Son Dakika Haberleri: Atatürk Çocuk Yuvası ve Yetiştirme Yurdu Yıl Sonu Etkinliği Düzenledi

Atatürk Çocuk Yuvası ve Yetiştirme Yurdu Yıl Sonu Etkinliği Düzenledi

9 yıl önce

Rize Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Rize Yetiştirme Yurdu ve Atatürk Çocuk Yuvası Müdürlüğü Tarafından Yıl Sonu Etkinliği Yapıldı.

Atatürk Çocuk Yuvası ve Yetiştirme Yurdu Yıl Sonu Etkinliği Düzenledi, System.String[]
Rize Sosyal Hizmetler Müdürlüğü  Rize Yetiştirme Yurdu ve Atatürk Çocuk Yuvası Müdürlüğü tarafından yıl sonu etkinliği yapıldı.Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü ve Atatürk Çocuk Yuvası Müdürlüğü çocuklarının hazırlamış olduğu 2007-2008 eğitim öğretim yılı yılsonu etkinliği  İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Programda konuşan 'Velim olur musun' projesinin  Rize koordinatörü ve Vali  Kasım Esen'in eşi Halide Esen, projeye destek veren velilere "Çocuklara sevgi pınarı oldunuz, susamış gönüllere su serptiniz" dedi. Uzmanların projenin devamının yararlı olacağını dile getiren Esen, bir yıl süreli olarak yapılan bu projenin gelecek yıl Eylül ayından itibaren istekli ve gönüllü velilerle tekrarlanacağını ifade etti.Daha sonra çocukların hazırlamış olduğu gösterilere geçildi. Gösterilerde şiir, tiyatro, şarkı ve küçük oyunlar sahnelendi. Ardından da Sosyal Hizmetler'e bağış yapan kuruluşlara Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Genel Müdürlüğü'nden gönderilen şiltler Vali  Kasım Esen tarafından verildi.Rize'de Sosyal Hizmet Gönüllüsü 2 kişinin seçildiği programda, bu iki kişiye hediyeleri Vali Esen tarafından verildi.  Çayeli Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan ve sporda madalya almaya hak kazanan gençlere madalyaları ise Halide Esen tarafından taktim edildi. Törende Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Özürlü Bakım Heyetlerinde görev yapan personele de İl Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Nuri Gezmiş tarafından taktirname verildi.
Brüksel'de Referandum Oylamasına Yapılan PKK Saldırısına Vatandaştan Sert Tepki "Vatanım Sensin" İzleyicileri Diziyi Sosyal Medyada Topa Tuttu
Cem Küçük: 4 Eski Bakan ABD'ye Giderse Orada Tutuklanacak

1