SON DAKİKA GÜRCİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Gürcistan Haberleri

22:12
Zeybekci: "2015 Yılı Emin Olun Ki Her Anlamda İyi Olacaktır" "İhracatın Yükselen Yıldızları" ödül töreni- Ekonomi Bakanı Zeybekci: "2015 yılı emin olun ki her anlamda iyi olacaktır" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, kurla ilgili bugünlerde yaşanan sıkıntılarla ilgili endişe duyulmaması gerektiğini belirterek "2015 yılı emin olun ki her anlamda iyi olacaktır" dedi.
Zeybekci: '2015 Yılı Emin Olun Ki Her Anlamda İyi Olacaktır'
21:25
Gürcistan'da "Saakaşvili Dönemi" Protestosu Başkent Tiflis'te binlerce kişi, eski hükümet döneminde işlenen insan hakları ihlallerinin araştırılmasını istedi.
21:07
Basketbol: Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Turnuvaya bugün yapılan 6 maçla devam edildi.
20:55
İhracatın Yükselen Yıldızları" Ödül Töreni Ekonomi Bakanı Zeybekci: "2015 yılı emin olun ki her anlamda iyi olacaktır"
18:32
Basketbol: Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Turnuva, İtalya Sırbistan ve Karadağ Gürcistan maçlarıyla başladı.
13:17
En Ekonomik Güzergah İran ve Türkiye" İran Milli Gaz Şirketi Uluslararası İşler Müdürü Ramazani: "Türkmenistan ve Azerbaycan doğal gazının İran ve Türkiye üzerinden Avrupa'ya taşınması, en ekonomik güzergahtır"
11:31
İhracatçılar, Güney Osetya Kapısı'nın Yeniden Açılmasını İstiyor Gürcistan ve Rusya arasında 2008'deki savaş nedeniyle ilişkilerin bozulması üzerine Güney Osetya Sınır Kapısı'nın kapatılması, Gürcistan üzerinden Rusya ve hinterlandındaki ülkelere karayoluyla ihracat yapmak isteyen Türk ihracatçılarını zorluyor DKİB Yönetim Kurulu Başkanı Gürdoğan: "Rusya ile Gürcistan.
10:48
Türkiye'nin Karadeniz'i' Baskıya Girdi 'Crazy Turk' lakabı takılan İzmirli denizci Özkan Gülkaynak'ın 2,5 yılda hazırladığı ikinci kitabı, 'Türkiye'nin Karadeniz'i' baskıya verildi.
Türkiye'nin Karadeniz'i' Baskıya Girdi
10:39
Borsada Rayici Olmayan Yabancı Paraların Kurları Belirlendi Maliye Bakanlığı, borsada rayici olmayan yabancı paraların, Vergi Usul Kanunu gereğince 2014 yılı için yapılacak değerlemelerine esas olmak üzere kurlarını belirledi.
19:51
Van'daki Fuhuş Operasyonu Operasyonda gözaltına alınan 13 kişiden 9'u tutuklandı.
19:07
NATO Gürcistan'ın Toprak Bütünlüğünü Destekliyor NATO Genel Sekreter Yardımcısı Vershbow, Gürcistan Cumhurbaşkanı Giorgi Margvelaşvili ile görüşerek destek mesajı verdi.
18:55
2015 Cev Avrupa Ligi'nde Program Belli Oldu 2015 CEV Avrupa Ligi'nde gruplar ve program belirlendi.
18:50
2015 Cev Avrupa Ligi'nde Kuralar Çekildi A Milli Bayan Voleybol Takımı, Gürcistan, İsrail, Macaristan, Polonya ve Yunanistan ile eşleşti A Milli Erkek Takımı'nın rakipleri ise Belarus, Hırvatistan, Romanya, Slovenya ve Yunanistan oldu.
18:08
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
15:48
18. Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Türkiye Basketbol Federasyonu Sportif Direktörü Akkaş: "Konya'da, Almanya, Bosna Hersek, Çin, İtalya, Sırbistan, Fransa, Gürcistan, Karadağ, Letonya, Litvanya ve Rusya'yı ağırlamaktan son derece mutluyuz. Türk misafirperverliğiyle onları ağırlayacağız ve evlerine yollayacağız"
15:18
Pınar Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Konya'da Başlıyor Bu sene 18.’si düzenlenecek olan Pınar Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Tunruvası, Konya’nın ev sahipliğinde organize edilecek.
Pınar Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası Konya'da Başlıyor
13:04
Kitab-ı Dede Korkut" Kolokyumu Azerbaycan'da "Kitab ı Dede Korkut"un bilim dünyasına tanıtılmasının 200. yılı nedeniyle kolokyum düzenlendi Yunus Emre Enstitüsü Başkanı Develi: "Bu kitabı yeni nesillerin dikkatine sunmalıyız. Dede Korkut, yeni yayınlar, tiyatro eserleri ve filmler için yeni fırsat oluşturabilir" TDK Başkanı Kaçalin:
12:12
Tezgahlar, Gürcistan'da Avlanan Hamsilere Kaldı Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Karakaş: "Aşırı av baskısı, küresel ısınma, bu yıl Karadeniz'de palamut ve çinekobun çok bulunması, hamsinin bölgeyi terk etmesine sebep oldu" "Şu anda tezgahlarda satılan hamsinin bir kısmı şoklanmış, büyük kısmı ise Gürcistan'dan gelen hamsidir.
12:00
Urfalı Dağcılar Erzurum'da Aralarında Urfalı sporcuların da bulunduğu Erzurum'un Uzundere ilçesinde gerçekleştirilen "1.Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" sona erdi.
Urfalı Dağcılar Erzurum'da
11:16
Çanakkale'de Uyuşturucu ve Fuhuş Operasyonu Çanakkale'de polis, uyuşturucu ticareti ile fuhuşa yönelik düzenlediği operasyonda, 2'si yabancı uyruklu kadın, 11 kişiyi gözaltına aldı.
00:16
NATO Genel Sekreter Yardımcısı Vershbow Gürcistan'da Açıklaması "Biz Gürcistan'da olgun bir demokrasi görmekteyiz"
21:54
Türkiye İfade Özgürlüğünde Sonuncu Türkiye, 2014 yılında da AİHM önünde ifade özgürlüğü ihlali nedeniyle hakkında en fazla karar açıklanan ülke oldu.
Türkiye İfade Özgürlüğünde Sonuncu
21:44
Denizli'deki Fuhuş Operasyonu Mahkemeye sevk edilen 8 zanlıdan 6'sı tutuklandı.
21:37
Ticaret Bakanı Canikli, Türk İş Adamaları ile Bir Araya Geldi Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, "Sarp Sınır Kapısı bizim için sadece Gürcistan demek değil, aynı zamanda Orta Asya ve Rusya demektir" dedi.
Ticaret Bakanı Canikli, Türk İş Adamaları ile Bir Araya Geldi
21:13
Canikli, Gürcistan Maliye Bakanı Khaduri ile Bir Araya Geldi Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Gürcistan'da-Canikli: -"Özellikle Abhazya ve Güney Osetya sorunlarının Gürcistan'ın toprak bütünlüğü içinde barışçıl yollarla çözülmesi gerekliliğini her platformda ifade ediyoruz"-"Ticaret hacmini daha yükseğe çıkartmak için daha fazla sayıda gümrük kapısının açılması ve bu kapıların hizmet kalitesinin yükseltilmesi gerek. Sarp Sınır Kapısı'nın yenilenmesi son aşamaya geldi.
Canikli, Gürcistan Maliye Bakanı Khaduri ile Bir Araya Geldi
18:33
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Gürcistan'da Canikli, Gürcistan'daki Türk iş adamlarıyla bir araya geldi Bakan Canikli: "Sarp Sınır Kapısı bizim için sadece Gürcistan demek değil, aynı zamanda Orta Asya ve Rusya demek.
18:30
Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Üçlü Dışişleri Bakanları Toplantısı Toplantının sonuç bildirisinde, ülkeler arasında enerji, ulaştırma ve taşımacılık konusunda işbirliğinin geliştirilmesi vurgusu.
16:41
Türkmenistan-Türkiye-Azerbaycan Toplantıları Liderler Seviyesinde Yapılacak Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta Türkmenistan-Türkiye-Azerbaycan Üçlü Dışişleri Bakanları Toplantısı gerçekleştirildi.
Türkmenistan-Türkiye-Azerbaycan Toplantıları Liderler Seviyesinde Yapılacak
16:41
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
15:44
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, Gürcistan'da Bakü Tiflis Kars demiryolu hattı, tarihi İpekyolu üzerinde bulunan tüm ülkelerin ekonomilerinin canlanmasına ve ivme kazanmasına katkı sağlayacak.
15:19
Denizli'de Fuhuş Çetesine Darbe Denizli'nin Pamukkale İlçesinde jandarmanın gerçekleştirdiği operasyonda para karşılığı fuhuş yaptıkları ileri sürülen yabancı uyruklu 65 kadın ile kadınları zorla fuhuşa teşvik ettikleri ileri sürülen 35 kişi gözaltına alındı.
Denizli'de Fuhuş Çetesine Darbe
14:57
KEİPA Toplantısı Ordu'da Yapılacak KEİPA'nın Sosyal Eğitim ve Kültür İşler Komitesi toplantısının üye ülkelerin parlamento temsilcilerinin katılımıyla Ordu'da yapılacağı bildirildi.
KEİPA Toplantısı Ordu'da Yapılacak
14:39
Dünyagöz Erzincan, Bölgenin Göz Merkezi Oldu Gözün tüm alanlarında Erzincan’da hizmet veren Dünyagöz, Erzincanlı aile hekimleri ile tanışma yemeği düzenledi.
Dünyagöz Erzincan, Bölgenin Göz Merkezi Oldu
13:47
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Edirne Kapıkule'ye bağlayan yüksek hızlı tren projesinin ihalesine de çıkmak istiyoruz.
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren
13:35
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Geliyor Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan "Biz bu yıl İstanbul'u Bulgaristan sınırına bağlayan yüksek hızlı tren projesinin ihalesine de çıkmak istiyoruz" dedi.
İstanbul'dan Bulgaristan Sınırına Yüksek Hızlı Tren Geliyor
12:46
Denizli'de Fuhuş Operasyonu Pamukkale ilçesinde fuhuş yaptıkları gerekçesiyle 65 yabancı uyruklu kadın ile bu kadınlara "zorla fuhuş yaptırdığı" iddia edilen 35 şüpheli gözaltına alındı.
12:41
Yrd. Doç. Dr. Örnek: "Süper Güçlerin İçinde Şu Anda En Zor Durumda Olanı Rusya'dır" İstanbul Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Yavuz Örnek, yakın gelecekti bir dünya savaşını tetikleyecek oluşumlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
10:45
Samsun Ağlatan Üretim Samsunlu kadın girişimci 35 yaşındaki Gülben Üçüncü, kurduğu 3 atölyede kadın çalışanlarıyla birlikte yılda 200 bin adet ceset torbası üretip Ortadoğu'ya ihraç ediyor.
Samsun Ağlatan Üretim
10:25
Yılda 200 Bin Ceset Torbası Diken Kadınlar Ağlayarak Çalışıyor Kadın girişimci Gülben Üçüncü, kadın çalışanlarıyla yılda 200 bin ceset torbası ihraç ediyor. Üçüncü, çalışanların çocuk ceset torbası dikerken ağladığını söyledi.
Yılda 200 Bin Ceset Torbası Diken Kadınlar Ağlayarak Çalışıyor
16:44
Gözaltına Alınan 2 Kişiye Adli Kontrol Samsun’da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişinin vurularak öldürmesi olayıyla ilgili aranan 2 kişi, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Gözaltına Alınan 2 Kişiye Adli Kontrol
16:23
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları
15:24
Fındık Sektörü Hedef Büyüttü Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Başkanı Sebahattin Arslantürk, 2023 yılı için hedefledikleri 2 milyar dolar döviz gelirini 2014 yılında yakaladıklarını, şimdi 2030 yılında 5 milyar dolarlık döviz geliri hedeflediklerini söyledi.
Fındık Sektörü Hedef Büyüttü
14:57
Erzurum'a Yurt İçi ve Dışından Gelen Hasta Sayısı Artıyor Doğu Anadolu Bölgesi'nin sağlık merkezi konumundaki Erzurum'a geçen yıl bölge illerinden ve ülkelerden 121 bin hastanın tedavi amaçlı olarak geldiği bildirildi.
Erzurum'a Yurt İçi ve Dışından Gelen Hasta Sayısı Artıyor
14:29
Rusya ile Abhazya Arasındaki Ortaklık Anlaşması Federasyon Konseyi, Gürcistan'dan tek taraflı bağımsızlık ilan eden Abhazya ile imzalanan "İttifak ve Stratejik Ortaklık Anlaşması"nı onayladı.
13:11
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı İnsanları daha yakından tanımak ve dünyayı bisikletiyle dolaşmak için dört ay önce Fransa'dan yola çıkan 24 yaşındaki Clement Thiepel, Türkiye'ye ulaştı.
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı
12:46
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasına Doğru Türkiye Basketbol Federasyonunun 2015 yılı faaliyet takviminde yer alan turnuva, 31 Ocak-7 Şubat tarihlerinde 12 ülkeden sporcuların katılımıyla gerçekleştirilecek.
Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvasına Doğru
12:09
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı İnsanları daha yakından tanımak ve dünyayı bisikletiyle dolaşmak için dört ay önce Fransa’dan yola çıkan 24 yaşındaki Clement Thiepel, Türkiye’ye ulaştı.
Bisikletiyle Dört Ayda 14 Ülke Dolaştı
12:05
Kalaşnikof Marka Silah ile Çok Sayıda Mermi Ele Geçirildi Sarp Sınır Kapısında bir yolcu otobüsünde yapılan aramalarda susturuculu bir kalaşnikof marka silah ile çok sayıda mermi ele geçirildi.
Kalaşnikof Marka Silah ile Çok Sayıda Mermi Ele Geçirildi
11:43
Hamsi'nin Ateşi Tezgahta Düşmüyor Trabzon’da bugünlerde hamsinin tezgahlarda fiyatı 8 ila 10 TL arasında değişirken, hamsi fiyatlarının bu sezon son yılların en pahalı dönemini yaşadığı belirtildi.
Hamsi'nin Ateşi Tezgahta Düşmüyor
10:56
Türkiye, TRACECA Dönem Başkanlığını Devralıyor Türkiye, Avrupa Kafkasya Asya Ulaştırma Koridoru Hükümetlerarası Komisyon Başkanlığını yarın Tacikistan'dan devralacak.
Türkiye, TRACECA Dönem Başkanlığını Devralıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:23. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜRCİSTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]