Son Dakika Haberleri: Meslek Lisesinde İletişim Programı Açılıyor

Meslek Lisesinde İletişim Programı Açılıyor

7 yıl önce

Antalya'da 2010-2011 Eğitim Öğretim Yılında İletişim Meslek Programı Açılıyor. Kepez Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi Bünyesindeki Anadolu İletişim Meslek Lisesi'nde Gazetecilik ve Radyo-televizyon Eğitimi Verilecek. Antalya'da İletişim Eğitiminin Lise Düzeyinde Verilmesi Yönünde Önemli Bir Adım Atıldı.

Meslek Lisesinde İletişim Programı Açılıyor, System.String[]
Antalya'da 2010-2011 eğitim öğretim yılında iletişim meslek programı açılıyor. Kepez Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi bünyesindeki Anadolu İletişim Meslek Lisesi'nde gazetecilik ve radyo-televizyon eğitimi verilecek. Antalya'da iletişim eğitiminin lise düzeyinde verilmesi yönünde önemli bir adım atıldı. Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü'yle birlikte yaptığı girişimler Milli Eğitim Bakanlığı'nca olumlu karşılandı. Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun 14 Eylül'de onayladığı kararla Antalya'da lise düzeyinde gazetecilik ve radyo-TV eğitimi verilmesi kararlaştırıldı. Bakanlığın kararına göre, Kepez ilçesinde açılmış olan Hüsniye Özdilek Ticaret Meslek Lisesi'nin bünyesinde Anadolu İletişim Meslek Lisesi programı açılacak. Program kapsamındaki Gazetecilik ve Radyo-Televizyon alanları bu öğretim yılından itibaren faaliyete geçecek. 2010-2011 eğitim öğretim yılında her bölüme 30 olmak üzere toplam 60 öğrenci alınacak. Aday başvuruları Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Tercih ve Yerleştirme Kılavuzu'ndaki hükümler çerçevesinde yapılacak. Başvuru ve kesin kayıt işlemleri yakın günlerde duyurulacak.
"Yatağından Bilekleri Kesilerek Kaçırıldı" Denilen Ayşegül, Evden Kendi Kaçmış!Dinamo Kiev, Beşiktaş Biletlerini 2.500'den 4000'e Çıkardı
Meteoroloji Uyardı! Doğu Karadeniz Yoğun Kar Yağışının Etkisine Girecek

    1