SON DAKİKA GÜRCİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Gürcistan Haberleri

17:43
Milli Halterci Elvan, Madalyaya Doymuyor Milli halterci Elvan: "2006'dan beri kendi kategorimde katıldığım Türkiye şampiyonalarının hepsinde birinci oldum. Avrupa ve dünya şampiyonalarında da aynı performansı yakalayıp, başarılarımı olimpiyatlarda alacağım madalyalarla taçlandırmak istiyorum"
16:28
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları
16:08
Marmaris'te 30 Bin Şişe Kaçak İçki İmha Edildi İlçede devam eden mahkemeler nedeniyle Gümrük Muhafaza Müdürlüğünün ambarında bekletilen 30 bin şişe kaçak içki, geçen yıl imha edildi.
Marmaris'te 30 Bin Şişe Kaçak İçki İmha Edildi
15:37
O Cinayete Tutuklama! Samsun'da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişiyi vurarak öldürdüğü iddia edilen genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken, arkadaşı ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
O Cinayete Tutuklama!
15:35
Dünya Gençleri, Üretimde Engelleri Aşmak İçin Türkiye'de Buluştu "Engelliler ile Üretim için El Ele" projesi kapsamında, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 11 ülkeden katılımcılar Ankara'da bir araya geldi.
15:31
Litvanya Başbakanı Butkeviçius, Gürcistan'da Gürcistan Başbakanı İrakli Garibaşvili, resmi ziyaret için bu ülkede bulunan Litvanya Başbakanı Algirdas Butkeviçius ile bir araya geldi.
15:10
Pompalı Tüfekli Cinayete Tutuklama Samsun'da araçların yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada pompalı tüfekle bir kişiyi vurarak öldüren genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
Pompalı Tüfekli Cinayete Tutuklama
13:59
Piknik Dönüşü Cinayete Bir Tutuklama Samsun'da piknik dönüşü yol vermeme meselesinden çıkan kavgada Alper Sel'i pompalı tüfekle öldürdüğü iddia edilen Recep İçlek çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Piknik Dönüşü Cinayete Bir Tutuklama
13:26
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması "Türkiye ve Azerbaycan’ın öncülüğünde 18 ülkeyi içine alan dev bir enerji birliği kurmayı hedefliyoruz"
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması
12:59
İnegöl'de Acara Rüzgarı Esti Gürcistan’ın Acara Özerk Cumhuriyeti’nden gelen 80 kişilik folklor ekisi, Bursa’nın İnegöl ilçesinde gösteri yaptı.
İnegöl'de Acara Rüzgarı Esti
11:44
Acara Başbakanı Khabadze İnegöl'de Çeşitli ziyaretler için Türkiye’ye gelen Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanı Archil Khabadze, Bursa’nın İnegöl ilçesinde temaslarda bulundu.
Acara Başbakanı Khabadze İnegöl'de
11:21
Eşi İçin Gelen Gürcü Gelin, Kayınvalidesiyle Bir Dünya Kurdu Antalya'da evlenen ancak bir yılı dolmadan eşini kaybeden Gürcü gelin, 7 yıldır kayınvalidesiyle çocuğunu büyütüyor.
02:50
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Bursa'da Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze: -"Bursa'ya ilk adım attığımda da söyledim, burada da diyorum, ben kendimi Gürcistan'da hissettim. Gelir gelmez hemen 3 tane Gürcüce bilen insanla karşılaştım. Bu tabi bizim için çok farklı bir duygu" Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze, "Bursa'ya ilk adım attığımda da söyledim, burada da diyorum, ben kendimi Gürcistan'da hissettim. Gelir gelmez hemen 3 tane Gürcüce bilen insanla karşılaştım. Bu tabi
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Bursa'da
01:55
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Açıklaması "Bursa'ya ilk adım attığımda da söyledim, burada da diyorum, ben kendimi Gürcistan'da hissettim. Gelir gelmez hemen 3 tane Gürcüce bilen insanla karşılaştım. Bu tabi bizim için çok farklı bir duygu"
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Açıklaması
19:59
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze: - "Türkiye, altyapı, kentsel dönüşüm ve turizm konusunda büyük gelişmeler kaydeden bir ülke. Biz de Türkiye'nin bu tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz" Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze, "Türkiye, altyapı, kentsel dönüşüm ve turizm konusunda büyük gelişmeler kaydeden bir ülke. Biz de Türkiye'nin bu tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz" dedi.
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze
19:34
Erzurum'da Düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" Sona Erdi Erzurum Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" sona erdi.
Erzurum'da Düzenlenen 'Uluslararası Buz Tırmanış Festivali' Sona Erdi
17:51
Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası - Eskişehir'de, 177 erkek, 86 kadın sporcunun mücadele ettiği turnuva, bugün gerçekleştirilen müsabakalarla sona erdi Eskişehir'de, Türkiye Halter Federasyonu tarafından düzenlenen "Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası" sona erdi.
Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası
17:36
Bursa ile Batum Kardeş Oluyor Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze ve Türkiye-Gürcistan Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Hüseyin Şahin, Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı’yı ziyaret etti.
Bursa ile Batum Kardeş Oluyor
16:40
Hamsi Kaçınca Tezgah İstavrite Kaldı Hava sıcaklıklarının artması üzerine Karadeniz'de, Rusya ile Gürcistan karasularına göç ettiği sanılan hamsinin tezgahlardaki yerini istavrit aldı Karadenizli balıkçı Yazıcı: "Hava sıcaklığının yüksekliği ve deniz suyu sıcaklığının 10 dereceden fazla olması nedeniyle hamsi kayboldu"
14:30
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Açıklaması "Türkiye, altyapı, kentsel dönüşüm ve turizm konusunda büyük gelişmeler kaydeden bir ülke. Biz de Türkiye'nin bu tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz"
14:20
Gürcistan Acara Bölgesinden Btso Üyelerine Yatırım Daveti Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nı (BTSO) ziyaret eden Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze, iş adamlarını yatırıma davet etti.
13:18
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyetinden Bursalı İş Adamlarına Yatırım Çağrısı Hükümet Başkanı Khabadze: ''Bursalı yatırımcıları bölgemize bekliyoruz''
13:14
Doğu Karadeniz'den Gürcistan'a Yapılan İhracat Arttı DKİB Başkanı Gürdoğan: "Geçen yıl Doğu Karadeniz'den Gürcistan'a, DKİB kanalıyla 173 milyon 998 bin 867 dolar tutarında ihracat gerçekleşti ve bir önceki yıla oranla bu ülkeye ihracatta yüzde 9 oranında artış yaşandı" "Mütekabiliyet esası gereği ülkemiz vize rejiminde Gürcü şoförlere vize muafiyeti uygulaması.
13:13
Gürcistan Acara Bölgesinden Btso Üyelerine Yatırım Daveti Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Gürcistan Acara Bölgesinden Btso Üyelerine Yatırım Daveti
09:24
Türkiye'den Davos'a G-20 Damgası Türkiye’nin altı sene sonra yeniden Başbakan seviyesinde Dünya Ekonomi Forumu’na (WEF) katılmasının yanı sıra bu yıl Türkiye’nin G 20 dönem başkanlığını da yürütüyor olması, forum katılımcıları arasında ilgiyle karşılandı.
08:43
İstanbul'daki İki Mafya Cinayetinin Arkasından Hollanda Mafyası Çıktı İstanbul'da öldürülen iki mafya babası Ali Akgün ve Vedat Şahin cinayetlerinin arkasından Hollanda mafyası çıktı. Olayın nedeni ise Hollanda mafyasının intikam hırsı.
İstanbul'daki İki Mafya Cinayetinin Arkasından Hollanda Mafyası Çıktı
08:22
7 Denizde Hüküm Süren Türk Botu: Kaan Dr. Ekber Onuk, kaybettiği oğlu Kaan'ın tasarımı olan tekneleri üreterek Sahil Güvenlik Komutanlığı emrine vermenin yanı sıra 6 ayrı ülkeye de ihraç etti.
7 Denizde Hüküm Süren Türk Botu: Kaan
23:12
Davos Toplantıları Tamamlandı İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlenen ve dünyadaki pek çok sorunun ele alındığı, Dünya Ekonomi Forumu'nun (WEF) 45. Davos Yıllık Toplantıları sona erdi Toplantılarda, G 20 Dönem Başkanı sıfatıyla katılan Başbakan Davutoğlu ile birlikte 40'dan fazla lider yer aldı.
20:24
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze: - "İki ülke arasındaki çok sıcak ve iyi ilişkiler yakın bölgelerimize de yansıyor ve bunu da hissediyoruz" Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze, "İki ülke arasındaki çok sıcak ve iyi ilişkiler yakın bölgelerimize de yansıyor ve bunu da hissediyoruz" dedi.
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze
20:18
İhh, Yetimlerin Karne Sevincini Paylaştı İHH, yetimlerin karne sevincini paylaştı- Trabzon'da 340 yetim çocuk, İHH tarafından düzenlenen programda eğlendi İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Trabzon Şubesi, karne alan 340 yetim çocuk için eğlence programı düzenledi.
İhh, Yetimlerin Karne Sevincini Paylaştı
20:10
Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası- Eskişehir'de, 177 erkek, 86 kadın sporcunun yer aldığı turnuva yarın tamamlanacak- Türkiye Halter Federasyonu tarafından Eskişehir'de düzenlenen "Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası"nın ikinci gün müsabakaları yapıldı.
Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası
18:39
Davos'ta Davutoğlu Rüzgarı Esti Başbakan Davutoğlu, G 20 Dönem Başkanı sıfatıyla Dünya Ekonomik Forumu toplantılarına katılırken, gerçekleştirdiği bir çok ikili görüşmeyle 3 yoğun gün geçirdi Türkiye 6 yıl aradan sonra Davos'ta tekrar başbakan düzeyinde temsil edilmiş oldu.
18:04
Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Khabadze Bursa Valisini Ziyaret Etti Acara Özerk Cumhuriyeti hükümet başkanı Archil Khabadze, Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.
Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Khabadze Bursa Valisini Ziyaret Etti
17:51
Bursa ile Batum Kardeş Şehir Oluyor Bursa ile Batum kardeş şehir oluyor BURSA Valisi Münir Karaloğlu, Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze ziyaretinde Batum ile kardeş şehir ilişkilerinin geliştirilmesinde önemli çalışmalarının olduğunu söyledi.
Bursa ile Batum Kardeş Şehir Oluyor
17:45
Osmancık'ta Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca Samsun’un İlkadım ilçesinde sokak ortasında pompalı tüfekli saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden kişinin cinayet zanlıları, Osmancık’ta yaşanan kovalamaca sonucu polis tarafından yakalandı.
Osmancık'ta Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca
17:41
Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca Samsun’un İlkadım ilçesinde sokak ortasında pompalı tüfekli saldırıya uğrayarak hayatını kaybeden kişinin cinayet zanlıları, Osmancık’ta yaşanan kovalamaca sonucu polis tarafından yakalandı.
Cinayet Zanlısıyla Polis Arasında Kovalamaca
17:38
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Açıklaması "İki ülke arasındaki çok sıcak ve iyi ilişkiler yakın bölgelerimize de yansıyor ve bunu da hissediyoruz"
17:24
Bursa ile Batum Kardeş Şehir Oluyor Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze'nin kenti ziyaretinde, Batum ile kardeş şehir ilişkilerinin geliştirilmesinde önemli çalışmalarının olduğunu söyledi.
Bursa ile Batum Kardeş Şehir Oluyor
17:14
Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Khabadze'den Bursa Çıkarması Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archill Khabadze ve beraberindeki kalabalık bir heyet, Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.
16:17
Türkiye Büyükler Ferdi Halter Şampiyonası Eskişehir'de, 177 erkek, 86 kadın sporcunun yer aldığı turnuva yarın tamamlanacak.
16:17
İHH, Yetimlerin Karne Sevincini Paylaştı Trabzon'da 340 yetim çocuk, İHH tarafından düzenlenen programda eğlendi.
15:41
Çorum'da Yakalanan Cinayet Şüphelileri Samsun'da Samsun'da sokak ortasında pompalı tüfekle açılan ateş sonucu bir kişinin ölümüne neden olan şahıslar Çorum'un Osmancık ilçesinde yakalanarak Samsun'a götürüldü.
Çorum'da Yakalanan Cinayet Şüphelileri Samsun'da
13:25
Samsun'daki Cinayet Samsun'da bir kişinin av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybettiği olaya karıştıkları iddia edilen 4 şüpheli, Çorum'un Osmancık ilçesinde yakalandı.
11:08
Folyolu Hırsızlık Güvenlik Kamerasında Şişli’de bulunan bir teknoloji mağazasından aldığı iki laptopu alarm çalmasın diye folyoyla kaplı poşete koyup çalan Gürcistan uyruklu hırsız, önce güvenlik kamerasına ardından da polise yakalandı.
08:59
Van'da Fuhuş Operasyonu: 14 Gözaltı Van'da fuhuş yaptıkları gerekçesiyle 15 kadın ile bu kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen ve gözaltına alına 14 zanlı adliyeye sevk edildi.
23:31
Baba" Oyunu Gürcistan'da Sahnelendi Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı Kadri Özcan’ın yazıp yönettiği "Baba" adlı oyun, Gürcistan'da sahnelendi.
21:53
Gürcistan'dan Rusya'ya Tepki Gürcistan Dışişleri Bakanlığı: "Abhazya, Gürcistan'ın ayrılmaz bir parçasıdır"
19:54
Van'da Fuhuş Operasyonu Fuhuş yaptıkları gerekçesiyle 8'i yabancı uyruklu 15 kadın ile bu kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen 14 şüpheli gözaltına alındı Gözaltına alınan kadınlardan Azerbaycan uyruklu D.M'nin AIDS'e neden olan HIV taşıdığı belirtildi.
17:47
Van'da Fuhuş Operasyonunda Yakalanan Kadınlardan Biri Aıds'li Çıktı Van'da polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda, 8'i yabancı uyruklu 15 kadın ile onları fuhuşa zorladıkları iddia edilen 1'i yabancı uyruklu 14 kişi gözaltına alındı.
16:44
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 07:46:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜRCİSTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]