Son Dakika Haberleri: Arap Turizm Acenteleri Temsilcileri Araç'ı Gezdi

Arap Turizm Acenteleri Temsilcileri Araç'ı Gezdi

Bazı Arap ülkelerinin turizm acente yetkililerinden oluşan bir grup, Araç'ı gezdi.

21.04.2012 12:46
Bazı Arap ülkelerinin turizm acente yetkililerinden oluşan bir grup, Araç'ı gezdi.

Türk Hava Yolları (THY), Kastamonu Konfederasyonu (Kas-Kon) ve Türk Orta Doğu Turizm Konseyi Acenteleri'nin işbirliğiyle düzenlenen "Batı Karadeniz Fam Trip" programına katılan Umman, Kuveyt, Katar, Dubai, Abu Dabi ve Suudi Arabistanlı turizm acentesi yetkilileri, Kastamonu'daki gezilerini sürdürüyor.

Araç'a gelen Arap turizmciler, ilçe kaymakamlığı ve belediyesinin organizasyonuyla Sıragömü Yaylası'nda misafir edildi. Bölgedeki yaylaları gezen konuk heyet, yöresel yemeklerin tadına baktı. Konuklardan bazıları, etli ekmek açıp sac üzerinde pişirdi.

Kas-Kon Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Barkın Tümay, AA muhabirine yaptığı açıklama, konuk turizm acente temsilcilerinin yayla gezisinden memnun kaldığını belirterek, Araç'a yönelik yayla turizmine ilişkin girişimlerde bulunacaklarını söyledi.

Konuk turizmcilerin gezisine, Araç Kaymakamı Fatih Görmüş, Belediye Başkanı Mustafa Ayanoğlu, Garnizon Komutanı Kazım Karateke, valilik ve il kültür müdürlüğü yetkilileri de katıldı.

- KASTAMONU

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.03.2015 17:07:25. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Arap Turizm Acenteleri Temsilcileri Araç'ı Gezdi
[Hata Bildir]