SON DAKİKA GÜRÜN HABERLERİ

Son Dakika Gürün Haberleri

17:09
Almanya Başkonsolosu Gerlach, Başkan Gürün'ü Ziyaret Etti Almanya'nın İzmir Başkonsolosu Thomas Gerlach, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün'ü makamında ziyaret etti.
Almanya Başkonsolosu Gerlach, Başkan Gürün'ü Ziyaret Etti
16:00
Almanya'nın İzmir Başkonsolosu Gerlach, Muğla'yı Ziyaret Etti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Almanya'nın İzmir Başkonsolosu Thomas Gerlach ile bir araya geldi.
12:48
Gürün'de Kaçak Sigara Operasyonu Sivas’ın Gürün ilçesinde bin 90 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Gürün'de Kaçak Sigara Operasyonu
12:47
Gürün'de Teog Sınavında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi TEOG sınavında Türkiye birinciliğini kazanan öğrenciler Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir tarafından ödüllendirildi.
Gürün'de Teog Sınavında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
12:41
Kadın Cinayetini Aydınlatan Jandarma Personeline Teşekkür Belgesi Sivas’ın Gürün ilçesinde meydana gelen kadın cinayetini aydınlatan jandarma ekibini, Kaymak Fatih Özdemir teşekkür belgesiyle ödüllendirdi.
Kadın Cinayetini Aydınlatan Jandarma Personeline Teşekkür Belgesi
16:15
Muğla'daki Kaçak Yapılar Belirlenecek Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelindeki doğal sit alanlarının yeniden tespit edilmesi için başlatılan proje çalışmaları kapsamında, Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı Büyükşehir Belediye Başkanı Gürün: Muğla'daki.
08:36
Açık Su Yüzme Türkiye Şampiyonası Sona Erdi Türkiye Yüzme Federasyonu'nun İstanbul Tozkoparan'daki havuzunda yapılan Açık Su Yüzme Türkiye Şampiyonası'nda bayan ve erkek sporcular 5 ve 10 Kilometrede mücadele etti.
23:58
Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası İstanbul'da Yapıldı Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası, İstanbul'da yapıldı.
Türkiye Açık Su Yüzme Şampiyonası İstanbul'da Yapıldı
16:02
Gürün'de Kaçak Sigaralar İmha Edildi Sivas’ın Gürün ilçesinde 30 bin paket kaçak sigara imha edildi.
Gürün'de Kaçak Sigaralar İmha Edildi
16:29
Sivas'ta 94 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı Sivas’ta kar yağışı nedeniyle yolları kapanan 94 köye ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 94 Köy Yolu Ulaşıma Kapalı
14:43
Sivas'ta Kar Köy Yollarını Kapadı Sivas’ta dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkili oldu.
Sivas'ta Kar Köy Yollarını Kapadı
13:43
Yurtta Kış Sivas'ta 94, Tunceli'de 4 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
14:21
Yurtta Kış Yurtta kış- Sivas'ta 72 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Sivas'ta kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan 72 köy yolunun açılması için çalışmalar sürüyor.
Yurtta Kış
10:32
Sivas'ta 72 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas’ta 72 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
Sivas'ta 72 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
13:17
Kırıkkale'de Ateşlenen Bebeğin İmdadına UMKE Ekipleri Yetişti Kırıkkale merkeze bağlı Kazmaca köyünde ateşlenen 8 aylık Hira bebek, köy yolunun kapalı olması nedeniyle UMKE ekiplerinin yardımıyla hastaneye kaldırıldı.
Kırıkkale'de Ateşlenen Bebeğin İmdadına UMKE Ekipleri Yetişti
11:41
Sivas'ta 66 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas’ta 66 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
Sivas'ta 66 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
11:39
Başkan Eser'den Gürün'e Ziyaret Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, Sivas’ın Gürün İlçe Kaymakamı Fatih Özdemir ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi’yi ziyaret etti.
Başkan Eser'den Gürün'e Ziyaret
15:29
Yurtta Kış Sivas'ta 117, Tunceli'de 38 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
17:46
Darende Belediye Başkanı Eser'den Gürün'e Ziyaret Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, Gürün Kaymakamı Fatih Özdemir ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi’yi ziyaret etti.
12:45
Yurtta Kış Sivas'ta 154, Tunceli'de 111 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
18:29
Sivas'ta Kadın Cesedi Bulunması Karayolunda cesedi bulunan kadının kamyondan atılarak öldürüldüğü belirlendi; cinayet zanlısı tutuklandı.
13:30
Hayat Kadını ile Anlaşamadığı İçin Öldürmüş Sivas’ın Gürün ilçesinde 10 gün önce yol kenarında ölü olarak bulunan H.B.’nin zanlısı İstanbul’da yakalandı.
12:46
Hayat Kadını ile Anlaşamadığı İçin Öldürdüğünü İtiraf Etti Sivas’ın Gürün ilçesinde 10 gün önce yol kenarında ölü olarak bulunan H.B.’nin zanlısı İstanbul’da yakalandı.
Hayat Kadını ile Anlaşamadığı İçin Öldürdüğünü İtiraf Etti
11:59
Köydeki Tarlayı Mezarlığa Bağışladılar Oltu’ya bağlı Güllüce Köyü nüfusuna kayıtlı Akif Gür (77) ciğer hastası olup Hollanda’da 6 aydır tedavi görüyordu.
Köydeki Tarlayı Mezarlığa Bağışladılar
14:01
CHP İl Başkanı Alban: "Sorunları Basınla Paylaşmayın" CHP Muğla Kadın Kolları Başkanlığı, Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve milletvekili adaylarının katıldığı dayanışma kahvaltısı düzenledi.
CHP İl Başkanı Alban: 'Sorunları Basınla Paylaşmayın'
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
19:33
Eğitime Kar Engeli Sivas, Tokat ve Erzincan'ın bazı ilçelerinde okullar yarın tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
19:14
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler Olumsuz hava koşulları ve kar nedeniyle yurt genelinde birçok ilde okullar tatil edildi. İşte il il okulların tatil edildiği tüm yerler.
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler
18:31
Yurtta Kış Sivas'ta bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
18:17
Sivas'ın İlçelerinde Eğitime Kar Tatili Ağır kış şartlarının etkisini sürdürdüğü Sivas’ın bazı ilçelerinde kar tatili uzatıldı.
18:00
Sivas'ta Kapalı Yollar Ulaşıma Açıldı Sivas'ta il genelinde 2 gündür tatil olan okullarda yarın il merkezi ve bazı ilçelerde eğitime devam edilecek.
12:42
CHP Muğla İl Yönetimi Görevden Alındı Chp Genel Merkezi, Murat Tevfik Ülkü başkanlığındaki Muğla il yönetimini görevden aldı.
CHP Muğla İl Yönetimi Görevden Alındı
12:35
Kayseri - Malatya Karayolu Trafiğe Açıldı Kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan Kayseri-Malatya karayolu trafiğe açıldı Uzun araç kuyruğunun oluştuğu Kayseri Kahramanmaraş karayolunu açma çalışmaları sürüyor.
Kayseri - Malatya Karayolu Trafiğe Açıldı
10:46
Kayseri Buz Kesti Tüm yurtta etkili olan kar yağışı ve soğuk hava, gece ısının eksi 14 dereceye düştüğü Kayseri'de de hayatı olumsuz etkiliyor.
Kayseri Buz Kesti
10:23
Kayseri Buz Kesti Malatya, Kayseri- Sivas, Kayseri-Kahramanmaraş, Erciyes- Hacılar yollarında yol açma çalışmaları devam ediyor.
Kayseri Buz Kesti
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
22:09
Gürün'e Kar ve Tipi Nedeniyle 5 Saattir Elektrik Verilemiyor Sivas’ın Gürün ilçesinde kar yağışı ve tipi nedeniyle ilçeye 5 saattir elektrik verilemiyor.
Gürün'e Kar ve Tipi Nedeniyle 5 Saattir Elektrik Verilemiyor
20:10
Yurtta Kış Karayolları Genel Müdürlüğü, kar ve tipi nedeniyle kapanan yolları açıkladı.
Yurtta Kış
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
17:07
Sivas'ta 921 Köy Yolu Kapalı Bin 722 köyü bulunan Sivas’ta olumsuz hava koşulları nedeniyle 921 köy yolu ile ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 921 Köy Yolu Kapalı
14:23
Sivas'ta 921 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sivas’ta kar yağışı nedeniyle 921 köy yolunda ulaşım sağlanamadığı bildirildi.
Sivas'ta 921 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
14:18
Başkentte Karlı Yolda Düşen Kişi Öldü Başkentte, karlı yolda yürürken düşen 59 yaşındaki kişi, hayatını kaybetti.
13:25
Camiye Giderken Kaygan Zeminde Yere Düşen Yaşlı Adam Öldü Başkent’te camiye gitmek üzere evinden çıkan yaşlı bir vatandaş, kaygan zeminde yere düşerek hayatını kaybetti.
Camiye Giderken Kaygan Zeminde Yere Düşen Yaşlı Adam Öldü
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
12:02
Sivas'ta 921 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Sivas'ta kar yağışı nedeniyle 921 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Sivas'ta 921 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
20:04
Kalp Hastasına Kar Nedeniyle 4 Saatte Ulaşıldı Sivas’ın Gürün ilçesinde kalbinden rahatsız olan hastayakar ve tipi nedeniyle 4 saatte ulaşıldı.
Kalp Hastasına Kar Nedeniyle 4 Saatte Ulaşıldı
17:57
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil Kayseri'nin sarız İlçesi'nde olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar çarşamba ve perşembe, Bünyan ilçesinde ise, yarın tatil edildi.
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil
17:26
Sivas'ta Okullar Bir Gün Tatil Sivas ve ilçelerinde okullar çarşamba günü tatil edildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:24:49. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜRÜN HABERLERİ
[Hata Bildir]