Son Dakika Haberleri: Sürat Kargo Gaziantep Bölge Müdürlüğü Acenteleşmede Türkiye Birincisi Oldu

Sürat Kargo Gaziantep Bölge Müdürlüğü Acenteleşmede Türkiye Birincisi Oldu

Sürat Kargo Gaziantep Bölge Müdürlüğü Acenteleşmede Türkiye Birincisi Oldu.

29.12.2010 13:01
Sürat Kargo Gaziantep Bölge Müdürlüğü Acenteleşmede Türkiye Birincisi Oldu,
Sürat Kargo Gaziantep Bölge Müdürlüğü acenteleşmede Türkiye birincisi oldu. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde Sürat Kargo'ya karşı duyulan ilgi ve güvenden dolayı acentelik almak için çok yoğun talepler geldiğini ifade eden Sürat Kargo Bölge Müdürü Mehmet Güler, talepleri en iyi şekilde değerlendirip acentelik verdiklerini kaydetti.

Bölgedeki iş imkânı ve istihdama katkı sağlamış olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Güler, kargoculukta bilgi teknolojisini çok iyi kullandıklarını vurguladı. Güler şöyle konuştu: "Yeniliklere açık olmanız gerekiyor. Biz de bu noktada personelimizi bünyemizde kurduğumuz Sürat Akademi'de eğitiyoruz. Hizmet felsefemiz ise koşulsuz müşteri memnuniyeti. Bunu başarmak için kargonun müşterimizden alıcısına ulaşıncaya kadar emniyetli, sağlam ve en önemlisi verilen süre içerisinde teknolojinin tüm nimetlerden yararlanarak yerine ulaşımını sağlamak."

Başarıda, işi sevmenin önemine değinen Güler, Sürat Kargo ailesi olarak personelinin aşk ve şevkle işe sarılması için moral ve motivasyonu yüksek tutmaya çalıştığını anlattı. Güler, işine ne kadar bağlı olduğunu başından geçen üzücü bir trafik kazası sonrası yaşadığı bir tecrübeyi örnek vererek anlattı. İşten eve dönerken geçirdiği trafik kazası nedeniyle 3 ay boğazıma kadar bütün gövdesi alçıda kalan Güler, alçılar çıkarıldıktan sonra da 3 ay daha vücudu çelik korseyle sarılı halde yaşadı. Bu süreçte merkezden evime sistem çekilmesini isteyen Güler, işini bırakmadan evinden takip ettiğini dile getirdi. Güler, "Yaşadığının ciddi bir kazaydı ama şükürler olsun işimi bu şekilde de takip edebildim." diye konuştu.

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 04.03.2015 09:00:44. #1.13#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Sürat Kargo Gaziantep Bölge Müdürlüğü Acenteleşmede Türkiye Birincisi Oldu
  [Hata Bildir]