04:2600
Son Dakika Haberleri: Cinayet Dizisi İzle, Cinayet 1. Bölüm Full Video (7 Ocak 2014 Salı)

Cinayet Dizisi İzle, Cinayet 1. Bölüm Full Video (7 Ocak 2014 Salı)


Başrollerine Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan'ın olduğu Kanal D'nin yeni dizisi Cinayet 7 Ocak Salı akşamı ekrana merhaba dedi. Cinayet dizisinin 1. bölüm full videosuna haberimizden erişebilirsiniz.

Cinayet Dizisi İzle, Cinayet 1. Bölüm Full Video (7 Ocak 2014 Salı),

Cinayet dizisi 1. bölümü ile 7 Ocak Salı akşamı start aldı. Kanal D'nin yeni dizisi bundan sonra salı akşamları saat 20.00'da ekranda olacak. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı Cinayet dizisinin yönetmeni Serdar Akar. Cinayet dizisinin senaryosu ile Gülden Çakır ve Sema Ali Erol'un kaleminden çıkma. Cinayet dizisinin 1. bölümünü internetten izlemek isterseniz haberin sonundaki "Cinayet Dizisi İzle" linkine tıklamanız yeterli.

Cinayet Dizisinin Konusu:
Komiser Zehra Kaya (Nurgül Yeşilçay), cinayet masasındaki son görevini bitirmiş, bir senelik ücretsiz iznini kullanarak, nişanlısıyla Bakü’ye gidecektir. Kan, barut, kurşun ve cesetlerle dolu hayatını bir süreliğine değiştirmeye karar vermiştir. Ne var ki, Samandıra Ormanı civarında bulunan kanlı giysiler ve şüpheli eşyalar komiser Zehra’nın son iş gününde, tüm planlarının altüst olmasına sebep olur. Zehra Kaya, gizemli bu olayı çözene kadar İstanbul’da kalmak zorunda kalacak ve tüm hayatı bu olay yüzünden değişecektir. Bu süreçte bir kişi daha girer Zehra’nın hayatına: Yerine gelen komiser Yılmaz Seyhan (Engin Altan Düzyatan). Böylece hesapta olmayan bu olay daha ilk karşılaşmada birbirlerinden elektrik alamayan iki komiseri bu olayı birlikte çözmek zorunda bırakacaktır. Peki, Samandıra Ormanı’ndaki gizem nedir?


Cinayet Dizisi İzle (1. bölüm full dizi izle)

Cinayet 1. Bölüm Fragmanı:

Cinayet 1. Bölüm 2. Fragman:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
23.07.2014 04:26:33. #1.11#