bürsin Oluyor
15:33
Güneşi Beklerken 50. Bölüm 2. Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 50. Bölüm 2. Fragmanı.
Güneşi Beklerken 50. Bölüm 2. Fragmanı İzle
16:03
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri Magnum işbirliğinde, Zorlu Center PSM'de dün akşam gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
Altın Kelebek 41'inci Kez Sahiplerini Buldu
12:19
Güneşi Beklerken Bu Hafta Yayınlanmayacak Kanal D'nin sevilen gençlik dizisi 'Güneşi Beklerken' bu hafta yayınlanmayacak.
Güneşi Beklerken Bu Hafta Yayınlanmayacak
08:31
Gülümse'SEN Çocuk Panayırı'na Güneşi Beklerken Destek Verdi! Kansersiz Yaşam Derneği, İnsana Güven Eğitim ve Danışmanlık ile birlikte kanser hastası çocuklar ve aileleri için Gülümse'SEN panayırını gerçekleştirdi.
Gülümse'SEN Çocuk Panayırı'na Güneşi Beklerken Destek Verdi!
12:34
Mahsun'dan 'Mucize' Mahsun Kırmızıgül, yönetmenliğini yaptığı son filmi ‘Mucize’nin fragmanını yayınladı.
Mahsun'dan 'Mucize'
12:03
Güneşi Beklerken 49. Bölüm Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 49. Bölüm Fragmanı.
Güneşi Beklerken 49. Bölüm Fragmanı İzle
11:20
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu! Gecede sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri şıklıklarıyla göz kamaştırdı.
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu!
13:02
Güneşi Beklerken 48. Bölüm Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 48. Bölüm Fragmanı.
Güneşi Beklerken 48. Bölüm Fragmanı İzle
14:39
Polisten Dizilere Sıkı Takip Trafik kazalarını önleme adına filmler, diziler, klipler, reklamlar polisin takibine girdi.
Polisten Dizilere Sıkı Takip
13:00
Dizilerde Trafik Kurallarına Uyulma Oranı Yüksek Emniyet Genel Müdürlüğü, izleyicide trafik kurallarına uyma bilincini artırmak için dizilerdeki kural ihllalerini belirleyerek, sonucu yapımcılara iletiyor Buna göre, izlenme oranı yüksek televizyon kanallarındaki 44 dizide araç kullanırken emniyet kemeri takılması kuralına yüzde 88, cep telefonu kullanma kuralına yüzde 72 oranında uyuldu Seksenler ile Doksanlar dizilerinde araç kullanılan 5 sahnede emniyet kemeri takılmadı, polisiye dizi Arka Sokaklar'da da emniyet kemeri kullanma oranı
20:01
Güneşi Beklerken Fanları Dizi Aşkını Boykot Edecek Geçtiğimiz günlerde Kerem Bürsin ile Yağmur Tanrısevsin'in sarmaş dolaş görüntülerine fanlardan tepki gelirken dizinin kaldırılması gündeme geldi.
Güneşi Beklerken Fanları Dizi Aşkını Boykot Edecek
12:32
Güneşi Beklerken 47.bölüm 2.fragmanı İzle Güneşi Beklerken 47.Bölüm 2.Fragmanı.
Güneşi Beklerken 47.bölüm 2.fragmanı İzle
12:02
Güneşi Beklerken 47. Bölüm Fragmanı İzle Güneşi Beklerken 47. Bölüm Fragmanı.
Güneşi Beklerken 47. Bölüm Fragmanı İzle
05:47
Güneşi Beklerken 46. Bölüm Fragmanı Kerem, yaşam mücadelesi veriyor.
Güneşi Beklerken 46. Bölüm Fragmanı
10:22
Yaz Konserleri Başlıyor DMC etiketiyle Şubat ayında yayınlanan "Şimdi" albümüyle son günlerde sıkça adından söz ettiren MAVİ yaz konserlerine başlıyor.
Yaz Konserleri Başlıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:26:06. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜNEŞİ BEKLERKEN HABERLERİ
[Hata Bildir]