22:5600
SON DAKİKA GÜRCİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Gürcistan Haberleri

   

  Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze, Rize'de

  Khabadze: "Sarp Sınır Kapısı'nda tek pencere uygulamasına geçilmesi, gümrükte kalma sürelerini çok daha azaltacaktır" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Muay Thai'nin Şampiyonu Türkiye

  Esenler'de gerçekleştirilen 4. Balkan Açık Muay Thai Çocuklar Şampiyonası'nda Türkiye, Yıldızlar ve Minikler kategorisinde en fazla altın madalyayı kazanarak şampiyon oldu. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Birlikte İçki İçtikleri Gürcü'yü Gasp Ettiler

  Birlikte İçki İçtikleri Gürcü'yü Gasp Ettiler

  Samsun'da birlikte içki içtikleri Gürcistan vatandaşı 41 yaşındaki Edishar Gogokhıa'yı sopayla dövüp cep telefonu, parası ve altınlarını almakla suçlanan 22 yaşındaki Turgay Ş. ile 21 yaşındaki Onur D. polisin takibi sonucu yakalandı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Sanofi Türkiye'den Yurtdışına Önemli Atama

  Sanofi Türkiye Kurumsal İlişkiler, Pazara Erişim ve İletişim Direktörlüğü görevini üstlenen Aysun Hatipoğlu, 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle Avrupa Bölgesi Kurumsal İlişkiler Direktörü rolüne atanmıştır; kendisi bu rolünde Brüksel'de yerleşik olacaktır. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Tem'de Yardım Seferberliği

  Tem'de Yardım Seferberliği

  * TEM Otoyolu Edirne istikametine ilerleyen otomobil alev aldı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Tem Otoyolu'nda Otomobil Yangını

  Tem Otoyolu'nda Otomobil Yangını

  Tem Otoyolu'nda seyir halindeki lüks otomobilin motor kısmında yangın çıktı. Aracı emniyet şeridine park eden sürücü kendini dışarı attı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Yurt Dışı Tanıtımları, Doğu Karadeniz'e Turist İlgisini Artırdı

  Yurt Dışı Tanıtımları, Doğu Karadeniz'e Turist İlgisini Artırdı

  Doğu Karadeniz turizminin gelişmesi için DOKA'nın yurt dışında yaptığı tanıtımların da etkisiyle bölgeyi bu yıl içinde yaklaşık 5 milyon turist ziyaret etti. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Irak'ın toprak bütünlüğüne desteğimiz var. Hem Milli Savunma Bakanı'nın hem de İçişleri Bakanı'nın daveti üzerine yeni kurulacak güvenlik güçlerinin eğitimini ve donatımını onlarla iş birliği yaparak sağlayacağız" "Kutsal mekanlara da pervasız saldırılarını görüyoruz. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Eskrim: Büyükler Epe ve Flöre Satellite Turnuvası

  Türkiye, turnuvada 1 altın, 1 gümüş, 4 bronz madalya kazandı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 22:56:09. #1.13#