SON DAKİKA HABER SURİYE DEKİ VAHSETTEN SOK GORUNTULER 3233705 HABERLERİ

Son Dakika Haber Suriye Deki Vahsetten Sok Goruntuler 3233705 Haberleri

 • 22:52TBMM Genel Kurulu'nda Irak ve Suriye Tezkeresi GörüşmeleriTürk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) gerektiği takdirde sınır ötesi harekat ve müdahalede bulunmasına yönelik Başbakanlık tezkeresinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, elini Türk Bayrağı'na sarılı tabutun üzerine koyduğu fotoğrafı göstermesi Genel Kurul'da tansiyonun yükselmesine neden oldu.
 • 22:48TBMM Genel Kurulu'nda Irak ve Suriye Tezkeresi GörüşmeleriTürk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) gerektiği takdirde sınır ötesi harekat ve müdahalede bulunmasına yönelik Başbakanlık tezkeresinin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda, CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, elini Türk Bayrağı'na sarılı tabutun üzerine koyduğu fotoğrafı göstermesi Genel Kurul'da tansiyonun yükselmesine neden oldu.
 • 22:18Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda Kabul EdildiTBMM Genel Kurulu'nda, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) gerektiği takdirde sınır ötesi harekat ve müdahalede bulunmasına yönelik Başbakanlık tezkeresinin süresinin 1 yıl uzatılması kabul edildi.
 • 22:13Irak ve Suriye Tezkeresi Meclis'ten GeçtiHükümete sınır ötesi harekat ve sınır dışına asker gönderme yetkisi veren Irak-Suriye tezkeresi TBMM Genel Kurulu'nda görüşüldü.
 • 21:48Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'ndaMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Terörle mücadele konusunda, buna yönelik bir tedbir konusunda bir bakan bununla ilgili bir tedbire imza atmıyorsa azlederim gider" dedi.
 • 21:47Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'ndaMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Terörle mücadele konusunda, buna yönelik bir tedbir konusunda bir bakan bununla ilgili bir tedbire imza atmıyorsa azlederim gider" dedi.
 • 21:46Suriye Tezkeresi Kabul Edildi1 Ekim 2015 tarihine kadar tatil olan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Suriye tezkeresi için olağanüstü toplandı.
 • 21:44Irak ve Suriye Tezkeresi Meclis'ten GeçtiHükümete sınır ötesi harekat ve sınır dışına asker gönderme yetkisi veren Irak-Suriye tezkeresi Meclis Genel Kurulu’nda görüşüldü.
 • 20:40Başkan Türkyılmaz'a Kendi Partisinden ŞokCHP’li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, kendi partisinin meclis üyelerinden tepki gördü.
 • 20:28Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'daMilli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Irak ve Suriye tezkeresiyle ilgili, "Şiddet ve çatışmaların daha geniş bir alana yayılmasıyla sonuçlanabileceği ihtimali tezkerenin bir yıl daha uzatılmasını elzem kılmıştır" dedi.
 • 20:11Suriye ve Irak Tezkeresi Genel Kurul'daMilli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, "Günden güne şiddeti artan DEAŞ örgütü ve 30 yıldır mücadele ettiğimiz PKK terör örgütünün son aylardaki eylemleri bugün burada görüşmek üzere toplandığımız tezkereyi zorunlu kıldı" dedi.
 • 18:54Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulu'ndaTBMM Genel Kurulu'nun olağanüstü toplantısında, Irak ve Suriye tezkeresinin görüşmelerine geçildi.
 • 18:50Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada Ulaştı (4)Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada Ulaştı (4)Kuzeni: VASİYET YOK Şehit polis memuru Akif Hatunoğlu'nun cebinden çıktığı iddia edilen vasiyet ile ilgili olarak, şehidin amcasının oğlu Mehmet Hatunoğlu'ndan açıklama geldi.
 • 18:34Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi04 Eylül 2015 Cuma- Ankara'da G-20 maliye bakanı ve merkez bankası başkanları toplantısı yapılacak.
 • 17:49Kilis - Suriye Sınırında Kayıp Asker AlarmıKilis - Suriye Sınırında Kayıp Asker AlarmıSuriye sınırında kayıp asker alarmı Kilis'te, bir askerin şehit edildiği çatışmanın ardından kaybolan askerin bulunması için sınır hattında alarm durumuna geçildi.
 • 17:36BM Suriye Bağımsız Araştırma Komisyonu RaporuBM Suriye Bağımsız Araştırma Komisyonu RaporuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Komisyondan genel görüntüler, - Gazetecilerden görüntüler, - Komisyon Başkanı Paulo Pinheiro'nun konuşması, - Komisyon üyelerinin konuşmaları, BM Suriye Bağımsız Araştırma Komisyonu Raporu- BM Suriye Bağımsız Araştırma Komisyonu Başkanı Pinheiro: - "Suriye'de savaşan taraflar, dış etkenler nedeniyle savaşın kontrolünü kaybetti ve ülkedeki iç savaş artık uluslararası ve bölgesel güçlerin jeostratejik çıkarlarına göre yönlendiriliyor"- "Suriye krizinde bölge güçleri arasındaki çekişme, yabancı savaşçıların ve radikal dincilerin müdahalesi mezhep savaşını iyice alevlendirdi"- "Akıl almaz acılar yaşayan Suriyelilerin barış çığlığına kulak verilmeli" Birleşmiş Milletler (BM), Suriye'de savaşan tarafların dış etkenler nedeniyle savaşın kontrolünü kaybettiğini ve ülkedeki iç savaşın artık uluslararası ve bölgesel güçlerin jeostratejik çıkarlarına göre yönlendirildiğini bildirdi.
 • 17:30Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada Ulaştı (3)Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada Ulaştı (3)Şehit BABASI: HEPSİNİ ORADA BİTİRDİLER ŞEREFSİZLER Mardin'deki terör saldırısında şehit olan polislerden Akif Hatunoğlu'nun babası Hasan Hatunoğlu, tek erkek evladının acı haberini alır almaz, Pozantı İlçesi'nin Tekir Yaylası'ndaki evinden Adana'ya döndü.
 • 17:25Pfdk'dan Aziz Yıldırım'a Sevindirici HaberProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Antalyaspor maçı sonrası verdiği demeçlerle alakalı bir ceza verilmediğini açıkladı.
 • 16:55Suriye Sınırında Kayıp Asker AlarmıSuriye Sınırında Kayıp Asker AlarmıKilis'te, bir askerin şehit edildiği çatışmanın ardından kaybolan askerin bulunması için sınır hattında alarm durumuna geçildi.
 • 15:52Vatandaşa Kötü Haber: Kurban Fiyatları Cep Yakıyor!Vatandaşa Kötü Haber: Kurban Fiyatları Cep Yakıyor!Bu yıl kurban kesecek vatandaşların küçükbaşta 700 ila bin lira, büyükbaşta ise 4 bin ila 8 bin lira arasında bir miktarı gözden çıkarması gerekiyor.
 • 15:47Adana Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada UlaştıAdana Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada UlaştıŞehit polis Hatunoğlu'nun ailesine acı haber yaylada ulaştı (2) SIVASIZ BABAEVİ'NDE TÖREN TEMİZLİĞİ Mardın'de teror saldırısında sehıt dusen polıs memuru Akıf Hatunoglu'nun tek katlı yarısı sıvasız baba evınde gelen belediye ekıpleri, cenaze toreni içın çevre temizliği ve hazırlık yaptı.
 • 15:36Antalya Cezaevi İçin Şok İddiaAntalya Cezaevi İçin Şok İddiaHdp Antalya Milletvekili Eş Genel Başkan Yardımcısı Saruhan Oluç, Antalya L Tipi Cezaevi'nde farklı illerden nakil yapılan tutuklu ve hükümlülerin kötü muamele ve işkenceye maruz kaldığını iddia etti.
 • 15:15Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada Ulaştı (2)Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada Ulaştı (2)Sıvasız BABAEVİ'NDE TÖREN TEMİZLİĞİ Mardın'de teror saldırısında sehıt dusen polıs memuru Akıf Hatunoglu'nun tek katlı yarısı sıvasız baba evınde gelen belediye ekıpleri, cenaze toreni içın çevre temizliği ve hazırlık yaptı.
 • 13:52TBMM Genel Kurulu, Suriye Tezkeresi İçin ToplandıTBMM Genel Kurulu, Suriye Tezkeresi İçin Toplandı1 Ekim 2015 tarihine kadar tatil olan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), Suriye tezkeresi için olağanüstü toplandı.
 • 13:34PKK'nın Kaçırdığı Gümrükçülerden 23 Gündür Haber AlınamıyorPKK'nın Kaçırdığı Gümrükçülerden 23 Gündür Haber AlınamıyorHakkari-Çukurca karayolunda yol kesen PKK’lılar tarafından kaçırılan gümrükçülerden yaklaşık 23 gündür haber alınamıyor.
 • 12:46Şehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada UlaştıŞehit Polis Hatunoğlu'nun Ailesine Acı Haber Yaylada UlaştıMardin'in Dargeçit ilçesinde PKK'lıların yola döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan polis memuru Akif Hatunoğlu'nun ailesi acı haberi tatil için gittikleri yaylada öğrendi.
 • 12:07Mardin'de 4 Polisin Şehit Olduğu Saldırıdan İlk GörüntülerMardin'de 4 Polisin Şehit Olduğu Saldırıdan İlk GörüntülerPKK'lılar tarafından yola döşenen patlayıcının polis aracının geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 4 polisin şehit olduğu olay sonrası bölgeden dumanlar yükseliyor.
 • 09:53Bursa'daki Orman Yangınında Sabotaj Şüphesini Arttıran Görüntüler Ortaya ÇıktıBursa'daki Orman Yangınında Sabotaj Şüphesini Arttıran Görüntüler Ortaya ÇıktıBursa’nın Mudanya ilçesinde hafta sonu 50 hektarlık kızılçam ormanındaki yangının 5 farklı noktada büyümesi sabotaj şüphesini gündeme getirirken, aynı dakikalarda büyük yangına 4-5 kilometre uzaklıkta otoban kenarında 4 noktada farklı yangının çıkarılması bu iddiayı güçlendirdi.
 • 09:33Dha Dış Haber: Times: Fotoğraf Yürekleri Parçalıyorİngiltere'de yayımlanan Times gazetesi, "Fotoğraf yürekleri parçalıyor" başlığı ile verdiği haberde, Bodrum açıklarında sahile vuran Aylan'ın fotoğrafının göçün insani maliyetini gözler önüne serdiğini vurgulayarak göçmenler konusunda Avrupa'nın ikiye bölündüğünü yazdı.
 • 09:31Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu kabul edecek.
 • 09:08Mardin'den Kara Haber: 4 Polis ŞehitMardin'den Kara Haber: 4 Polis ŞehitMardin'de okul yakan teröristler, olay yerine giden polis aracına bombalı tuzak kurdu! Hain saldırıda biri emniyet amiri 4 polis şehit oldu.
 • 21:08Luis Nani'nin Golünden Sonra Staddan Müthiş Görüntüler- Fenerbahçe 2-1 AntalyasporLuis Nani'nin Golünden Sonra Staddan Müthiş Görüntüler- Fenerbahçe 2-1 AntalyasporLuis Nani'nin Golünden Sonra Staddan Müthiş Görüntüler- Fenerbahçe 2-1 Antalyaspor.
 • 20:28Luis Nani'nin Golünden Sonra Staddan Müthiş Görüntüler- Fenerbahçe 2-1 AntayasporLuis Nani'nin Golünden Sonra Staddan Müthiş Görüntüler- Fenerbahçe 2-1 AntayasporLuis Nani'nin Golünden Sonra Staddan Müthiş Görüntüler- Fenerbahçe 2-1 Antayaspor.
 • 19:39FIFA'dan Galatasaray'a ŞokFIFA, Galatasaray’ın Kevin Grosskreutz transferini onaylamadı.
 • 19:00FIFA'dan Galatasaray'a Kötü HaberKadir Çetinçalı, İstanbul-DHA FIFA, Galatasaray'ın transferin son gününde renklerini kattığı Kevin Grosskreutz'un lisans işlemlerindeki gecikmeyi onamadı.
 • 18:01Suriye Sınırında Şehit Düşen Er Yusuf Beylem Şanlıurfa'da DefnedildiSuriye Sınırında Şehit Düşen Er Yusuf Beylem Şanlıurfa'da DefnedildiKilis'te, sınırın Suriye tarafında IŞİD’in kontrolünde olan bölgeden açılan ateş sonucu şehit olan Er Yusuf Beylem, memleketi Şanlıurfa’da düzenlenen törenle köyünde defnedildi.
 • 15:34Alime'den 7 Gündür Haber AlınamıyorHatay’ın Dörtyol ilçesinde "Hava alacağım" diyerek evden çıkan 19 yaşındaki Alime Erdem’den ailesi bir haftadır haber alamıyor.
 • 15:31Suriye, Türk F-16'larını Radarla Taciz EttiGenelkurmay Başkanlığı, sınır hattında devriye uçuşu yapan F-16 savaş uçaklarının Suriye'de konuşlu füze savunma sistemleri tarafından radar kilitlemesi yapılarak taciz edildiğini açıkladı.
 • 14:00Suriye İslam Konseyi Başkanı Er-rufai: Suriye İslam Konseyi Başkanı Er-rufai: "Abd'ye Değil Türkiye'ye Güveniyoruz"Suriye İslam Konseyi, Suriye’deki son gelişmelerin ardından uluslararası topluma kapsamlı çağrıda bulundu.
 • 12:39Chp, Suriye Tezkeresine 'Evet' Oyu Verecek1 Ekim 2015 tarihine kadar tatil olan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), yarın Suriye tezkeresi için olağanüstü toplanacak.
 • 12:21CHP, Irak ve Suriye Tezkeresine 'Evet' DiyecekCHP, Irak ve Suriye Tezkeresine 'Evet' DiyecekCumhuriyet Halk Partisi, yarın yapılacak Suriye ve Irak tezkeresi görüşmelerinde 'evet' oyu verecek.
 • 12:15Engelli Şahıstan 10 Gündür Haber AlınamıyorEngelli Şahıstan 10 Gündür Haber AlınamıyorAdana’da ablası tarafından Antalya’ya götürülen engelli şahıstan 10 gündür haber alınamıyor.
 • 11:18Zirve Tv'de Haber Programı Çekimleri BaşladıZirve Tv'de Haber Programı Çekimleri BaşladıZirve Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin uygulama alanı olan Zirve TV, yeni dönem için haber programının hazırlıklarına başladı.
 • 09:27Cihan Haber Ajansı Gündemi- Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde toplanacak.
 • 05:30Gazetecileri Koruma Cemiyeti'nden Davutoğlu'na: Haber Yapmak Suç DeğildirUluslararası Gazetecileri Koruma Cemiyeti (CPJ), VICE News için çalışan 3 gazetecinin tutuklanmasına tepkisini Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yazdığı mektupta "Haber yapmak suç değildir" ifadesiyle gösterdi.
 • 01:07Şehit Er Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki Baba Evine Acı Haber UlaştırıldıŞehit Er Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki Baba Evine Acı Haber UlaştırıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Beylem'in Akçakale ilçesindeki evinden detay- Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat Şehit Beylem'in yakınlarını ziyareti- Amca Ali Beylem'in açıklaması Kilis'teki çatışma- Şehit er Yusuf Beylem'in Şanlıurfa'daki baba evine acı haber ulaştırıldı Kilis'te, Suriye tarafından Türkiye'ye geçmeye çalışan kaçakçı grubunun güvenlik güçlerine ateş açması sonucu şehit olan er Yusuf Beylem'in Akçakale ilçesindeki evinde yas var.Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, beraberinde 2. Hudut Tabur Komutanı Piyade Binbaşı Gürkan Işıl, Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cem Yılmaz ve Emniyet Müdürü Mahmut Çetin ile şehit Beylem'in Gündaş Mahallesi'ndeki yakınlarını ziyaret ederek, acı haberi paylaştı.
 • 01:02Cihan Haber Ajansı Ön GündemiA Milli Futbol Takımı, Letonya maçının son çalışmasını müsabakanın oynanacağı Konya'da yapacak.
 • 00:34Suriye Sınırındaki PatlamaSuriye Sınırındaki PatlamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Karkamış ilçesinde zarar gören evlerden detaylar- Yasemin Ay ile röportaj Suriye sınırındaki patlama- Cerablus'taki patlama nedeniyle Karkamış ilçesindeki bazı evlerde hasar meydana geldi Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus ilçesinde meydana gelen patlama nedeniyle Karkamış ilçesindeki bazı evlerde hasar meydana geldi.
 • 23:18Suriye Sınırındaki PatlamaSuriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus ilçesinde meydana gelen patlama nedeniyle Karkamış ilçesindeki bazı evlerde hasar meydana geldi.
 • 22:41Geniş Haber) - Taksim'de Göstericilere Müdahale: Çok Sayıda Gözaltı VarGeniş Haber) - Taksim'de Göstericilere Müdahale: Çok Sayıda Gözaltı Var"1 Eylül Dünya Barış Günü" nedeniyle Tünel'de toplanarak Galatasaray Meydanı'na yürüyen gruba polis müdahale etti.