Son Dakika Haberleri: Malatya Trafik Tescil Şube Müdürlüğünde Randevu Sistemi

Malatya Trafik Tescil Şube Müdürlüğünde Randevu Sistemi

Malatya Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'nde randevu sistemi uygulamasına geçildiği bildirildi.

14.06.2011 16:09
Malatya Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şube Müdürlüğü'nde randevu sistemi uygulamasına geçildiği bildirildi.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, vatandaşların sıra beklemeden işlemlerini halletmesi için e-randevu sistemine geçildiği belirtildi.

Sistem devreye girmeden önce, işlem yaptıracak olanların sabah erken saatlerde emniyet müdürlüğüne gelerek, sıramatikten aldıkları sıra ile uzun süre beklemek zorunda kaldıkları beklediklerine dikkat çekilen açıklamada, e-randevu sistemiyle bu olumsuzluklara son verildiği kaydedildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Vatandaşlarımız, randevu sistemi devreye girmeden önce, mesainin başlangıcı ile birlikte de şube müdürlüğümüze geldiklerinde sıramatik sisteminden sıra alır ve sonra kendilerine sıranın gelmesini beklerlerdi. Bazen bu sıra yoğun günlerde öğleden sonrasına sarkmakta ve vatandaşlarımız tüm gününün trafik tescil şubesinde beklemek suretiyle geçirmekteydi. Yaşanan huzursuzlukların son bulması ve vatandaşlarımızın modern bir ortamda sıra beklemeden işlemlerini görebilecekleri bir sistemin geliştirilmesi için gerekli çalışmalara başlanmıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda oluşturulan e-randevu sisteminin ilimizde de kullanılması düşünülmüştür. Hemen gerekli çalışmalar yapılarak sistemi devreye sokulmuştur. "

- MALATYA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 06.03.2015 07:58:50. #1.12#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Malatya Trafik Tescil Şube Müdürlüğünde Randevu Sistemi
  [Hata Bildir]