Son Dakika Haberleri: Keçiören Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Yıl Sonu Şenliği

Keçiören Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Yıl Sonu Şenliği

(KEÇMEK) eğitim yılının tamamlanması dolayısıyla şenlik düzenlendi.

30.05.2011 21:21
Keçiören Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında

(KEÇMEK) eğitim yılının tamamlanması dolayısıyla şenlik düzenlendi.

Keçiören Fatih Stadı'ndaki şenlikte sunuculuğu İkbal Gürpınar yaptı.

Şenlikte konuşan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, belediye olarak Türkiye'nin en büyük üçüncü kursunu gerçekleştirdiklerini söyledi. Bu yıl 20 bin öğrencinin KEÇMEK'ten sertifika alacağını belirten Ak, bu kurslarda meslek ve hobiye dayalı eğitimler verildiğini, bunun yanında sosyal faaliyetler yürütüldüğünü anlattı.

KEÇMEK'te, birçok branşta kurslar düzenlendiğini ifade eden Ak, yeterli talep olması durumunda yeni kurslar açabileceklerini söyledi.

Ak, bir üniversite kampüsünün Keçiören'e kazandırılması konusunda girişimlerde bulunduklarını bildirerek, bunun gelecek dönemde gerçekleşeceğini umduğunu dile getirdi.

Konuşmanın ardından KEÇMEK'te eğitim gören kursiyerler arasından seçilen 5 kişiye sertifikalarının verildiği şenlikte, sanatçı Emre Aydın konser verdi.

- ANKARA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 05.03.2015 04:33:45. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Keçiören Belediyesi Meslek Edindirme Kursları Yıl Sonu Şenliği
  [Hata Bildir]