SON DAKİKA HABER ASGARİ UCRET ACİKLANİYOR 2 3223711 HABERLERİ

Son Dakika Haber Asgari Ucret Aciklaniyor 2 3223711 Haberleri

 • 10:43TRT Haber'in 60 Kişinin Öldüğüne İlişkin Verdiği Haber Meclis GündemindeTRT Haber'in 60 Kişinin Öldüğüne İlişkin Verdiği Haber Meclis GündemindeHDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, TRT Haber'in 60 kişinin öldüğüne ilişkin verdiği haberi Meclis gündemine taşıdı.
 • 10:26Metal-İş Genel Başkanı: Asgari Ücretle Çalışanların Umutları KöreltildiMetal-İş Genel Başkanı: Asgari Ücretle Çalışanların Umutları KöreltildiBirleşik Metal-İş Sendikası Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu, asgari ücrette 300 TL'lik bir yükselmenin işçileri rahatlatmayacağını, asgari ücret alan kesimin umutlarının köreltildiğini söyledi.
 • 10:22Asgari Ücret Artışına Part-time ÇözümüAsgari Ücret Artışına Part-time ÇözümüManisa Girişimciler Derneği Başkanı Ayberk Aloğlu, asgari ücretteki artışla birlikte işverenin farklı çözümler bulduğunu açıkladı.
 • 09:39Bayırbucak Haber Ajansı Genel Koordinatörü Molla AçıklamasıBayırbucak Haber Ajansı Genel Koordinatörü Sadettin Molla, Esed ve Rusya'nın teknolojik ve en güçlü silahlarla Türkmenlere saldırdığını belirterek, "Her karış toprağını bombaların dövdüğü Türkmendağı'nda, yer altındaki karıncaları bile barınamıyor ve Bayırbucak'ta Türkmen varlığı yok edilmeye çalışıyor" dedi.
 • 09:28Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜGİK Genel Kurulu’na katılacak.
 • 02:54Şehit Uzman Çavuş Osman Öz'ün Ailesine Acı Haber UlaştıŞehit Uzman Çavuş Osman Öz'ün Ailesine Acı Haber UlaştıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eskişehir Devlet Hastanesinden detay Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna'nın hastaneden ayrılışı Vali Tuna'nın açıklamaları Şehidin babası Fehmi ile annesi Nermin Öz'ün hastaneden ayrılışları Sur'daki terör operasyonu Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Osman Öz'ün şehadet haberi Eskişehir Devlet Hastanesinde tedavi gören babası Fehmi ile annesi Nermin Öz'e askeri yetkililer tarafından verildi Eskişehir Valisi Tuna, şehidin anne ve babasını ziyaret etti Diyarbakır'ın Sur ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Osman Öz'ün şehadet haberi Eskişehir Devlet Hastanesinde tedavi gören babası Fehmi ile annesi Nermin Öz'e askeri yetkililer tarafından verildi.
 • 01:38Dha Dış Haber - Abd: PKK ile Ypg Arasında Açık Fark VarDha Dış Haber - Abd: PKK ile Ypg Arasında Açık Fark VarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "PYD de YPG de bal gibi terör örgütüdür.
 • 00:23Cihan Haber Ajansı Ön GündemiPlan Bütçe Komisyonu'nda Milli Eğitim Bakanlığı bütçesi görüşülecek.
 • 22:53Sur Şehidinin Tunceli'deki Evine Acı Haber UlaştıDiyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit olan askerlerden Uzman Çavuş Osman Öz’ün, Tunceli’den geçici görevle operasyon bölgesine gittiği öğrenildi.
 • 19:42Sur'dan Acı Haber: 2 ŞehitSur'dan Acı Haber: 2 ŞehitTürkiye 9 şehidine ağlarken bir acı haber daha geldi. Sur'da yaralanan 2 asker hastanede şehit düştü.
 • 18:30Sağlık Bakanlığı: Sürücü Adayların Ücret AlınacakSağlık Bakanlığı, sürücü adaylarından sağlık kurulu raporu istenmesi durumunda ücret alındığını açıkladı.
 • 17:19Dha Dış Haber? Başbakan Davutoğlu, Hollanda Başbakanı Rutte ile GörüştüDha Dış Haber? Başbakan Davutoğlu, Hollanda Başbakanı Rutte ile GörüştüDha DIŞ HABER? Başbakan Davutoğlu, Hollanda Başbakanı Rutte ile görüştü Lahey, 10 Şubat, (DHA)- Başbakan Davutoğlu, Hollanda Hollanda Başbakanı Mark Rutte ile başbakanlık konutunda başbaşa görüşmelerde bulundu.
 • 16:11Asgari Ücretli İçin Verilen Devlet Desteği Yeterli Değildir'Asgari Ücretli İçin Verilen Devlet Desteği Yeterli Değildir'Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Salih Zeki Murzioğlu, asgari ücretteki artış nedeni ile devlet hazineden her bir asgari ücretli çalışan için işverene 110 TL destek verdiğini belirterek, "Asgari ücretli için verilen devlet desteği yeterli değildir.
 • 15:14Akseki Belediyesi Aylık Haber Bülteni Türkiye Geneline UlaşıyorAkseki Belediyesinin çıkardığı aylık haber bülteni, Türkiye geneline ulaşıyor.
 • 15:01Disk Trakya Bölge Temsilcisi: Gerçek Asgari Ücret 1,177 TlDisk Trakya Bölge Temsilcisi: Gerçek Asgari Ücret 1,177 TlDevrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Trakya Bölge Temsilcisi Arif Kuday, hükümetin asgari ücret rakamında aldatmaca olduğunu söyledi.
 • 14:54Asgari Ücretteki Artışı Fırsata ÇevirmeliyizAsgari Ücretteki Artışı Fırsata Çevirmeliyiz"JFC Store Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, asgari ücrete yapılan zammın piyasaya olumlu yansıma yapacağına vurgu yaparak "Zammı fırsata çevirmeliyiz" dedi.
 • 14:08Sağlık Bakanlığı: Ehliyet İçin Sağlık Raporunda, Aile Hekimi Ücret AlmayacakSağlık Bakanlığı: Ehliyet İçin Sağlık Raporunda, Aile Hekimi Ücret AlmayacakSağlık Bakanlığı, ehliyet için sağlık raporuna aile hekimlerinin ücret almayacağını, her adaya zeka testi yapılmayacağı duyurdu.
 • 14:01Başkan Genç'ten Temizlik İşçilerine Müjdeli HaberBaşkan Genç'ten Temizlik İşçilerine Müjdeli HaberOrtahisar Belediyesi Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
 • 11:14Twitter'dan Troll'lere Kötü HaberSosyal ağda huzursuzluk çıkaran ve başkalarını rahatsız eden kullanıcılarla başa çıkamadığını CEO'sunun ağzından itiraf eden Twitter, sorunu kesin olarak çözmek için Güven ve Güvenlik Kurulu'nu kuruyor.
 • 11:07Asgari Ücret Bin 500 TL Olsun' Teklifine AK Parti'den RetCumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Grubu, belediyede asgari ücretin bin 500 lira olması yönünde teklif verdi.
 • 10:222015 yılında havalimanları ile ilgili 50 bin haber çıktıİstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile ilgili ise yazılı basında 3 bin 388 haber çıkarken, Antalya Havalimanı'nın da hakkında çıkan 2 bin 447 haberle ilk üç içinde yer aldı tespit edildi.
 • 09:26Cihan Haber Ajansı GündemiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanlığı'nin 30 bin öğretmen atama törenine katılacak.
 • 07:49Dha Dış Haber - ABD?pyd Politikamızda Hiçbir Değişiklik YokDha Dış Haber - ABD?pyd Politikamızda Hiçbir Değişiklik YokAbd, Türkiye Büyükelçisi John Bass'ın, Dışişleri Bakanlığı'na çağırılmasına yol açan, PKK'nın Suriye'deki kolu PYD'nin askeri kanadı YPG ile ilgili görüşünün arkasında olduğunu ve PYD ile politikalarında hiç bir değişiklik olmadığını açıkladı.
 • 05:24Şehit Piyade Er Arif Subaşoğlu'nun Ailesine Acı Haber UlaştıŞehit Piyade Er Arif Subaşoğlu'nun Ailesine Acı Haber UlaştıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Türk bayrağı asılan şehit evinden genel detay Taziye ziyaretine gelenlerden detaylar Ambulans ve sağlık ekiplerinden detaylar Sağlık ekiplerinin şehidin baba evine gitmeleri Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı'nın açıklamaları Şehidin yakınlarından detaylar Şehidin yakınlarına sağlık ekiplerinin müdahalesi Şırnak'ta İdil ilçesinde sınırın Suriye tarafına geçmek isteyen terör örgütü PKK mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan piyade er Arif Subaşoğlu'nun Kocaeli'deki babaevine acı haber ulaştı.
 • 05:12Dha Dış Haber- CHP Milletvekilleri İngiltere Parlamentosu'nda KonuştuDha Dış Haber- CHP Milletvekilleri İngiltere Parlamentosu'nda KonuştuGürsel Tekin Kirliliğe bulaştıklarını belgelerle açıklayamazsam siyaseti bırakırım İngiltere Parlamentosu'nda düzenlenen toplantıda konuşan CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, hükümet tarafından el konulan gazetelerin ve televizyonların ne kadar kirliliğe bulaştıklarını belgelerle açıklamak istediğini söyleyerek hangisi çağırıyorsa bu ekranlara gelmek istiyorum, kendi ekranlarında kendilerinin ne kadar kirliliğe bulaştıklarını açıklayamazsam siyaseti bırakırım diye konuştu.
 • 02:54Şehit Polis Mehmet Güngördü'nün Ailesine Acı Haber UlaştıŞehit Polis Mehmet Güngördü'nün Ailesine Acı Haber UlaştıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit polis Mehmet Güngördü'nün baba evinden dış detay Sağlık ekiplerinin şehidin baba evine gidişi Sağlık ekiplerinin evden ayrılması Şehidin baba evinin bulunduğu sokaktan detaylar Şırnak'taki polis aracına saldırı Terör örgütü PKK mensuplarınca zırhlı polis aracına düzenlenen saldırıda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Mehmet Güngördü'nün anne ve babasına acı haber verildi Şırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarınca zırhlı polis aracına düzenlenen saldırıda yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan polis memuru Mehmet Güngördü'nün babaevine acı haber ulaştırıldı.
 • 00:22Cihan Haber Ajansı Ön GündemiYeni Anayasa çalışmalarına ilişkin kurulan komisyon, 2. toplantısını yapacak- Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, haftalık olağan basın toplantısı yapacak.
 • 23:35Şırnak'tan Acı Haber: 1 Polis Şehit, 1 Polis YaralıŞırnak'tan Acı Haber: 1 Polis Şehit, 1 Polis YaralıŞırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarınca zırhlı polis aracına düzenlenen saldırıda 1 polis memuru şehit oldu, 1 polis memuru yaralandı.
 • 22:45Beşiktaş Gökhan Gönül'e Haber Yolladı: Seni Takımımızda Görmek İsterizBeşiktaş Gökhan Gönül'e Haber Yolladı: Seni Takımımızda Görmek İsterizBeşiktaş, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Gökhan Gönül'e mesaj gönderdi, "Fenerbahçe ile anlaşamazsan kapımız sana sonuna kadar açık." dedi.
 • 21:01Şehit Özel Harekat Polisi Osman Yurt'un Ailesine Acı Haber UlaştıŞehit Özel Harekat Polisi Osman Yurt'un Ailesine Acı Haber UlaştıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehidin evinden detaylar Eve asılan Türk bayrağından detaylar Şehidin annesinden detaylar Şehidin çocuklarından detaylar Şehidin ağabeyinin konuşması Cizre'deki terör saldırısı Terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Osman Yurt'un, Ordu'da yaşayan ailesine acı haber ulaştı Şehidin üç oğluna acı haber, okullarında sağlık ekiplerinin gözetiminde verildi Ağabey Dursun Ali Yurt: "Bu vatanı terör örgütü bölemez. Allah'ın izniyle şehit kanları dökülen bu vatan, her zaman dimdik ayakta duracak" Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan özel harekat polisi Osman Yurt'un (43), Ordu'da yaşayan ailesine acı haber ulaştı.
 • 14:42Mavi Işık Hastası Minik Poyraz'dan Çok Güzel HaberMavi Işık Hastası Minik Poyraz'dan Çok Güzel HaberMavi Işık hastası Minik Poyraz, karaciğer naklinin ardından geçen 6 ayın sonunda sağlığına kavuşarak yürümeye başladı.
 • 12:09Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'ten İyi Haberİstanbul'da düzenlenen Uluslararası 34. Vehbi Emre ve Hamit Kaplan Grekoromen Güreş Turnuvası'nda sağ baldırında yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakayı yarıda bırakan milli güreşçi Rıza Kayaalp, sülük tedavisi sonrası sakatlığının yüzde 90 oranında iyileştiğini bildirdi.
 • 10:35Belediye Önünde Kendini Yakan 1 Çocuk Babası İşçiden Acı HaberBelediye Önünde Kendini Yakan 1 Çocuk Babası İşçiden Acı HaberAntalya'da yardım istemek için geldiği Muratpaşa Belediye Binası önünde kendini yakan 32 yaşındaki inşaat işçisi, hastanede hayatını kaybetti.
 • 10:16Ehliyet İçin Sağlık Raporuna Hastaneler Farklı Ücret UyguluyorEhliyet İçin Sağlık Raporuna Hastaneler Farklı Ücret UyguluyorSürücü ehliyeti için sağlık raporu fiyatlandırmasında özel hastanelerde ve devlet hastanelerinde farklı ücretlendirme uygulanıyor.
 • 10:004 Kişilik Bir Ailenin Asgari Ücreti 4 Bin 546 LiraTürkiye Kamu-Sen Araştırma Geliştirme Merkezi’nin yaptığı araştırmaya göre çalışan tek kişinin yoksulluk sınırı 2 bin 231 lira 13 kuruş olarak hesaplandı.
 • 09:20Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sigarayı Bırakma Günü dolayısı ile düzenlenen resepsiyonda 250 kişiyi ağırlayacak.
 • 03:31Dha Dış Haber- Abd: Pyd Bize Göre Terör Örgütü DeğilDha Dış Haber- Abd: Pyd Bize Göre Terör Örgütü DeğilABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby Biz YPG'yi terörist örgüt olarak görmüyoruz ve kendilerini desteklemeyi sürdüreceğiz (2) ABD, PKK'nın Suriye'deki kolu PYD'nin askeri kanadı YPG'yi terörist örgüt olarak görmediklerini ve YPG'yi desteklemeyi sürdüreceğini açıkladı.
 • 01:23Dha Dış Haber - ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby Biz Ypg'yi Terörist Örgüt Olarak...Dha Dış Haber - ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby Biz Ypg'yi Terörist Örgüt Olarak...Abd, PKK'nın Suriye'deki kolu PYD'nin askeri kanadı YPG'yi terörist örgüt olarak görmediklerini ve YPG'yi desteklemeyi sürdüreceğini açıkladı.
 • 22:52Messi'den Kötü HaberMessi'den Kötü HaberBarcelona Kulübü, Arjantinli futbolcusunun böbreklerindeki sorundan dolayı bir dizi analizden geçeceğini duyurdu.
 • 17:13Aa'dan Polise "Yazılı Haber Teknikleri" EğitimiANKARA(AA) - Anadolu Ajansı'nın (AA) deneyimli habercileri tarafından, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Dairesinde görevli personele "yazılı haber teknikleri" eğitimi veriliyor.
 • 16:55Tahkim Kurulundan Deniz Naki'ye Kötü HaberTahkim Kurulu, Amed Sportif Faaliyetler futbolcusu Deniz Naki’nin 12 maçlık men cezasını onadı.
 • 14:59205 Küçükbaş Hayvanı Sahibinden Haber Sattığı İddiasıEskişehir’de bir çiftlik sahibi, 205 küçükbaş hayvanın kendisinden habersiz bir çalışan tarafından satıldığını belirterek jandarmaya şikayette bulundu.
 • 14:54Mehmet Ekici'ye Kötü HaberTrabzonspor’un tecrübeli futbolcusu Mehmet Ekici’ye Almanya’dan kötü haber geldi.
 • 11:4521. Uluslararası Zoom Haber Görüntüleri Yarışması Ön Eleme Toplantısı Bartın'da Yapıldı21. Uluslararası Zoom Haber Görüntüleri Yarışması Ön Eleme Toplantısı Bartın'da YapıldıTürkiye Haber Kameramanları Derneği tarafından düzenlenen 21. Uluslararası Zoom Haber Görüntüleri Yarışmasının ön elemesi Bartın’ın Amasra ilçesinde yapıldı.
 • 09:21Cihan Haber Ajansı GündemiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber’i kabul edecek, ardından Almanya Başbakanı Angela Merkel’le görüşecek.
 • 16:53Adanaspor'a Renan'dan İyi HaberPTT 1. Lig'in 18. haftasında Adanaspor'un Şanlıurfaspor'u 3-2 yendiği maçta kolu kırılan Renan da Silva, tedavisinin ardından çalışmalara başladı.
 • 16:2621. Zoom Uluslararası Yılın En İyi Haber Görüntüleri YarışmasıTürkiye Haber Kameramanları Derneğince (THKD) düzenlenen 21. Zoom Uluslararası Yılın En İyi Haber Görüntüleri Yarışması'nda finalistler belirlendi.
 • 13:53Emekli Emniyet Müdüründen Acı Haber GeldiEmekli Emniyet Müdüründen Acı Haber GeldiBursa’da geçtiğimiz Perşembe günü ördek avlamak için Uluabat Gölü’ne açılan Emekli Emniyet Müdürü Sedat Erdoğan’ın cesedine ulaşıldı.
 • 12:24Beyaz Show'dan Hayranlarını Üzecek Haber!Kanal D’de ekranlarındaki 20. yılını dolduran Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show'un bant yayından verilmesi ve haftaya olmayacağının açıklanması 'Beyaz Show bitiyor mu' söylentilerine yol açtı.
 • 11:04Anadolu Ajansı Özel Haber1- KOBİ'leri sevindirecek yeni teminat sistemi yolda Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek: "KOBİ'ler artık kredi çekerken taşınırını teminat gösterebilecek.