SON DAKİKA GÜZELÇAMLI HABERLERİ

Son Dakika Güzelçamlı Haberleri

09:05
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor Geçtiğimiz yıllarda, Güzelçamlı ve Kalamaki Bölgesi’ne Türk arılarının girişinin yasaklanması olayı nedeniyle Yunan arılarına karşı hukuk mücadelesi veren Aydın İli Arı Yetiştiricileri Birliği, şimdi de hırsızlara karşı hukuk mücadelesi vermeye başladı.
Arıcılar Bal ve Arı Hırsızlığının Organize Suç Olarak Değerlendirilmesini İstiyor
08:29
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi Kuşadası’na bağlı Davutlar’da dün akşam uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden AK Parti eski belde başkanı ve işadamı Zeynel Abidin Çengel toprağa verildi.
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi
19:39
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi Kuşadası’na bağlı Davutlar beldesinde dün akşam uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden AK Parti eski belde başkanı ve işadamı Zeynel Abidin Çengel toprağa verildi.
Öldürülen AK Parti Eski Belde Başkanı Toprağa Verildi
15:10
Kuşadası'nın Yüksek Kesimleri Kar Altında Tüm yurdu etkisi altına alan soğuk ve kar yağışlı hava Kuşadası’nın yüksek kesimleri ile Söke ilçe sınırında etkili oldu.
Kuşadası'nın Yüksek Kesimleri Kar Altında
09:25
Kar Kuşadası'nda Kartpostallık Görüntüler Ortaya Çıkardı Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk hava Aydın ve ilçelerinde de etkili olurken, Kuşadası ile Söke ilçe sınırına kar yağdı.
Kar Kuşadası'nda Kartpostallık Görüntüler Ortaya Çıkardı
19:39
Kuşadası Beyaza Büründü Kuşadası'ndaki Dilek Yarımadası Milli Parkı ve Davutlar bölgesindeki dağlık alanlar beyaza büründü.
Kuşadası Beyaza Büründü
18:39
Yurtta Kış Kuşadası'ndaki Dilek Yarımadası Milli Parkı ve Davutlar bölgesindeki dağlık alanlar beyaza büründü.
10:10
Anaarı Yetiştircileri ve Arı Sütü Üreticileri Bakanlık Sertifikalarını Aldı Tarım Gıda Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından, Aydınlı arıcılara yönelik arı hastalıkları ve alınacak önlemler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Anaarı Yetiştircileri ve Arı Sütü Üreticileri Bakanlık Sertifikalarını Aldı
12:55
2014 Gençliğin Yılı Oldu Gençlik ve Spor Bakanlığı, yıl içerisinde gerçekleştirdiği projelerle gençliğin ortak sesi oldu.
2014 Gençliğin Yılı Oldu
12:38
2014 Gençliğin Yılı Oldu Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç "İlerleyen süreçte de yapacağımız projelerle, 2023 ve 2071 vizyonuna ışık tutacak gençlerimizi, geleceğe hazırlamayı hedefliyoruz." dedi.
10:13
Geline Deveyle Şehir Turu Aydın'da, baba ocağından deve bindirilerek uğurlanan gelin, mahalle sınırına geldikten sonra yola gelin arabasıyla devam etti.
Geline Deveyle Şehir Turu
11:14
Başkankayalı, Güzelçamlı'da Sorunları Dinledi Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, son dönemde yoğun şekilde sorunların arttığı Güzelçamlı’yı ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Başkankayalı, Güzelçamlı'da Sorunları Dinledi
09:13
Kuşadası'nda Yol ve Kaldırım Çalışmaları Kuşadası'nda yolların bakım ve onarımı için, belediye ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.
Kuşadası'nda Yol ve Kaldırım Çalışmaları
10:01
Kuşadası'na Arıtma Müjdesi Kuşadası nihayet arıtma tesisine kavuşuyor.
Kuşadası'na Arıtma Müjdesi
09:12
Kuşadası'na Arıtma Müjdesi Kuşadası nihayet arıtma tesisine kavuşuyor.
Kuşadası'na Arıtma Müjdesi
09:08
Aydın, Travel Turkey 2014 Fuarında Tanıtılıyor Aydın, Türkiye'nin turizm sektöründeki bütün paydaşlarını bir araya getiren 8. Travel Turkey Turizm Fuarında büyük ilgi gördü.
Aydın, Travel Turkey 2014 Fuarında Tanıtılıyor
22:13
Kuşadası'nda Yollar Göle Döndü Aydın'ın Kuşadası ilçesinde sağanak yağış nedeniyle yollar göle dönerken, bazı ev ve iş yerleri de sulan altında kaldı.
Kuşadası'nda Yollar Göle Döndü
09:19
Milli Parkta Zeytin Toplama İhalesine Yürütmeyi Durdurma Türkiye’nin en önemli doğal mirasları arasında yer alan Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’daki Dilek Yarımadası Milli Parkı’nda delice zeytinlerin toplanması ve satışıyla ilgili tartışmalar mahkeme kararıyla yeni bir boyut kazandı.
Milli Parkta Zeytin Toplama İhalesine Yürütmeyi Durdurma
09:10
Güzelçamlı Bilgi Evi Kütüphanesi Yeniden Düzenlendi Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’da 2003 yılında Bayram Bayaözlü tarafından kurulan Güzelçamlı Kütüphanesi yeniden düzenlendi.
Güzelçamlı Bilgi Evi Kütüphanesi Yeniden Düzenlendi
09:07
Kuşadası'nda Temizlik Çalışmaları Kuşadası Belediyesi Temizlik işleri ekipleri, günlük rutin temizlik çalışmalarının dışında çevre temizliği başlattı.
Kuşadası'nda Temizlik Çalışmaları
09:06
Milli Parkta Zeytin Toplama Kararı Mahkemeye Taşındı Kuşadası'na bağlı Güzelçamlı'daki Dilek Yarımadası Milli Parkında delice zeytinlerin toplanması ve satışıyla ilgili tartışmalar mahkemeye taşındı.
Milli Parkta Zeytin Toplama Kararı Mahkemeye Taşındı
16:47
Ege Denizi'nde Kaçak Göçmen Operasyonları Dört ayrı operasyonda 65 göçmen kurtarıldı.
16:10
Sahil Güvenlik 65 Mülteciyi Kurtardı İzmir Valiliği’nden yapılan açıklamada, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekiplerinin 20-21 Ekim tarihlerinde Ege Denizi’nde gerçekleştirdiği devriye görevlerinde toplam 65 göçmenin kurtarıldığı bildirildi.
Sahil Güvenlik 65 Mülteciyi Kurtardı
09:18
Aydın'da Bal Hasat Şenliği Düzenlenecek Aydın Arı Yetiştiricileri Birliği, arıcılıkta önemli sorunların başında gelen sahte bal ile mücadele etmek ve arıcılığı teşvik etmek için bal hasat şenliği tertip etti.
Aydın'da Bal Hasat Şenliği Düzenlenecek
15:06
Kuşadası Belediyesi Arşiv Belgeleri Dijital Ortama Aktarıyor Kuşadası Belediyesi, Aydın büyükşehir olduktan sonra mahalleye dönüşen Davutlar ve Güzelçamlı'nın arşivlerini tek merkezde toplayarak, dijital kayıt altına alacak.
Kuşadası Belediyesi Arşiv Belgeleri Dijital Ortama Aktarıyor
15:28
Kuşadası'nda Kurtuluş Günü Hazırlıkları Kuşadası’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 92’nci yılı, gün boyu sürecek etkinliklerle kutlanacak.
Kuşadası'nda Kurtuluş Günü Hazırlıkları
19:18
MHP'den Özer Kayalı'ya Sert Tepki Kuşadası’nda turizm sezonunun başlamasıyla birlikte yaşanan çöp sorunu ve sürekli meydana gelen altyapı arızaları büyük tepki çekmeye devam ederken, MHP’den sert tepki geldi.
MHP'den Özer Kayalı'ya Sert Tepki
09:23
Erdem, AK Parti Döneminde Söke'ye Yapılan Yatırımları Anlattı AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, 12 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Söke ilçesine yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
Erdem, AK Parti Döneminde Söke'ye Yapılan Yatırımları Anlattı
12:26
Mülteci Operasyonları Sürüyor Sahil Güvenlik Komutanlığı'nın 26-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında gerçekleştirdiği operasyonlarda, 248 sığınmacı ile 1 insan kaçakçısı yakalandı.
Mülteci Operasyonları Sürüyor
12:22
Yunan Adalarına Göçmen Akını; 6 Günde 248 Kaçak Yakalandı Sahil Güvenlik Komutanlığı 26-31 tarihleri yapılan arama kurtarma faaliyetlerinde Yunan adalarına yasadışı yollardan geçmeye çalışan toplam 248 göçmen ile 1 göçmen kaçakçısını yakaladı.
Yunan Adalarına Göçmen Akını; 6 Günde 248 Kaçak Yakalandı
15:47
Aydın'da Kaçak Operasyonları Didim ve Kuşadası ilçelerinde bayram süresince 65 kaçak yakalandı.
Aydın'da Kaçak Operasyonları
14:54
Aydın'da 65 Kaçak Göçmen Yakalandı Aydın'ın Kuşadası ve Didim ilçeleri açıklarında, son 3 günde kanunsuz yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 65 kaçak göçmen yakalandı.
Aydın'da 65 Kaçak Göçmen Yakalandı
14:41
Sahil Güvenlik Bayramda 65 Kaçağı Kurtarı Aydın’ın Didim ve Kuşadası ilçelerinde Sahip Güvenlik ekiplerinin bayram sürecinde yaptığı kontrollerde 65 kaçağın yakalandığı belirtildi.
Sahil Güvenlik Bayramda 65 Kaçağı Kurtarı
06:07
Kuşadası Belediye Başkanı'ndan Büyükşehir Yakınması Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, göreve geldikleri 4 aya yakın sürede hizmet üretememelerinin en büyük nedeninin yeni Büyükşehir yapılanması olduğunu ileri sürdü.
Kuşadası Belediye Başkanı'ndan Büyükşehir Yakınması
09:54
Kuşadası'nda Sivrisinek Mücadelesi Kuşadası’nın Davutlar ile Güzelçamlı mahallelerinde sivrisinek mücadelesi tüm hızıyla sürüyor.
Kuşadası'nda Sivrisinek Mücadelesi
09:13
Kuşadası Yeni Alageyiklerine Kavuştu Kuşadası'na bağlı Güzelçamlı beldesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı'na nakledilen alageyiklerin yeni yavruları dünyaya geldi.
Kuşadası Yeni Alageyiklerine Kavuştu
13:33
Kuşadası'nda Çevre Yolu İsyanı Önemli turizm merkezlerinden Kuşadası’nda çevre yolu isyanı yaşanıyor.
Kuşadası'nda Çevre Yolu İsyanı
08:42
Milli Park'ta Piknik Tüpü Operasyonu Türkiye’nin en önemli doğal mirasları arasında yer alan Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’daki Dilek Yarımadası Milli Parkı’nda mangal yasağı için jandarma devreye girdi.
Milli Park'ta Piknik Tüpü Operasyonu
15:30
Aydın'dan Kısa Kısa Kuşadası'nda sivrisinekle mücadele.
Aydın'dan Kısa Kısa
18:16
Milli Park İhalesi Kuşadası Belediyesi'nin Dilek Yarımadası ve Büyük Menderes Deltası Milli Parkı içindeki işletmeler, plajlar ve ziyaretçi merkezi'nin işletilmesi ihalelerini Kuşadası Belediyesi kazandı.
Milli Park İhalesi Kuşadası Belediyesi'nin
10:53
Milli Park Plajlarını Kuşadası Belediyesi İşletecek Kuşadasi’na bağlı Güzelçamlı’da bulunan Büyük Menderes Deltası Dilek Yarımadası Milli Parkı içindeki işletmeler, plajlar ile Ziyaretçi Merkezinin işletilmesi ihalelerini Kuşadası Belediyesi kazandı.
Milli Park Plajlarını Kuşadası Belediyesi İşletecek
17:31
Kuşadası'nda "Kalbim Ege'de Kaldı" Fotoğraf Yarışması Kuşadası Ticaret Odası’nın bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Ulusal Fotoğraf Yarışması; (Kalbim Ege’de Kaldı) Kuşadası temalı fotoğrafları bekliyor.
Kuşadası'nda 'Kalbim Ege'de Kaldı' Fotoğraf Yarışması
17:43
Kuşadası'nda Orman Yangını Kuşadası'na bağlı Davutlar mahallesinde çıkan orman yangınında 6 dönüm alan zarar gördü.
Kuşadası'nda Orman Yangını
14:22
Kuşadası Belediye Meclisi Güzelçamlı'da Toplandı Kuşadası Belediye Meclisi Temmuz olağan toplantısını Güzelçamlı mahallesinde yaptı.
Kuşadası Belediye Meclisi Güzelçamlı'da Toplandı
02:43
Kuşadası, Anadolu Jet Magazin'in Temmuz Ayı Kapağında Yer Aldı Kuşadası Ticaret Odası’nın Kuşadası’nın tanıtımı amacıyla başlattığı çalışmalar dahilinde, Türk Hava Yolları ile irtibata geçmesi sonucu, 100 binlerce kişiye ulaşan Anadolu Jet Magazin Temmuz sayısında Kuşadası’na yer verdi ve Kuşadası’nı kapağına taşıdı.
Kuşadası, Anadolu Jet Magazin'in Temmuz Ayı Kapağında Yer Aldı
13:50
Ege'de 3 Günde 150 Kaçak Yakalandı Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından Ege Denizi'nde sürdürülen kontrollerde, İzmir, Muğla, Balıkesir ve Çanakkale açıklarında, yasadışı yollarla Yunanistan'a geçmek isteyen büyük bölümü Suriye uyruklu 150 kaçak göçmen yakalandı, 3 insan kaçakçısı gözaltına alındı.
12:45
Sahil Güvenlik Ekipleri Son Üç Günde 150 Kişiyi Kurtardı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Ege Denizi'nde son üç günde yedi operasyonla kanunsuz yollarla yurtdışına çıkmak isteyen yabancı uyruklu 150 kaçağı kurtardı, üç organizatör ise gözaltına alındı.
Sahil Güvenlik Ekipleri Son Üç Günde 150 Kişiyi Kurtardı
08:59
Kuşadası CHP'de Kadın Kolları Seçimi CHP Kuşadası ilçe örgütünde Kadın Kolları seçimi heyecanı yaşanıyor.
Kuşadası CHP'de Kadın Kolları Seçimi
10:05
Turizm Bölgelerinde İnşaat Yasağı Başladı Turizm hareketliliğinin yoğun olduğu merkezlerde, 15 Mayıs-15 Ekim 2014 tarihlerinde inşaat faaliyetlerine kısıtlama getirildi.
Turizm Bölgelerinde İnşaat Yasağı Başladı
09:34
Özer Kayalı, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.
Özer Kayalı, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:25:52. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA GÜZELÇAMLI HABERLERİ
[Hata Bildir]