Son Dakika Haberleri: Umre'ye Gidecek Olan Niğde Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret

Umre'ye Gidecek Olan Niğde Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret

6 yıl önce

23 Şubat Perşembe günü kullanacağı 10 günlük yıllık izninde Umre'ye gidecek olan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan'ı ziyaret eden mahalle muhtarları Başkan Akdoğan'a hayırlı yoluculuklar dileğinde bulundu.

Umre'ye Gidecek Olan Niğde Belediye Başkanı Akdoğan'a Ziyaret, System.String[]
23 Şubat Perşembe günü kullanacağı 10 günlük yıllık izninde  Umre'ye gidecek olan  Niğde Belediye Başkanı  Faruk Akdoğan'ı ziyaret eden mahalle muhtarları Başkan Akdoğan'a hayırlı yoluculuklar dileğinde bulundu.Ziyaretlerinden dolayı muhtarlara teşekkür eden Başkan Akdoğan, "Hizmetlerimiz 2012 yılında da artarak devam edecektir. Belediye olarak mahallelerimizin eksikliklerini muhtarlarımız ile birlikte diyalog halinde çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz. Programımız dahilinde bu sene Bor Caddesi'nin asfaltlanması ve kaldırımlarının yenilenmesi çalışmamız olacak. Diğer yandan Bor yolunun asfaltlama çalışması, İlhanlı Mahallesinde alt yapı çalışmaları ve üst geçit projesi gerçekleştireceğimiz büyük projelerden bir kaçı. Mahalle muhtarlarımız ile yaptığımız görüşmelerde mahallelerimizin önceliğini ortaya koyarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Önümüzdeki günlerde mahalle muhtarlarımız ile bir araya gelerek yapacağımız çalışmalar hakkında bilgilendirme yapacağız." şeklinde konuştu.
Erdoğan'ı Yıkan Haber! Halasının Oğlu Hayatını Kaybetti Ermenistan Devlet Başkanı'ndan Küstah Tehdit: İskender Füzelerini Kullanırız
ABD'de Yaşanan Olaylar Şiddetini Arttırıyor: ABD Bayrağı Bile Yaktılar

1