SON DAKİKA GÜRSU HABERLERİ

Son Dakika Gürsu Haberleri

 • 21:15Büyükşehir Meclisi'nde Buruk ToplantıBüyükşehir Meclisi'nde Buruk ToplantıBursa Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyeleri, vefat eden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın meclisteki sandalyesine karanfil koyarak Yıldız’ı dualarla andı.
 • 17:09Şehit Başkan Yıldız'ın Ziyaretçileri BitmiyorŞehit Başkan Yıldız'ın Ziyaretçileri BitmiyorÖnceki gün binlerce kişinin göz yaşlarıyla son yolculuğuna uğurladığı Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın mezarı ziyaretçi akınına uğruyor.
 • 16:56İlçelerde Sinema Keyfiİlçelerde Sinema KeyfiBüyükşehir Belediyesi, sinema etkinlikleriyle Bursa’nın tüm ilçelerine ulaşıyor.
 • 16:44İlçelerde Sinema Keyfi Bursa Büyükşehir Belediyesi, sinema etkinlikleriyle Bursa'nın tüm ilçelerine ulaşıyor.
 • 09:40Değirmenönü ile Karapınar Birbirine BağlanıyorDeğirmenönü ile Karapınar Birbirine BağlanıyorBursa’yı hizmetleriyle sağlıklı bir geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım ilçesinde Deliçay’ın ayırdığı Değirmenönü ile Karapınar mahallelerini dostluk ve barış köprüsü ile birbirine bağlıyor.
 • 08:55Büyükşehir'den Yıldırım'a Dostluk KöprüsüBüyükşehir'den Yıldırım'a Dostluk KöprüsüBursa'yı hizmetleriyle sağlıklı bir geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, Yıldırım İlçesi'nde Deliçay'ın ayırdığı Değirmenönü ve Karapınar mahallelerini dostluk ve barış köprüsü ile birbirine bağlıyor.
 • 04:10Müezzinoğlu: Müezzinoğlu: "Vakıfların Dinamiklerine Ülke ve Millet Olarak İhtiyacımız Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun tramvayla gelmesi- Müezzinoğlu'nun namaz kılacağı Ulucami'ye gitmesi- Müezzinoğlu'nun vatandaşlarla sohbet etmesi- Müezzinoğlu'nun, Şefkat ve Merhamet Vakfı'nı ziyareti - Vakıfta, uğradığı silahla saldırı sonucu hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Yıldız için dua edilmesi- Müezzinoğlu'nun konuşması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Vakıfların dinamiklerine ülke ve millet olarak ihtiyacımız var" Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, vakıfların dinamiklerine ülke ve millet olarak ihtiyaçlarının bulunduğunu söyledi.
 • 16:02Gürsu Belediye Başkanı Yıldız Son Yolculuğuna UğurlandıBursa'da, 20 Mayıs tarihinde makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu, dün 40 yaşında hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın cenazesi, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun da katıldığı törenle toprağa verildi.
 • 15:53Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın Cenazesinde Gözyaşları Sel OlduGürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın Cenazesinde Gözyaşları Sel OlduBursa'nın Gürsu İlçesi'nde makam katında silahla vurularak, öldürülen Belediye Başkanı AK Partili Cüneyt Yıldız için Gürsu Belyediyesi önünde tören düzenlendi.
 • 15:39Gürsu Belediye Başkanı Yıldız, Dualarla Ebedi Aleme UğurlandıGürsu Belediye Başkanı Yıldız, Dualarla Ebedi Aleme UğurlandıMakamında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Bursa'nın Gürsu ilçesi Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, belediye binası önünde düzenlenen törenin ardından kılınan cenaze namazı sonrasında toprağa verildi.
 • 12:53Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Gözü Yaşlı VedaGürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Gözü Yaşlı VedaMakamında uğradığı silahlı saldırı neticesinde hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 12:01Gürsu Belediye Başkanı Son Yolculuğuna UğurlanıyorMakamında uğradığı silahlı saldırı neticesinde hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız son yolculuğuna uğurlanıyor.
 • 04:09Bakan Müezzinoğlu'ndan Taziye ZiyaretiBakan Müezzinoğlu'ndan Taziye ZiyaretiGörüntü Dökümü: - Hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın babası Ahmet Yıldız'ın cami önünde beklemesi - Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun camiden çıkıp Baba Yıldız ile görüşmesi - Müezzinoğlu'nun taziye cadırına gitmesi -Taziye çadırında Müezzinoğlu ve Baba Yıldız'ın konuşmaları - Kuran-ı Kerim okunması ve dua edilmesi- Dua edilirken Müezzinoğlu ve Baba Yıldız'ın duygulanması Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın vefatı- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, ilçe meydanında kurulan taziye çadırını ziyaret etti Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, makamında uğradığı silahlı saldırı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 01:21Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın VefatıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, makamında uğradığı silahlı saldırı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 18:24Bursa İtfaiyesi: İnegöl'deki Sandalye Fabrikası Yangınına 5 Dakikada UlaştıkBursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Orhan Doğan, İnegöl’de yaşanan Leta Sandalye Fabrikası yangınıyla ilgili açıklama yaptı.
 • 18:14Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın VefatıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, makamında uğradığı silahlı saldırı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'a rahmet diledi.
 • 17:28Bakanı Çelik, Yıldız'ın Babasının Evinin Önünde Kurulan Taziye Çadırını Ziyaret EttiBakanı Çelik, Yıldız'ın Babasının Evinin Önünde Kurulan Taziye Çadırını Ziyaret EttiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik'in taziye çadırını ziyaret etmesi Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın vefatı- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Yıldız'ın babasının evinin önünde kurulan taziye çadırını ziyaret etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, makamında uğradığı silahlı saldırı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 16:55Doğan, İnegöl'deki Yangını AnlattıBursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Orhan Doğan, İnegöl'de yaşanan Leta Sandalye Fabrikası yangınıyla ilgili açıklama yaptı.
 • 16:49Doğan, İnegöl'deki Yangını AnlattıBursa’nın BURSA-Bursa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Orhan Doğan, İnegöl’de Leta Sandalye Fabrikası yangınıyla ilgili açıklama yaptı.
 • 16:16Silahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını Yitirdi (4)Silahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını Yitirdi (4)BELEDİYE ÖNÜNDE TAZİYE ÇADIRI KURULDU Makamında uğradığı silahlı saldırıda yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede bu sabah yaşamını yitiren Bursa'nın merkez Gürsu İlçesi Belediye Başkanı Ak Parti'li Cüneyt Yıldız için belediye önünde taziye çadırı kuruldu.
 • 16:11Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın VefatıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, makamında uğradığı silahlı saldırı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 15:45Bursa'da Öldürülen Belediye Başkanının Otopsi İşlemleri TamamlandıBursa'da Öldürülen Belediye Başkanının Otopsi İşlemleri TamamlandıBursa’da zabıta memuru tarafından makam odasında silahla vurulduktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın otopsi işlemleri tamamlandı.
 • 13:50Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın VefatıBursaspor Kulübü, uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan ve hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız için başsağlığı mesajı yayınladı.
 • 13:17Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın Vefatı - Sağlık Bakanı MüezzinoğluGürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın Vefatı - Sağlık Bakanı MüezzinoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hastaneden genel görüntü- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıklamaları Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın hayatını kaybetmesine ilişkin, "Beyin hasarı çok ağır olunca bütün müdahalelere rağmen ne yazık ki vefat etti.
 • 13:05Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 13.00 itibarıyla şöyle: 1- Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul'un semtlerini dahi bilmeyen ama şehreminlik için aday olanın akıbetini biliyorsunuz. İstanbulluların vurduğu sillenin etkisini halen üzerinden atamadı.
 • 12:53Bakan Çelik: Bu Acıyı Yaşamış Birisi Olarak Söyleyecek Bir Kelime BulamıyorumBakan Çelik: Bu Acıyı Yaşamış Birisi Olarak Söyleyecek Bir Kelime BulamıyorumSeçim çalışmaları kapsamında Bursa'da bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Gürsu Belediye Başkanı AK Parti'li Cüneyt Yıldız'ın vefat haberi üzerine Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.
 • 12:50Silahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını Yitirdi (3)Silahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını Yitirdi (3)Bakan ÇELİK: BU ALÇAKÇA SALDIRIYI BİR YERE OTURTMAK MÜMKÜN DEĞİL Seçim çalışmaları kapsamında Bursa'da bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın yaşamını yitirdiğini öğrenmesi üzerine Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelerek Vali Münir Karaloğlu'ndan bilgi aldı.
 • 12:49Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın VefatıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın vefatına ilişkin, insanların menfur, amaçsız ve alçakça saldırıya uğramasının kabullenilecek bir şey olmadığını söyledi.
 • 12:40Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: Başkan Yıldız'ı Kaybettik, Milletimizin Başı SağolsunSağlık Bakanı Müezzinoğlu: Başkan Yıldız'ı Kaybettik, Milletimizin Başı SağolsunSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 20 Mayıs'ta makamında silahlı saldırıya uğrayan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını söyledi.
 • 12:31Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın vefat üzerine hastaneye gelerek Bursa Valisi Münir Karaloğlu’ndan bilgi aldı.
 • 12:22Kuduz KarantinasıKuduz Karantinası_ Afyonkarahisar'da kuduz karantinasıKuduz vakası tespit edilmesi üzerine Gürsu köyüne hayvan giriş ve çıkışı yasaklandı.
 • 12:12Silahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını Yitirdi (2)Silahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını Yitirdi (2)Müezzinoğlu: BEYİN HASARI ÇOK AĞIRDI KURTARILAMADI Seçim çalışmaları kapsamında Bursa'da bulunan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gürsu Belediye Başkanı Ak Parti'li Cüneyt Yıldız'ın yaşamını yitirdiğini öğrenmesi üzerine Kültürpark'ta MÜSİAD Bursa Şubesi ile yaptığı toplantıyı yarıda bırakarak, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.
 • 12:07Sandıklı Kuduz Vakası Tespit Edilen Köy Karantinaya AlındıSandıklı Kuduz Vakası Tespit Edilen Köy Karantinaya AlındıAfyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde kuduz vakası tespit edilen Gürsu Köyü, karantinaya alındı.
 • 11:57Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'ın VefatıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ın hayatını kaybetmesine ilişkin, "Beyin hasarı çok ağır olunca bütün müdahalelere rağmen ne yazık ki vefat etti.
 • 11:50Müdürlük Tartışmasında Vurulan Ak Partili Belediye Başkanı Öldü, Cenaze YarınBelediyede çalışan zabıta memurunun ‘müdürlük’ tartışmasında gözünden vurduğu Bursa’nın Gürsü ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
 • 11:21Afyonkarahisar'da Kuduz KarantinasıAfyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı Gürsu köyünde kuduz vakası görülmesi üzerine karantina uygulaması başlatıldı.
 • 11:21Kuduz Vakası Tespit Edilen Köy Karantinaya AlındıKuduz Vakası Tespit Edilen Köy Karantinaya AlındıAfyonkarahisar'ın Sandıklı İlçesi'nde kuduz vakası tespit edilen Gürsu Köyü, karantinaya alındı.
 • 11:15Acı Haberi Sağlık Bakanı Müezzinoğlu VerdiSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, silahlı saldırı sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın milleti için gecesini gündüzüne feda eden çok değerli birisi olduğunu belirterek, "Seçim atmosferinde bizi derinden yaralayan bir olay. Son derece üzgünüm. Bu tür cinayetlerin bir daha olmamasını temenni ediyoruz" dedi.
 • 11:00Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Yapılan Silahlı SaldırıUğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Gürsu ilçesi Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 10:58Gürsu Belediye Başkanı Yıldız Hayatını KaybettiBursa’da 6 gün önce makamında silahlı saldırıya uğrayan Ak Partili Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız hayatını kaybetti.
 • 10:56Silahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını YitirdiSilahlı Saldırıda Yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yaşamını YitirdiBursa'da geçen hafta çarşamba günü belediye binasında tartıştığı zabıta memuru Fevzi Bekar tarafından tabancayla vurulan Gürsu Belediye Başkanı AK Partili Cüneyt Yıldız, tedavi gördüğü hastanede bu sabah yaşamını yitirdi.
 • 10:42Makamında Silahlı Saldırıya Uğrayan AK Partili Başkan Hayatını KaybettiMakamında Silahlı Saldırıya Uğrayan AK Partili Başkan Hayatını KaybettiBursa'da, makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, hayatını kaybetti.
 • 22:35Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Yapılan Silahlı SaldırıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'a yapılan silahlı saldırıya ilişkin, "Böyle menfur saldırı kabul edilebilecek, akla gelecek bir olay değil. Kahpece ve adice. Onun sorununu çözmek için makamının en güzel yerine alıp ona bu saldırıyı gerçekleştiren ve bu caniliği yapanı lanetliyorum" dedi.
 • 22:57Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Silahlı SaldırıGürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ı 4 gün önce makamında silahla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan zabıta memuru, tutuklandı.
 • 19:30Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Silahlı SaldırıGürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Silahlı SaldırıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zanlının Bursa Cinayet Büro Amirliği'nden çıkarılması- Zanlının araçla adliyeye götürülmesi Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a silahlı saldırı- Zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ı 4 gün önce makamında silahla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan zabıta memuru, adliyeye sevk edildi.
 • 18:07Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Silahlı SaldırıGürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ı 4 gün önce makamında silahla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan zabıta memuru, adliyeye sevk edildi.
 • 09:51Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Silahlı SaldırıGürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Silahlı Saldırı-Görüntü Dökümü-Zanlının Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliğine getrilişi Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a silahlı saldırı- Saldırıyı gerçekleştirdiği iddiasıyla aranan zabıta memuru, polise teslim oldu Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ı 4 gün önce makamında silahla yaraladığı iddiasıyla aranan zabıta memuru, Yozgat'ta polise teslim oldu.
 • 09:29Gürsu Belediye Başkanı Yıldız'a Silahlı SaldırıGürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız'ı 4 gün önce makamında silahla yaraladığı iddiasıyla aranan zabıta memuru, Yozgat'ta polise teslim oldu.
 • 15:25Arınç, Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji Onkoloji Hastanesi'nin Açılışına KatıldıArınç, Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji Onkoloji Hastanesi'nin Açılışına KatıldıGörüntü Dökümü: - Hastaneden detay - Başbakan Yardımcısı Arınç'ın açılış yerine gelmesi - Arınç'ın konuşması - Arınç'ın Sabahattin Gazioğlu'na teşekkür belgesi vermesi - Hastanenin Açılış kurdelesinin kesimi Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji Onkoloji Hastanesi açıldı- Başbakan Yardımcısı Arınç: -"Burası 50 yataklı, kök hücrenin de çalışmalarının yapılabileceği bir merkez olacak"- "(Silahlı saldırıda yaralanan Gürsu Belediye Başkanı Yıldız) Şu anda Rabbimizden dualarla sağlıklı bir gelişme ümit etmekten başka bir çaremiz yok" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa'da hizmete alınan 50 yataklı Sabahattin Gazioğlu Çocuk Hematoloji Onkoloji Hastanesi'nin, kök hücre çalışmalarının da yapılabileceği bir merkez olacağını söyledi.
 • 12:41Düğünler Kuyumcuların Yüzünü GüldürmediDüğünler Kuyumcuların Yüzünü GüldürmediTekirdağ’da hizmet veren kuyumcular, yaz aylarında artan düğünlerin yüzlerini güldürmediğini söyledi.