Son Dakika Haberleri: Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı

Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı

Kars'ta Diş Hastanesi'nden Sonra Sağlık Bakanlığı'na Bağlı Olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı. Törende Konuşan Vali Ahmet Kara, "Yeni Bir Sağlık Ünitesinin Açılışını Yapmaktan Dolayı Çok Mutluyuz. Diş Hastanemiz Şehir Merkezine Uzak Olduğu İçin Burasının Açılması Düşünüldü.

12.06.2010 15:47
Kars'ta Diş Hastanesi'nden sonra Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği açıldı.

Törende konuşan Vali Ahmet Kara, "Yeni bir sağlık ünitesinin açılışını yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Diş Hastanemiz şehir merkezine uzak olduğu için burasının açılması düşünüldü. Burada 4 hastaya aynı anda sağlık hizmeti verilebilinecek. Geceleri nöbetçi doktor bulundurarak 24 saat hizmete açık olacaktır. Bu sağlık merkezinin Karslılara hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Törene Vali Ahmet Kara, AK Parti Kars Milletvekilleri Zeki Karabayır, Mahmut Esat Güven, Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş, AK Parti eski Milletvekili Selahattin Beyribey, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Sağlık İl Müdürü Dr. Fahri Sevinç, Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Fatma Mercan, ile daire amirleri katıldı.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 18.04.2015 06:26:56. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı
  [Hata Bildir]