Son Dakika Haberleri: Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı

Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı

7 yıl önce

Kars'ta Diş Hastanesi'nden Sonra Sağlık Bakanlığı'na Bağlı Olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı. Törende Konuşan Vali Ahmet Kara, "Yeni Bir Sağlık Ünitesinin Açılışını Yapmaktan Dolayı Çok Mutluyuz. Diş Hastanemiz Şehir Merkezine Uzak Olduğu İçin Burasının Açılması Düşünüldü.

Kars'ta Diş Hastanesi'nden sonra Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği açıldı. Törende konuşan Vali Ahmet Kara, "Yeni bir sağlık ünitesinin açılışını yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Diş Hastanemiz şehir merkezine uzak olduğu için burasının açılması düşünüldü. Burada 4 hastaya aynı anda sağlık hizmeti verilebilinecek. Geceleri nöbetçi doktor bulundurarak 24 saat hizmete açık olacaktır. Bu sağlık merkezinin Karslılara hayırlı olmasını diliyorum." dedi. Törene Vali Ahmet KaraAK Parti Kars Milletvekilleri Zeki KarabayırMahmut Esat Güven, Belediye Başkanı Nevzat BozkuşAK Parti eski Milletvekili Selahattin Beyribey, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Sağlık İl Müdürü Dr. Fahri Sevinç, Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Fatma Mercan, ile daire amirleri katıldı.
Babakale Bıçağı İçin 5 Ay Sıra BekliyorlarEşini Tabancayla Yaralayan Şahsa Vatandaşlardan Meydan Dayağı!Rusya'dan Türkiye'ye PYD Çağrısı

    1