09:5000
SON DAKİKA GÜRCİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Gürcistan Haberleri

   

  Turizmcilerin Yüzünü 'Yılbaşı' Güldürdü

  Turizmcilerin Yüzünü "Yılbaşı" Güldürdü

  Önemli kayak merkezleri arasında yer alan ve suni karlama sistemleri sayesinde kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Palandöken'deki oteller, yılbaşına hazır Yılbaşı için hummalı bir çalışma başlatan turizm işletmelerinin sahipleri, başta Rusya, Polonya, Ukrayna, Gürcistan, İran ve Azerbaycan olmak üzere farklı ülkelerden gelecek turistlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. (Dün 11:26)

   

  Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması

  Başbakan Davutoğlu: "Çözüm süreci, milli birlik projeleri derken, Türkiye’nin doğusuyla batısını, kuzeyiyle güneyini tek bir bilinçte, şuurda bir araya getirmeyi hedefliyoruz. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  'Artık Güçlü Türkiye Var'

  "Artık Güçlü Türkiye Var"

  AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "17 ve 25 Aralık yargı darbesi girişimi, kayıt dışı siyasetin yani millete sandıkta hesap vermeyenlerin girişimleridir." dedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

 

  Türkiye'nin İlk Akıllı Deposu İçin Geriye Sayım Başladı

  Türkiye'nin İlk Akıllı Deposu İçin Geriye Sayım Başladı

  Temesist Raf, Türkiye'nin ilk yüzde yüz yerli tam otomatik, tamamen insansız çalışan akıllı deposunu 2015 yılında üretmeye hazırlanıyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Komşu Ülkeden Rize Belediyesi'ne Ziyaret

  Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze, Batum Belediye Başkanı Giorgi Ermakovi, Batum Başkonsolosu ve beraberlerindeki heyet, Rize Belediye Başkanı makamında ziyaret etti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  PTT Ankara Cup 2014'te 3. Gün Müsabakaları Tamamlandı

  Profesyonel Bayanlar Tenis Turnuvası PTT Ankara Cup 2014'te 3. gün müsabakaları tamamlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Milletvekili Ahmet Arslan Bakanlıkların Kars'a Yaptığı Yatırımları Anlattı

  Milletvekili Ahmet Arslan Bakanlıkların Kars'a Yaptığı Yatırımları Anlattı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, bakanlıkların koordineli bir şekilde çalışmalarının önemine değinerek bu durumun Türkiye’nin Dünya’da söz sahibi olmasını sağladığını belirtti. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2014 Gençliğin Yılı Oldu

  2014 Gençliğin Yılı Oldu

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, yıl içerisinde gerçekleştirdiği projelerle gençliğin ortak sesi oldu. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Yabancılar, Türkçe'yi İSMEK'te Öğreniyor

  İstanbul'a gelen yabancı uyruklu yüzlerce kişi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kurslarında en çok Yabancılar için Türkçe branşını tercih ediyor. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Gürcistan'da Seçmeli Türkçe Dersi

  Türkiye'ninTiflis Büyükelçisi Gümrükçü, Türkçe'nin seçmeli ders olarak okutulduğu bir devlet okulunda kitap dağıtımı törenine katıldı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Dünyagöz Yurtdışındaki 6'ncı Hizmet Noktasını Tiflis'te Açtı

  Dünyagöz Yurtdışındaki 6'ncı Hizmet Noktasını Tiflis'te Açtı

  Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te Teşhis ve Tedavi Merkezi açan Dünyagöz, bu şubeyle birlikte yurtdışında toplam 6 noktaya ulaşmış oldu (16 Aralık 2014 Salı )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  AK Parti'li Çakar: "Her zaman rüzgar esmez, güneş her zaman ışımaz, yağış her zaman bol olmaz ama nükleer santral her zaman çalışır" AK Parti'li Şahin: "Dünyada orman alanları azalırken Türkiye orman varlığını artıran nadir ülkelerden" (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Hoca Ahmet Yesevi Otağı Açıldı

  Hoca Ahmet Yesevi Otağı Açıldı

  Adana’da, Hoca Ahmet Yesevi Konfederasyonu (HAY-KONFED) ve Otağı açıldı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Cizre'de Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

  Cizre'de Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

  Şırnak’ın Cizre İlçe Belediye Eşbaşkanları Leyla İmret ve Kadir Kunur, ulusal ve uluslararası yarışmalarda derece alan başarılı öğrencileri cumhuriyet altını ile ödüllendirdi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Ayakkabı Yaz Fuarı Sektörü Memnun Etti

  Ayakkabı Yaz Fuarı Sektörü Memnun Etti

  Gelecek Yıl Shoexpo Fuarı adıyla Fuar İzmir’de gerçekleştirilecek Ayakkabı Fuarı, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda 14-17 Eylül 2015 tarihlerinde son kez düzenlendi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Bitlisli Sporcu, Balkan Şampiyonu Oldu

  Bitlisli Sporcu, Balkan Şampiyonu Oldu

  Bitlisli Muaythai Sporcusu Mehmet Yalçın ,4. Balkan Açık Çocuklar Muaythai Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde ederek Balkan Şampiyonu oldu. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Berdimuhamedov, Margvelaşvili ile Görüştü

  Berdimuhamedov, Margvelaşvili ile Görüştü

  Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulı Berdimuhamedov, Gürcistan Devlet Başkanı Margvelaşvili ile bir araya geldi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  PTT Ankara Cup'ta İlk Gün Tamamlandı

  Ankara Tenis Kulübünde düzenlenen Profesyonel Bayanlar Tenis Turnuvası PTT Ankara Cup 2014'te ilk gün müsabakaları tamamlandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Tenis: PTT Ankara Cup 2014

  Turnuvada ilk gün müsabakaları tamamlandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Gürcü Lider Margvelaşvili, Türkmenistan'da

  Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, Gürcistan Devlet Başkanı Margvelaşvili ile görüştü. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Trabzon'da

  Khabadze: "Türkiye Gürcistan arasındaki en güzel örneklerden birisi olan Sarp Batum Havalimanı eskide kaldı ve artık yeni projeler üretmeliyiz" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Sopalı Gaspa 2 Tutuklama

  Sopalı Gaspa 2 Tutuklama

  Samsun’da birlikte gazinoda içki içtikleri Gürcistan uyruklu şahsı sopa ile darp edip parasını, altınlarını ve cep telefonunu gasp ettikleri iddia edilen 2 kişi çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanı Khabadze Rize'de

  Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanı Khabadze Rize'de

  Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Archil Khabadze, Sarp Sınır Kapısında tek pencere uygulamasına geçilmesinin gümrükte kalma sürelerini azaltacağını söyledi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Gürcistan Basını: Türk Medyası İçin "Kara Pazar "

  Gürcistan basını, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın gözaltına alınması ile ilgili gelişmelere geniş yer verdi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'da Gasp İddiası

  Gürcistan uyruklu kişinin parasını, ziynet eşyasını ve cep telefonunu gasbettikleri iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Gürcistan Acada Özerk Devleti Başkanı Khabadze Rize'de

  Gürcistan Acada Özerk Devleti Başkanı Khabadze Rize'de

  Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Başkanı Archil Khabadze, Rize Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 09:50:58. #1.12#