05:0400
SON DAKİKA GÜRÜN HABERLERİ

Son Dakika Gürün Haberleri

  Muğla'da "Engelleri Sporla Aşalım Şenliği" Düzenlendi

  Şenliğe Muğla ve ilçelerinden engelli sporcular katıldı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kardeşinin Evine Molotof Attı

  Kardeşinin Evine Molotof Attı

  Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde iki kardeş arasında çıkan tartışma sonrası ağabey, kardeşinin evine molotof atarak kayıplara karıştı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Gürün Belediye Başkanı Çiftçi, Çalışmaları Denetledi

  Gürün Belediye Başkanı Çiftçi, Çalışmaları Denetledi

  Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Kış Bastırdı Sıkıntıları Arttı

  Türkiye'ye sığınan Suriyeli Kürtlerin günlük yaşamdaki sıkıntıları, kış şartlarının ağırlaşmasıyla daha da büyüdü Çocuklar soğuğa rağmen giydikleri ince elbiseleri, ayakkabısız ve çorapsız ayaklarıyla dikkati çekerken, kadınlar ise soğuk suyla çamaşır ve bulaşıklarını yıkamak zorunda kalıyor Halep'teki çatışmalardan kaçarak Siverek ilçesine sığınan Suriyeliler ise ev kiralayacak imkanları olmadığı için kapısı penceresi olmayan boş dükkana yerleşti. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Yatağan'da Gergin Bekleyiş Sürüyor

  Yatağan'da Gergin Bekleyiş Sürüyor

  Muğla'daki Yatağan Termik Santrali ve Kömür İşletmesi'nin özelleştirilmesine karşı eylem yapan enerji ve maden işçilerinin işyerlerindeki eylemi sürüyor. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  'On İki Öfkeli Adam' Ayakta Alkışlandı

  "On İki Öfkeli Adam" Ayakta Alkışlandı

  2014 – 2015 sezonunda repertuarını her geçen gün yeni oyunlarla zenginleştirirken sahnelenmekte olan oyunları için de gala geceleri düzenlemeye devam ediyor. (02 Aralık 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 05:04:12. #1.11#