SON DAKİKA GÜZELÇAMLI HABERLERİ

Son Dakika Güzelçamlı Haberleri

 • 09:43 Aırbus, Kuşadası'nda Uçmaya Değil Yüzmeye Hazırlanıyor Aırbus, Kuşadası'nda Uçmaya Değil Yüzmeye Hazırlanıyor Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası’nda dalış turizmini geliştirmek amacıyla Kuşadası Körfezi’nde batırmaya hazırlandığı Airbus A300 tipi uçağın montajı tamamlanmak üzere.Bu arada, Kuşadası Ticaret Odası da, Kuşadası Güvercin isimli sosyal medya hesabından batırılacak uçakla ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sualtı turizmi çalışmalarıyla ilgili yerli ve yabancı turistlere yönelik etkili bir tanıtım çalışmasına başladı.
 • 08:52 İşçiydi, Merakla Başladığı Arıcılıkta Marka Oldu İşçiydi, Merakla Başladığı Arıcılıkta Marka Oldu Aydın'ın Kuşadası ilçesine yıllar önce turizm sektöründe çalışmak amacıyla gelen Ayla Eroğlu, ilgisini çeken arıcılık sektörüne girdi ve marka olmayı başardı.
 • 11:23 Milli Park'ta Kaybolan Suriyeliler 6 Saat Sonra Kurtarıldı Milli Park'ta Kaybolan Suriyeliler 6 Saat Sonra Kurtarıldı Kuşadası'ndaki Dilek Yarımadası Milli Parkı'nda kaybolan 2'si çocuk 8 Suriyeli, jandarma ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Kuşadası ekibi tarafından 6 saat sonra ulaşılarak, kurtarıldı.
 • 23:58 Milli Parkta Kaybolan Yabancı Uyruklu 7 Kişi Kurtarıldı Milli Parkta Kaybolan Yabancı Uyruklu 7 Kişi Kurtarıldı AYDIN (İHA) – Aydın’ın Kuşadası ilçesi Güzelçamlı Dilek Yarımadası Milli Parkı’nda kaybolan yabancı uyruklu 7 kişi, AKUT ve jandarma ekipleri tarafından kurtarıldı.
 • 21:57 Ormanlık Alanda Kaybolan Suriyeli Aile Kurtarıldı Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki Milli Park'ta yollarını kaybeden 8 kişilik Suriyeli aile, jandarma ve AKUT ekiplerince kurtarıldı.
 • 09:51 Aydın'da Kadın Çiftçi Eğitimleri Devam Ediyor Aydın'da Kadın Çiftçi Eğitimleri Devam Ediyor Aydın’da hayata geçirilen “Kadın Çiftçi Eğitimi” protokolü kapsamında ilçelerde kadın çiftçilerin eğitimleri devam ediyor.
 • 13:18 Terör Örgütüne Yönelik Operasyonlar Mardin ve Şırnak'ta terör örgütüne yönelik devam eden operasyonlarda 10 terörist etkisiz hale getirildi.
 • 14:23 Geleceğin Sağlıkçıları 2. Kez Tralli Travma Rallisinde Yarıştı Geleceğin Sağlıkçıları 2. Kez Tralli Travma Rallisinde Yarıştı Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği işbirliğiyle 2. Tralli Travma Rallisi gerçekleştirildi.
 • 10:02 Milli Park İki Yıl Aradan Sonra Yine Sorun Oldu Milli Park İki Yıl Aradan Sonra Yine Sorun Oldu Türkiye’nin en önemli bal üretim merkezleri arasında yer alan Kuşadası ile Söke arasında yer alan binlerce dönüm alan ve binlerce endemik bitkinin yer aldığı Güzelçamlı Milliparkı 2 yıl aradan sonra yine özel firmalar tarafından kapatılmak istendi.
 • 17:38 Söke Mustafa Pamukçu Tiyatrosu Güzelçamlı'da Sahne Aldı Söke Mustafa Pamukçu Tiyatrosu Güzelçamlı'da Sahne Aldı Söke’de her yıl başarılı oyunlar çıkarak Mustafa Pamukçu Tiyatrosu, bu kez Güzelçamlı’da sahneye çıktı.
 • 16:00 AK Parti İl Başkanı: Aydın'ın Bu Şekilde Yönetim ve İdaresi Sürdürülemez AK Parti İl Başkanı: Aydın'ın Bu Şekilde Yönetim ve İdaresi Sürdürülemez Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçoğlu'nu sert bir dille eleştiren AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, "Aydın'ı reklam afişleriyle donatmakla, patates, portakal dağıtmakla, kasap ve mandıra hizmeti vermekle belediyecilik olmaz. Aydın'ın bu şekilde yönetim ve idaresi sürdürülemez. Türkiye ve şehirler değişirken Aydın maalesef yerinde sayıyor, hatta birçok noktada geriye gidiyor.
 • 11:45 Didim'de Kutsal Yol Yürüyüşüne Büyük İlgi Didim'de Kutsal Yol Yürüyüşüne Büyük İlgi Aydın’ın Didim ilçesinde Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Akköy Meydanı’ndan Apollon Tapınağı’na kadar uzanan 13 kilometrelik “Kutsal Yol”da doğa yürüyüşçüleri ile vatandaşların katılımıyla yürüyüş gerçekleştirildi.
 • 15:23 Kuşadası'nda Köprülü Kavşak Temeli Atıldı Kuşadası'nda Köprülü Kavşak Temeli Atıldı Kuşadası’nın trafik sorununu, turizm sezonu öncesi asgariye indirmeye hedefleyen Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu, Sabri Mumcu ve Kadınlar Denizi Caddesi üzerinde yapılacak olan köprülü kavşağın temelini attı.
 • 14:46 Kuşadası'na İki Köprülü Kavşak Kuşadası'na İki Köprülü Kavşak Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası İlçesi'ndeki Sabri Mumcu ve Kadınlar Denizi Caddeleri üzerinde iki köprülü kavşağın temelini attı.
 • 17:22 Kuşadası Körfezi Dalış Turizminin Merkezi Olacak Kuşadası Körfezi Dalış Turizminin Merkezi Olacak Kuşadası’nan dünya dalış turizminin önemli merkezlerinden biri olması için ilk adım atıldı.
 • 18:58 Kuşadası Dalış Turizminin Merkezi Olacak Kuşadası Dalış Turizminin Merkezi Olacak Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Kuşadası’nı Dünya Dalış Turizminin bir numarası yapacak dev bir projeyi başlattı.
 • 16:51 Aydın Cinnet Getiren Emekli Albay Eşini Öldürüp İntihar Etti Aydın Cinnet Getiren Emekli Albay Eşini Öldürüp İntihar Etti Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde yaşayan emekli Albay 62 yaşındaki Selahattin Gökhan, bilinmeyen bir nedenle cinnet getirip dört ay önce evlendiği eşi 52 yaşındaki Aynur Gökhan'ı beylik tabancasıyla öldürdükten sonra başına dayadığı silahıyla intihar etti.
 • 16:17 Emekli Albay, Tartıştığı Eşini Tabancayla Öldürdükten Sonra İntihar Etti Emekli Albay, Tartıştığı Eşini Tabancayla Öldürdükten Sonra İntihar Etti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Olayın yaşandığı evden görüntü Cenaze töreni ve askeri törenden görüntü Albayın çocuklarının tabuta sarılarak ağlamaları ve naaşın mezarlığa götürülmesi Aydın'da cinayet ve intihar Kuşadası'nda emekli albay, tartıştığı eşini tabancayla öldürdükten sonra intihar etti Aydın'ın Kuşadası ilçesinde emekli albay, tartıştığı eşini tabancayla öldürdükten sonra intihar etti.
 • 15:37 Aydın'da Cinayet ve İntihar Aydın'ın Kuşadası ilçesinde emekli albay, tartıştığı eşini tabancayla öldürdükten sonra intihar etti.
 • 15:25 Eşini Öldürüp İntihar Eden Emekli Albayın Son Notu: Beni Annemin Yanına Gömün Eşini Öldürüp İntihar Eden Emekli Albayın Son Notu: Beni Annemin Yanına Gömün Kuşadası'nda yaşayan emekli albay Selehattin Gökhan beylik silahıyla önce eşini öldürdü, ardından da "Beni annemin yanına gömün" diye not yazarak kafasına sıktı.
 • 15:25 Cinnet Getiren Emekli Albay Eşini Öldürüp İntihar Etti Cinnet Getiren Emekli Albay Eşini Öldürüp İntihar Etti Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde oturan emekli albay 62 yaşındaki Selahattin Gökhan, bilinmeyen nedenle cinnet getirip 4 ay önce evlendiği eşi 52 yaşındaki Aynur Gökhan'ı beylik tabancasıyla öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.
 • 01:01 Hayırsever İşadamı Arslan Hayatını Kaybetti Hayırsever İşadamı Arslan Hayatını Kaybetti Aydın’ın hayırsever işadamlarından Hacı Hüseyin Arslan hayatını kaybetti.
 • 02:20 Botları Arızalanan Mültecileri Jandarma Kurtardı Botları Arızalanan Mültecileri Jandarma Kurtardı Kuşadası’nda yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışırken botları arızalanan 6’sı çocuk 15 Suriyeli göçmen batmak üzereyken jandarma ekipleri tarafından kurtarıldı.
 • 23:20 Kuşadası'nda 22 Kaçak Göçmen ve 1 İnsan Taciri Yakalandı Kuşadası'nda 22 Kaçak Göçmen ve 1 İnsan Taciri Yakalandı Kuşadası’nda jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonda, yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan 22 yabancı uyruklu kaçak göçmen ile onlara yardımcı olan bir kişi insan taciri suçlamasıyla yakalandı.
 • 09:18 Güzelçamlı Milli Parkı'na 32 Alageyik 10 Bin 700 Keklik Salındı Güzelçamlı Milli Parkı'na 32 Alageyik 10 Bin 700 Keklik Salındı Bir zamanlar Türkiye’de yalnızca Antalya Düzlerçamı bölgesinde bulunan ve soylarının korunması için bir kısmı 2011 yılının Mart ayından itibaren Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı beldesindeki Dilek Yarımadası Milli Parkı’na nakledilen alageyikler çoğaldı.
 • 00:53 Kuşadası'nda 95 Kaçak Göçmen ve 11 İnsan Taciri Yakalandı KuşadasI’nda yasa dışı yollardan yurt dışına kaçmaya çalışan 95 yabancı uyruklu kaçak göçmen polis ve jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
 • 14:59 Aydın, Emitt Fuarı'nda Yerini Aldı Aydın, Emitt Fuarı'nda Yerini Aldı Aydın Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Aydın’ın tanıtımı için 2016 yılı çalışmalarına EMİTT Fuarı ile başladı.
 • 14:39 Lodos ve Yağmur, Kuşadası'nda Yaşamı Olumsuz Etkiledi Lodos ve Yağmur, Kuşadası'nda Yaşamı Olumsuz Etkiledi Kuşadası'nda sabah satlerinde başlayan kuvvetli lodos ve yağmur ağaçları devirdi, işylerlerinin tabelaları uçurdu, bazı ve cadde ve sokaklar yağmur sularıyla doldu.
 • 14:34 Kuşadası Lodos ve Yağmur Kuşadası'nda Hayatı Olumsuz Etkiledi Kuşadası Lodos ve Yağmur Kuşadası'nda Hayatı Olumsuz Etkiledi Aydın'ın Kuşadası ilçesinde sabah saatlerinde başlayan kuvvetli lodos ve yağmur ağaçları devirdi, işyerlerinin tabelaları uçurdu, bazı ve cadde ve sokaklar yağmur sularıyla doldu.
 • 07:53 Kuşadas'na Doğalgaz Geliyor Kuşadas'na Doğalgaz Geliyor Kuşadası’nda doğalgaz çalışmalarına bu ay içerisinde başlıyor.
 • 19:28 Kuşadası'nda 51 Sığınmacı Yakalandı Kuşadası'nda 51 Sığınmacı Yakalandı Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde jandarma, Yunanistan'ın Sisam Adası'na geçme hazırlığındaki Suriye ve Pakistan uyruklu 51 mülteciyi yakaladı.
 • 23:58 Milli Park'ta Kaçak Flamingo Avı Milli Park'ta Kaçak Flamingo Avı Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’daki Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Park’ında av koruma ekiplerince yapılan denetimlerde kaçak flamingo avı yapan bir kişi suçüstü yakalandı.
 • 13:12 Suriyeli Milli Yüzücü Umuda 7 Saat Yüzerek Kaçmış Suriyeli Milli Yüzücü Umuda 7 Saat Yüzerek Kaçmış Kuşadası ilçesinden, bir ay önce yüzerek 7 saatte yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Sisam Adası'na geçen Ameer Mehtr, hayatta kalma mücadelesini İngiliz gazetecilere anlattı.
 • 10:39 Türkiye'de 2015 Böyle Geçti (6) Türkiye, 7 Haziran'da milletvekili genel seçimi için sandığa gitti.
 • 13:04 Aydın, Travel Turkey İzmir 2015 Turizm Fuarı'nda Tanıtılıyor Aydın, Travel Turkey İzmir 2015 Turizm Fuarı'nda Tanıtılıyor Aydın Valiliği ile Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Aydın’ın daha etkin tanıtımı için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 • 16:33 Kuşadası'nda 4 Yaşında Mülteci Cesedi Bulundu Kuşadası’nda jandarma ekipleri tarafından milli parkta kıyıya vurmuş şekilde 4 yaşlarında kız olduğu belirlenen bir çocuk cesedi bulundu.
 • 17:30 Kuşadası'nda Kaçak Operasyonu Kuşadası'nda Kaçak Operasyonu Aydın İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Kuşadası Jandarması Güzelçamlı’da yaptığı bir operasyonda yasa dışı yollardan Yunanistan’a geçmek isteyen 97 kaçak ile birlikte 3 organizatörü yakaladı.
 • 15:56 Kuşadası Belediyesi, 5 Bin Kişiye Aşure Dağıttı Kuşadası Belediyesi, 5 Bin Kişiye Aşure Dağıttı Kuşadası Belediyesi, Muharrem ayı nedeniyle Davutlar, Güzelçamlı ve Kuşadası Belediyesi önünde 5 bin kişiye aşure ikramında bulundu.
 • 09:13 Tatil Bitti Barınaklar Sahipsiz Kalan Hayvanlarla Doldu Tatil Bitti Barınaklar Sahipsiz Kalan Hayvanlarla Doldu Bu yıl daha uzun süren yaz tatilinin sonra ermesinin ardından turizm beldelerindeki barınaklar sahipleri tarafından terk edilen hayvanlarla doldu.
 • 09:29 CHP'li Tezcan'dan Su Baskını Mağdurlarına Ziyaret CHP'li Tezcan'dan Su Baskını Mağdurlarına Ziyaret CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile birlikte Güzelçamlı’da önceki gün su baskını yaşanan bölgeyi ziyaret ederek kapsamlı incelemelerde bulundu.
 • 14:54 Venedik'e Dönen Aydın'da Yağmur Manzaraları Venedik'e Dönen Aydın'da Yağmur Manzaraları Son yılların en şiddetli yağışlarından birinin yaşandığı Aydın Söke’de bir anda metrekareye 143,6 kilo yağış düşünce ortalığı sel aldı.
 • 13:29 Başkan Çerçioğlu'ndan Vatandaşlara Uyarı Başkan Çerçioğlu'ndan Vatandaşlara Uyarı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yapılan son değerlendirmelere göre akşam saatlerinden itibaren Cumartesi akşam saatlerine kadar Aydın ve çevresinde şiddetli yağış beklendiğini belirterek “Büyükşehir Belediyesi olarak sürekli teyakkuz halindeyiz, vatandaşlarımızın da şiddetli yağışa karşı duyarlı olmasını alabilecekleri kişisel önlemleri şimdiden almalarını tavsiye ediyoruz” dedi.
 • 13:18 Kuşadası'ndaki Sağanak Aydın'ın Kuşadası ilçesinde dün yaşanan selin ardından başlatılan temizlik ve hasar tespit çalışmaları devam ediyor.
 • 13:08 Sel Baskını Arıcıları da Olumsuz Etkiledi Sel Baskını Arıcıları da Olumsuz Etkiledi Aydın’ın Söke ve Kuşadası ilçelerinde dün etkili olan yağışlar arıları da olumsuz etkiledi.
 • 19:26 Kuşadası'nda Sağanak Kuşadası'nda Sağanak GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Su baskını görüntüsü- İş makinelerinin çalışması Kuşadası'nda sağanak- Güzelçamlı Mahallesi'nde etkili olan sağanak sonucu 20'ye yakın evin zemin katlarını su bastı, 12 araç su altında kaldı Kuşadası'nda etkili olan sağanak, Güzelçamlı Mahallesi'nde sel ve su baskınına yol açtı.
 • 17:25 Kuşadası Kaymakamı Güzelçamlı'da İnceleme Yaptı Kuşadası Kaymakamı Güzelçamlı'da İnceleme Yaptı Kuşadası’na bağlı Güzelçamlı’da belde merkezinden geçen Balderesi’nin taşması sonucu meydana gelen su baskınlarının yaraları sarılmaya çalışılıyor.
 • 15:51 Kuşadası'nda Sağanak Kuşadası'nda etkili olan sağanak, Güzelçamlı Mahallesi'nde sel ve su baskınına yol açtı.
 • 15:40 Dere Taştı, Kuşadası Güzelçamlı Sele Teslim Oldu (2) Dere Taştı, Kuşadası Güzelçamlı Sele Teslim Oldu (2) "canlarını ZOR KURTARILAR" Güzelçamlı Deresi'nin taşması sonucu yaşanan su baskını nedeniyle mağdur olanlar, suyu tahliye edip, temizlik çalışmalarına başladı.
 • 14:43 Aydın - Dere Taştı, Güzelçamlı Sele Teslim -2 Aydın - Dere Taştı, Güzelçamlı Sele Teslim -2 Dere taştı, Güzelçamlı sele teslim AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde gece yarısı başlayan sağanak yağmurun Güzelçamlı Mahallesi'nden geçen dereyi taşırması sonucu 10 binanın bodrum katı ile 3 otel ve bir yaşlı bakımevini su bastı.
 • 14:32 Aydın - Dere Taştı, Güzelçamlı Sele Teslim -1 Aydın - Dere Taştı, Güzelçamlı Sele Teslim -1 Dere taştı, Güzelçamlı sele teslim AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde gece yarısı başlayan sağanak yağmurun Güzelçamlı Mahallesi'nden geçen dereyi taşırması sonucu 10 binanın bodrum katı ile 3 otel ve bir yaşlı bakımevini su bastı.