15:4400
Son Dakika Haberleri: 213.BÖLÜM KVP - YENİ KURTLAR VADİSİ PUSU BÖLÜMÜ FULL İZLE (HD KALİTE KURTLAR VADİSİ PUSU)

213.BÖLÜM KVP - YENİ KURTLAR VADİSİ PUSU BÖLÜMÜ FULL İZLE (HD KALİTE KURTLAR VADİSİ PUSU)


HD kalite KVP izle-Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm Full-Yeni bölümü ile Perşembe akşamına damga vuran Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm full izleme bağlantısı.

213.BÖLÜM KVP - YENİ KURTLAR VADİSİ PUSU BÖLÜMÜ FULL İZLE (HD KALİTE KURTLAR VADİSİ PUSU),

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm Full - Yeni bölümü ile Perşembe akşamına damga vuran Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm full izleme bağlantısı. Vadi Perşembe akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Tam 11 yıldır ekranların en sevilen dizileri arasında başı çeken Türkiye'nin gündemini yakından takip eden ve gündeme dair güncel konuları işleyen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi bu hafta 213.bölümü ile ekranlardaydı. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümde yaşananlar ve Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü HD kalite full izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde neler yaşandı? (Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm)
Polat, Ömer Baba ile yüzleşir ve bu kadar zamandır sakladığı gerçekler için Ömer Baba'dan af diler. Karşısında oğlunu gören Ömer Baba ise şaşkınlık ve sevinç içerisinde Polat Alemdar'a sarılır. KGT'nin tapınakçılar arasına sızdırdığı Murat deşifre olmak üzeredir. Rus baron ile iletişime geçerek KGT tarafından yerinin tespit edilmesinde rol sahibi olan Murat, tapınakçıların şüphelerini üzerine çeker. Müfettiş Kane , Murat'ı aldırır ve Cahit ile sorgulamaya başlar. Cahit Murat'ın ihtiyarlar tarafından görevlendirildiğini bilmeden Murat'ı konuşturmaya çalışır. Murat Kane'nin odadan çıktığı anda Cahit'e gerçeği söyler. Bu gerçek karşısında Cahit çok şaşırır ve bu sırada Kane'de odaya girer.

Polat Alemdar sevdikleri ile bir bir yüzleşiyor. Ömer Baba ile kucaklaşan Polat şimdide annesini evinde ziyarete gelir. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için HD kalite Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü haberler.com adresinde sizlerle. Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölümü HD kalite izlemek için linke tıklamanız yeterli.

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm Full (HD kalite Kurtlar Vadisi Pusu)

Kurtlar Vadisi Pusu 213.bölüm

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 15:44:11. #1.13#