SON DAKİKA GÜROYMAK HABERLERİ

Son Dakika Güroymak Haberleri

09:13
Karda Mangal Keyfi Bitlis’in Tatvan ilçesinde bulunan Nemrut Kayak Merkezi’nde düzenlenen ’Kar Şenliği’ renkli görüntülere sahne oldu.
Karda Mangal Keyfi
17:41
Adilcevaz'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde, milli eğitim müdürleri 2015 yılı faaliyet toplantısı yapıldı.
Adilcevaz'da İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı
16:34
Güroymak'ta Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Bitlis’in Güroymak ilçesinde, “Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu" toplantısı yapıldı.
Güroymak'ta Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:04
Eksi 15 Derecede Göle Giren Çocuklar Görenleri Şaşkına Çevirdi Malatya Fotoğraf ve Resim Sanatı Derneği üyeleri, eksi 15 derecede göle giren çocukları görünce şaşkına döndü.
Eksi 15 Derecede Göle Giren Çocuklar Görenleri Şaşkına Çevirdi
09:18
Adilcevaz'da Kan Bağışı Kampanyası Kızılay Van Bölge Kan Merkezi tarafından Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Adilcevaz'da Kan Bağışı Kampanyası
10:47
Güroymak'ta "Hayat Boyu Öğrenme" Komisyonu Toplandı Bitlis'in Güroymak ilçesinde, Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı yapıldı.
18:43
Eğitime Kar Engeli Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van'ın Özalp ve Saray, Kars'ın Selim ve Digor ile Bitlis'in Güroymak ilçelerinde eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
12:18
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bitlis'te kar yağışı ve tipi nedeniyle il merkezi ve ilçelere bağlı 228 köy yoluna ulaşım sağlanamıyor.
Bitlis'te 228 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
14:23
Güroymak'ta Öğrencilere Giyim Yardımı Bitlis Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), Kızılay ve Bitlis TV işbirliğiyle Bitlis’in Güroymak ilçesindeki Kazım Karabekir İlkokulu’nda eğitim öğretim gören 50 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.
Güroymak'ta Öğrencilere Giyim Yardımı
15:55
Bitlis'te Eğitim Yatırımları İl Milli Eğitim Müdürü Mürteza Oğur, kentte yapımı devam eden Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İlkokulu inşaatını inceledi.
Bitlis'te Eğitim Yatırımları
11:13
Bitlis'te Barış Mesajlarını 19 Dilde Veriyorlar Bitlis'in Güroymak ilçesinde öğrencilerden oluşturulan Doğuyorum Korosu, barış ve kardeşlik mesajlarını 19 dilde veriyor.
17:36
Almanya'dan Bitlis'e Gönül Köprüsü Almanya’nın Bremen Galatasaray Derneği tarafından, 'Dosteli Projesi’ kapsamında Almanya’da toplanan çeşitli yardımlar, Bitlis’in Tatvan ilçesindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Almanya'dan Bitlis'e Gönül Köprüsü
14:47
Güroymak Kaymakamı Kaya Öğretmenler Gününü Kutladı Bitlis'in Güroymak Kaymakamı Çağlayan Kaya, ilçedeki okulları gezerek öğretmenlerin gününü kutladı.
Güroymak Kaymakamı Kaya Öğretmenler Gününü Kutladı
14:42
Bitlis'te Trafik Kazası: 5 Yaralı Bitlis'te meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Bitlis'te Trafik Kazası: 5 Yaralı
09:01
Muş ve Bitlis'te Süper İyonize Su Üretimi Yapılacak Muş Valisi Vedat Büyükersoy’u makamında ziyaret eden bilim adamı Ahyan Donuk, Muş ve Bitlis illerinde ’Süper İyonize Su’ üretimi yapmak için tesis kurmak istediklerini belirtti.
Muş ve Bitlis'te Süper İyonize Su Üretimi Yapılacak
19:10
3 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı Bitlis’in Güroymak ilçesi bağlı Günkırı beldesinde iki aile arasındaki 3 yıllık kan davası barışla sonuçlandı.
3 Yıllık Kan Davası Barışla Sonuçlandı
17:08
Biyokimya Uzmanı Ayhan Doyuk, Muş'ta Ürün Tanıtımını Yaptı Biyokimya Uzmanı Ayhan Doyuk, kaynak suyundan ürettiği ve 'AyDo Water' diye adlandırdığı, ürünün tanıtımını yapmak üzere Muş’a geldi.
22:34
Bitlis Tanıtım Günleri Bitlis Tanıtım GünleriBİTLİS (AA) - Bitlis Tanıtım Günlerinde halkın dileklerini yazdığı dilek ağacı, kişilerin orijinal yazılarıyla kitap haline getirilecek.
Bitlis Tanıtım Günleri
18:54
Bitlis Tanıtım Günleri Bitlis Tanıtım Günlerinde halkın dileklerini yazdığı dilek ağacı, kişilerin orijinal yazılarıyla kitap haline getirilecek.
15:01
Dbp Bitlis İl Kongresi Yapıldı Demokratik Bölgeler Partisi'nin (DBP), Bitlis İl Kongresi yapıldı.
09:15
Adilcevaz Standına Yoğun İlgi Ankara’da düzenlenen Bitlis Tanıtım Günleri’nin üçüncü gününde Adilcevaz standı ziyaretçi akınına uğradı.
Adilcevaz Standına Yoğun İlgi
15:59
Akm'de Ki Tatvan Standına Yoğun İlgi Ankara Atatürk Kültür Merkezinde (AKM) dün açılışı yapılan ve 16 Kasım’a kadar devam edecek olan Bitlis Tanıtım günlerinde ki Tatvan standı yoğun ilgi görüyor.
13:27
Kargo Aracı Görünümlü Kamyonla Sigara Kaçakçılığı Bitlis'in Güroymak ilçesinde kargo aracı görünümü verilen kamyonda 149 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Kargo Aracı Görünümlü Kamyonla Sigara Kaçakçılığı
11:09
Ahlat Spor'dan Farklı Galbiyet Bitlis Süper Amatör Lig’de mücadele eden Ahlat Aktaş Gençlerbirliği Spor, evinde ağırladığı Güroymak Spor’u 6-0’lık bir skorla mağlup etti.
Ahlat Spor'dan Farklı Galbiyet
09:01
Tatvan Belediyesi'nden Hummalı Çalışma Bitlis’in Tatvan Belediyesi, ilçede uzun yıllardır sorun haline gelen ve birçok vatandaşın mağdur olmasına neden olan ‘imar, mücavir alan ve afet kodu’ gibi sorunların çözülmesi için başlattığı çalışmalarına devam ediyor.
Tatvan Belediyesi'nden Hummalı Çalışma
15:27
Güroymak'ta 'Adını Yaşatacağız Öğretmenim' Kampanyası Bitlis’in Güroymak Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilçede görevliyken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden öğretmen anısına 'Adını yaşatacağız öğretmenim' bağış kampanyası başlattı.
17:12
Tema Vakfı Bitlis'te Gönüllü İlçe Sorumluları Arıyor Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), Bitlis’te gönüllü ilçe sorumluları arıyor.
11:43
Güroymak'ta İstiridye Mantarı Projesi Kabul Edildi Bitlis’in Güroymak ilçesinin tarımsal alanda kalkınmasını sağlamak ve alternatif ürünler geliştirme çalışmaları kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü’nün Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Doğrudan Faaliyet Desteği (DFD) programı kapsamında sunduğu “istiridye mantarı yetiştiriciliği” projesi kabul edildi.
Güroymak'ta İstiridye Mantarı Projesi Kabul Edildi
11:42
Güroymak Kaymakamlığından 8 Bin 500 Ton Kömür Yardımı Bitlis'in Güroymak Kaymakamlığı, ihtiyaç sahibi ailelere 8 bin 500 ton kömür yardımı yapıyor.
Güroymak Kaymakamlığından 8 Bin 500 Ton Kömür Yardımı
16:05
Güroymak'ta Çeltikten Sonra, Mantar Üretimine de Başlanılıyor Bitlis'in Güroymak ilçesinde 74 yıl aradan sonra çeltik üretimine başlanmasının ardından şimdide "istiridye mantarı" üretimi için kollar sıvandı.
Güroymak'ta Çeltikten Sonra, Mantar Üretimine de Başlanılıyor
21:37
Güroymak'ta Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 1 Yaralı Bitlis'in Güroymak ilçesinde içerisinde 2 kişinin bulunduğu araç uzun namlulu silahlarla tarandı, olayda 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ise yaralandı.
Güroymak'ta Silahlı Saldırı: 1 Ölü, 1 Yaralı
10:46
Güroymak'ın Projeleri Kabul Gördü Güroymak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına sunduğu projeler kabul edildi.
12:38
Güroymak'ta Okul ve PTT Binası Yakıldı Bitlis'in Güroymak ilçesinde, IŞİD'in Kobani'ye saldırmasını protesto eden göstericiler dün akşam yine meydanlardaydı.
Güroymak'ta Okul ve PTT Binası Yakıldı
12:28
Işid Bahanesiyle Yapılan İzinsiz Gösteriler Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle Doğu ve Güneydoğu'daki bazı kentlerde yasa dışı gösteriler devam ediyor Olaylara karıştığı tespit edilen Van'da 7 ve Adana'da 30'u aşkın kişi gözaltına alındı.
11:37
Yabancı Proje Ortaklarının Güroymak Ziyareti Bitlis’in Güroymak ilçe Kaymakamlığı tarafından yürütülen, engelli bireylerin toplumla bütünleşmesi ve kendi kendilerine yetebilmesi konulu “TheMost Project” isimli Avrupa Birliği Gruntvig Projesi" kapsamında yabancı proje ortakları ilçeye ilk ziyaretlerini gerçekleştirdi.
Yabancı Proje Ortaklarının Güroymak Ziyareti
23:54
Bitlis'te Bir Çok Yer IŞİD Protestoları Sırasında Zarar Gördü Bitlis'in Tatvan, Ahlat, Güroymak ilçelerinde IŞİD'in Kobani'ye saldırmasını protesto eden grupların izinsiz gösterilerinde, kamu binaları ve iş yerleri zarar gördü.
Bitlis'te Bir Çok Yer IŞİD Protestoları Sırasında Zarar Gördü
15:28
Güroymak'ta Tahribat Gündüz Ortaya Çıktı Bitlis'in Güroymak ilçesinde, IŞİD'in Kobani'ye saldırmasını protesto eden göstericiler Öğretmenevi önünde bulunan bir bankaya ait ATM'yi ateşe verdi.
Güroymak'ta Tahribat Gündüz Ortaya Çıktı
15:08
Güroymak'ta Kepenkler Açılmadı Bitlis'in Güroymak ilçesinde bugün kepenkler açılmadı.
Güroymak'ta Kepenkler Açılmadı
10:50
Güroymak'ta İzinsiz Gösteri Bitlis'in Güroymak ilçesinde, terör örgütü IŞİD'in Kobani'ye saldırmasını protesto eden göstericiler Öğretmen Evi önünde bulunan bir bankaya ait ATM'yi ateşe verdi.
Güroymak'ta İzinsiz Gösteri
20:22
Bitlis'in İlçelerinde Olaylar Çıktı Bitlis'in Güroymak, Tatvan ve Hizan ilçelerinde, Kobani'ye yapılan saldırıları protesto eden grupla polis arasında olaylar çıktı.
19:03
Güroymak'ta Kobani Gerginliği BİTLİS (İHA) – Bitlis’in Güroymak ilçesinde, Kobani’ye yapılan saldırıları protesto eden grupla polis arasında olaylar çıktı.
Güroymak'ta Kobani Gerginliği
17:35
Güroymak'ta 74 Yıl Sonra Pirinç Hasadı Bitlis'in Güroymak İlçesi'nde Kaymakamlık desteği ile 74 yıl sonra üretimine yeniden başlanan pirinç hasadı yapıldı.
Güroymak'ta 74 Yıl Sonra Pirinç Hasadı
16:41
Güroymak'ta 70 Yıl Sonra Yeniden Pirinç Hasadı Bitlis'in Güroymak ilçesinde yaklaşık 70 yıl sonra ekimine yeniden başlanılan pirinçte istenilen verim alındı.
18:08
Güroymak Kaymakamı, Küçük Sanayi Sitesini Ziyaret Etti Bitlis'in Güroymak Kaymakamı Çağlayan Kaya, Küçük Sanayi Sitesini ziyaret etti.
Güroymak Kaymakamı, Küçük Sanayi Sitesini Ziyaret Etti
18:54
Bigiad'tan Bitlis'e Gezi Programı Bitlis Genç İş Adamları Derneği (BİGİAD) yönetim kurulu üyeleri tarafından, Bitlis’in tanıtımı ve kalkınmasına katkı sunacak olan Bitlis gezisi düzenlenerek vali, kaymakamlar ve belediye başkanları ziyaret edildi.
Bigiad'tan Bitlis'e Gezi Programı
17:56
Bigiad'dan Gezi Programı Bitlis Genç İş Adamları Derneği (BİGİAD) yönetim kurulu üyeleri, vali, kaymakamlar ve belediye başkanlarını ziyaret etti.
Bigiad'dan Gezi Programı
17:27
Bigiad'ın, Bitlis Gezi ve Ziyaretleri Bitlis Genç İş Adamları Derneği (BİGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Peker ve üyelerinin, Bitlis'in tanıtımı ve kalkınmasına katkı sunmak amacıyla gezi düzenlendi.
11:45
Pirinç Çiftçilerin Umudu Oldu Bitlis'in Güroymak ilçesinde bu yıl 5 çiftçinin girişimiyle 25 dönüm yapılan pirinç üretiminde istenilen verim elde edildi.
Pirinç Çiftçilerin Umudu Oldu
18:42
Typ Protokul İmzalandı Bitlis’in Güroymak ilçesinde Bitlis İŞ-Kur İl Müdürlüğü ile Güroymak Kaymakamlığı arasında milli eğitim ve müftülüğe verilecek elemanların çalıştırılması ile ilgili protokol imzalandı.
Typ Protokul İmzalandı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:19:27. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜROYMAK HABERLERİ
[Hata Bildir]