SON DAKİKA GÜRSU HABERLERİ

Son Dakika Gürsu Haberleri

 • 21:30Bursalı Çiftçiler Demokrasi Nöbetine Traktörleriyle Gelip Vatandaşlara Armut DağıttıBursalı Çiftçiler Demokrasi Nöbetine Traktörleriyle Gelip Vatandaşlara Armut DağıttıBursalı çiftçiler, demokrasi nöbetine 200 traktörle katılarak, vatandaşlara 3 ton armut ikram etti.
 • 17:17Gürsulular Demokrasi Nöbetine Damgasını VurduGürsu, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine damgasını vurdu.
 • 17:29Bursa'da Kapatılan Kamu Kurumları AçıklandıOHAL kararnamesinin Resmi Gazete'de yayımlanmasının ardından Bursa'da da, paralel yapıyla ilgisi bulunan birçok kamu kurum ve kuruluşlarının faaliyetine son verildi.
 • 12:48Bursa Polisi Sabaha Kadar Havadaki Yabancı Cisimleri KovaladıBursa’da sabaha kadar polisi peşinden koşturan havadaki yabancı cisimlerin sırrı hala daha çözülemedi.
 • 16:16Gürsu, Tek Yürek MeydandaydıÜlkemizin bütünlüğüne kasteden şer güçlerin darbe girişiminin ardından ülkemizde yaşanan birliktelik ruhu meydanları coşturuyor.
 • 15:22Konyaaltı Belediyesi Kreşinde Su SavaşıKonyaaltı Belediyesi Kreşinde Su SavaşıKonyaaltı Belediyesi Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüzbakımevi’nin küçük sakinleri, Antalya’nın sıcak yaz gününde serinlemenin hem eğlenceli, hem de eğitici bir yolunu buldu.
 • 16:50Bursa'da 'Asker Gelirse Silahımızı Teslim Ederiz' Diyen 4 Polise GözaltıBursa'da 'Asker Gelirse Silahımızı Teslim Ederiz' Diyen 4 Polise GözaltıBursa'da, darbe girişimi sırasında emniyet müdür yardımcısının telsizinden yaptığı 'Darbeci askerlere karşı direnilecek' anonsunu duyunca kendi aralarında, "Asker gelirse neden direneceğim, silahımızı teslim ederiz" dedikleri öne sürülen kadın emniyet amiri, komiser ve 2 polis memuru gözaltına alındı.
 • 14:35Konsem'de 2 Bin 313 Öğrenci Yaz KurslarındaKonsem'de 2 Bin 313 Öğrenci Yaz KurslarındaKonyaaltı Belediyesi sanat ve mesleki eğitim kurslarına devam ediyor.
 • 14:18Bursa'daki Spor YatırımlarıGençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü (GHSİM) Süleyman Şahin, Gürsu ve Kestel ilçelerinde bulunan spor tesislerinde incelemelerde bulunarak yaz spor okullarında yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 • 16:16Gürsu'da Altın Karagöz CoşkusuBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından tüm ilçelerde gerçekleştirilen Altın Karagöz Halk Dansları gösterileri Gürsululara coşku dolu saatler yaşattı.
 • 12:23İtfaiye Merkezi Sayısı, "Gönüllü İtfaiye Teşkilatı" Uygulamasıyla ArttıKent merkezinde 6 tane olan itfaiye merkezi sayısı bütünşehir uygulamasıyla tüm ilçelerle birlikte önce 29'a çıktı, gönüllü itfaiye teşkilatı uygulamasıyla da bu sayı 46'ya ulaştı.
 • 11:47Bursa Yangına Karşı Artık Daha GüvenliBursa Yangına Karşı Artık Daha GüvenliBursa Büyükşehir Belediyesi halkın can ve mal güvenliğini doğrudan ilgilendiren en önemli hizmetlerden biri olan itfaiye teşkilatını her geçen gün ekip ve ekipman yönünden güçlendiriyor.
 • 11:43Bursa, Yangına Karşı Artık Daha GüvenliBursa, Yangına Karşı Artık Daha GüvenliBursa Büyükşehir Belediyesi, halkın can ve mal güvenliğini doğrudan ilgilendiren en önemli hizmetlerden biri olan itfaiye teşkilatını ekip ve ekipman yönünden güçlendiriyor.
 • 11:28Sanat Dünyası, Yılın İlk Yarısında Ünlü İsimleri KaybettiYılın ilk altı ayında, sinema, televizyon, tiyatro, müzik ve edebiyat dünyasının önemli isimleri hayata veda etti.
 • 12:31Kaş'ın Grup Yolları Asfalta KavuşuyorKaş'ın Grup Yolları Asfalta KavuşuyorAntalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ın Gürsu, Ortabağ, Doğantaş ve Finike’nin Ernez Mahallesi’nin de içinde bulunduğu toplam 35 kilometre uzunluğundaki grup yolunu asfalta hazırlıyor.
 • 12:16Yeşil Çevre'nin 2015 Yılı Olağan Genel Kurulu YapıldıYeşil Çevre'nin 2015 Yılı Olağan Genel Kurulu YapıldıYeşil Çevre Arıtma Tesisi İşletme Kooperatifi, 2015 Yılı Olağan Genel Kurulu’nu Vali İzzettin Küçük’ün katılımıyla gerçekleştirdi.
 • 10:27Pisidya Kentlerinde Masalsı Bir GeziPisidya Kentlerinde Masalsı Bir GeziAnadolu'nun güneyinde, kuzey ve batısında Frigya, güneybatısında Likya, güneyinde Pamfilya, doğusunda Likaonya'yla çevrili Pisidya antik bölgesinde, ormanlar arasında gizlenmiş antik kentler, Ankara İngiliz Arkeoloji Enstitüsü'nün (AİAE) projesiyle birbirine bağlanıyor.
 • 21:13Suriyeli Savaş Mağdurlarına 25 Tır YardımSuriyeli Savaş Mağdurlarına 25 Tır YardımGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Törenden görüntüler Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin konuşması Bursa İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Hüseyin Kaplan'ın konuşması Bursa İHH İnsani Yardım Derneğince ramazan dolayısıyla toplanan yardım malzemeleri, 25 tıra yüklenerek Suriye'deki savaş mağdurlarına gönderildi.
 • 15:44Bursa'dan Suriye'ye Bayram Öncesi 25 Tır ile YardımBursa'dan Suriye'ye Bayram Öncesi 25 Tır ile YardımBursa İHH İnsani Yardım Derneği tarafından düzenlenen organizasyonda yardım malzemeleriyle dolu 25 TIR, tekbirler eşliğinde Suriye’deki savaş mağdurlarına gönderilmek üzere yola çıktı.
 • 15:22Suriyeli Savaş Mağdurlarına 25 Tır YardımBursa İHH İnsani Yardım Derneğince ramazan dolayısıyla toplanan yardım malzemeleri, 25 tıra yüklenerek Suriye'deki savaş mağdurlarına gönderildi.
 • 18:36Eczacılar YastaEczacılar YastaBalıkesir'de eczacılar, Ankara Üniversitesi Cebeci Fizik Tedavi Ünitesi'nde dört meslektaşlarının öldürülmesini düzenledikleri eylemle kınadı.
 • 18:09Cebeci Hastanesinde 4 Eczacının Öldürülmesi - Olay Yerine Karanfil - AnkaraCebeci Hastanesinde 4 Eczacının Öldürülmesi - Olay Yerine Karanfil - AnkaraGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi önünde toplanmaları Ellerindeki pankart olan grup Meslektaşlarının fotoğraflarının yer aldığı masaya karanfiller bırakmaları Türk Eczacıları Birliği Başkanı Erdoğan Çolak'ın konuşması Ankara Eczacı Odası Başkanı Süleyman Güneş'in konuşması Cebeci Hastanesi Başhekimliği önüne siyah çelenk bırakmaları Saygı duruşu Cebeci Hastanesinde 4 eczacının öldürülmesi Türk Eczacıları Birliği üyeleri, silahlı kavgada hayatını kaybeden 4 eczacı için olay yerine karanfiller bıraktı Türk Eczacıları Birliği (TEB) üyeleri, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesindeki eczanede çıkan silahlı kavgada yaşamını yitiren 4 eczacıyı, olay yerine karanfiller bırakarak andı.
 • 17:05Marmara Denizi'ndeki DepremlerKocaeli Üniversitesi (KOÜ) Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cengiz Kurtuluş, Marmara Denizi'nde en son meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki depremin, küçük bir sağ yanal doğrultu atım bileşeni olan ters faylanmadan meydana geldiğini belirterek, "Depremin, Yalova-Adalar ve Yalova-Armutlu Fay Hatları üzerinde yer almaması, bu depremin lokal bir kırıktan meydana geldiğini göstermektedir.
 • 16:55Spor A.ş, 11 Farklı Tesiste, 13 Branşta Hizmet Veriyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve kültürüne sahip bireyler olması için çalışmalarına yaz döneminde de devam ediyor.
 • 15:49Cebeci Hastanesinde 4 Eczacının ÖldürülmesiTürk Eczacıları Birliği (TEB) üyeleri, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesindeki eczanede çıkan silahlı kavgada yaşamını yitiren 4 eczacıyı, olay yerine karanfiller bırakarak andı.
 • 15:12Ankara Cebeci Hastanesindeki Silahlı KavgaBalıkesir Eczacı Odası üyesi bir grup, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi Bölümünde meslektaşları olan 4 kişinin ölümüne yol açan silahlı saldırıyı kınadı.
 • 14:37Büyükşehir'den Gürsu'ya Temizlik DesteğiBüyükşehir'den Gürsu'ya Temizlik DesteğiBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Gürsu Belediyesi için alınan 1 çöp treyleri ile 8 araçla yapılan çöp nakli artık bir araçla yapılarak daha kaliteli ve ucuz hizmet imkanı sağlanacak.
 • 11:48Cebeci Hastanesinde 4 Eczacının ÖldürülmesiAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığından, Cebeci Hastanesi eczanesi bünyesinde çalışan personel arasında geçen birkaç ay içerisinde ortaya çıkan sorun ve tartışmalara ilişkin soruşturma açıldığı, bu kapsamda verilen tutanak ve şikayet dilekçelerinde, hayatı tehdit veya ilaç yolsuzluğu gibi bir yorum ya da vurgunun bulunmadığı bildirildi.
 • 15:01Ankara'da Öldürülen Eczacı İstanbul'da Toprağa VerildiAnkara'da Öldürülen Eczacı İstanbul'da Toprağa VerildiAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Fizik Tedavi Bölümü Eczanesi'nde 3 arkadaşı ile birlikte öldürülen eczacı Gürsu Ulaşan'ın cenazesi gözyaşları arasında Beykoz'da toprağa verildi.
 • 14:43Ankara Üniversitesi'nde Öldürülen Eczacı Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Fizik Tedavi Bölümü Eczanesi’nde teknisyenin silahlı saldırısında hayatını kaybeden eczacı Gürsu Ulaşan, İstanbul Beykoz’da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:33Cebeci Hastanesi'nde 4 Eczacının ÖldürülmesiAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'nin fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümündeki eczanede çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden eczacı Gürsu Ulaşan'ın cenazesi İstanbul'da toprağa verildi.
 • 08:17Eczane Katliamında Skandal! Meğer Silah ÇekmecedeymişEczane Katliamında Skandal! Meğer Silah ÇekmecedeymişAnkara Üniversitesi'nde 4 eczacıyı öldüren Enver Türkmen'in tabancayı hastanedeki çekmecesinde tuttuğu, savcılığa şikayet edilmesine rağmen durumun görmezden getirildiği ortaya çıktı.
 • 18:42Cebeci Hastanesi'nde 4 Eczacının ÖldürülmesiAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesinin fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümündeki eczanede çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden eczacılar Özler Kiriş ve Hikmet Türk'ün cenazeleri defnedildi.
 • 18:11Cebeci Hastanesinde 4 Eczacının ÖldürülmesiAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesinin fizik tedavi bölümündeki eczanede çıkan silahlı kavgada 4 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.
 • 16:46Eczacıların Katil Zanlısı TutuklandıAnkara'da 4 eczacının silahlı saldırı sonucu öldürülmesinin faili Enver Türkmen çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 16:05Eczacı İlknur Yüce, Son Yolculuğuna UğurlandıEczacı İlknur Yüce, Son Yolculuğuna UğurlandıAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi eczanesindeki silahlı saldırıda hayatını kaybeden 4 eczacıdan biri olan İlknur Yüce, Karşıyaka Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:04Bursa'da Yaz Spor Okulları BaşlıyorBursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yaz spor okulları 11 Temmuz 2016’da 13 branşta start alıyor.
 • 14:57Cebeci Hastanesinde 4 Eczacının ÖldürülmesiAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi Bölümündeki eczanede yaşanan silahlı kavgada yaşamını yitirenlerden İlknur Yüce, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:46Eczacı Cinayetinin Faili AdliyedeAnkara'da 4 eczacının silahlı saldırı sonucu öldürülmesinin faili Enver Türkmen Adliye'ye sevkedildi.
 • 13:43Bursa'da Yaz Spor Okulları AçılacakBursa Büyükşehir Belediyespor Kulübünce yaz spor okulları açılacak.
 • 13:36Yaz Spor Okulları BaşlıyorYaz Spor Okulları BaşlıyorHer geçen yıl hizmet kalitesini artıran ve en çok tercih edilen spor eğitim merkezi haline gelen Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü yaz spor okulları 11 Temmuz'da 13 branşta start alıyor.
 • 07:43Ankara'da 4 Kişinin Öldüğü Kanlı Baskının Arkasından 'Yolsuzluk' ÇıktıAnkara'da 4 Kişinin Öldüğü Kanlı Baskının Arkasından 'Yolsuzluk' ÇıktıAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'ni kana bulayan saldırının perde arkasında yaşananlara dair çarpıcı bilgiler ortaya çıktı.
 • 19:54Eczane Saldırganın Daha Önce 'Tehdit' Gerekçesiyle Savcılığa Şikayet Edildiği Ortaya ÇıktıEczane Saldırganın Daha Önce 'Tehdit' Gerekçesiyle Savcılığa Şikayet Edildiği Ortaya ÇıktıEczane saldırganın daha önce 'tehdit' gerekçesiyle savcılığa şikayet edildiği ortaya çıktıANKARA Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebesi Hastanesi'nde 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıyı gerçekleştiren Enver Türkmen'in, aynı eczanede bir başka memuru tehdit ettiği gerekçesiyle savcılığa şikayet edildiği ve hakkında takipsizlik kararı verildiği ortaya çıktı.
 • 19:16Eczane Saldırganın Daha Önce 'Tehdit' Gerekçesiyle Savcılığa Şikayet Edildiği Ortaya ÇıktıAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebesi Hastanesi'nde 4 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıyı gerçekleştiren Enver Türkmen'in, aynı eczanede bir başka memuru tehdit ettiği gerekçesiyle savcılığa şikayet edildiği ve hakkında takipsizlik kararı verildiği ortaya çıktı.
 • 15:09Cebeci Hastanesinde Silahlı Kavga: 4 Ölü (1)Cebeci Hastanesinde Silahlı Kavga: 4 Ölü (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olay yerinden detaylar Cebeci Hastanesinde silahlı kavga: 4 ölü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi Bölümünde bulunan eczanede meydana gelen silahlı kavgada 4 kişi hayatını kaybetti Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Fizik Tedavi Bölümündeki eczanede yaşanan silahlı kavgada 4 kişi yaşamını yitirdi.
 • 14:13Ankara Üniversitesi Hastanesinde neler yaşandı? 4 Ölü varAnkara Üniversitesi Hastanesinde neler yaşandı? 4 Ölü varAnkara Üniversitesi Hastanesinde neler yaşandı? Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kampüsünde, hastane çalışanları arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya döndü. Olayda 4 kişi hayatını kaybetti.
 • 14:07Ankara Üniversitesi Hastanesinde Silahlı Kavga: 4 ÖlüAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'nde kavga çıktı, 4 eczacı hayatını kaybetti.
 • 13:51Cebeci Hastanesinde 4 Eczacının ÖldürülmesiAnkara Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, üniversitenin Cebeci Hastanesindeki silahlı kavga ile ilgili "Sanırım bir bunalım neticesinde eczanemizin Enver T. isimli çalışanının eczacılarımıza ateşli silahlı saldırısıyla gerçekleşti.
 • 13:15A.ü. Rektörü Prof.dr. İbiş, Silahlı Saldırıyı DeğerlendirdiAnkara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Ankara Ünivresitesi Cebeci Hastanesi’nde yaşanan olayla ilgili, "Üniversitemizin Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi’nde elim bir olay yaşandı.
 • 13:15Ankara Üniversitesi Cebeci Hastanesinde Kavga: 3 ÖlüAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi'nde kavga çıktı.