00:5600
Son Dakika Haberleri: 3 Adam 2. Bölümü Bu Akşam Star TV'de İzle

3 Adam 2. Bölümü Bu Akşam Star TV'de İzle


Acun Medya'nın yeni programı 3 adam her cumartesi 23.30'da Star TV'de. 3 Adam yani Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, ve İbrahim Büyükak her hafta cumartesi çeşitli konuklarıyla değişik sohbetler ve eğlenceli saatler sunuyor. 3 Adam bu akşam Star TV'de canlı izlemek için TIKLA!

3 Adam 2. Bölümü Bu Akşam Star TV'de  İzle,
Acun Medya'nın yeni programı 3 Adam her cumartesi 23.30'da Star TV'de. 3 Adam yani Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, ve İbrahim Büyükak her hafta cumartesi çeşitli konuklarıyla değişik sohbetler ve eğlenceli saatler sunuyor.

3 Adam yani Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu "3 Adam" her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Üçlünün geçen hafta yaptığı O Ses Türkiye takliti izleyenleri ve O Ses Türkiye jürisini kırdı geçirdi. 

Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturan "3 Adam" bu hafta teknik direktör Yılmaz Vural'u konuk edecek.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye misafir olarak katılan Simon Pierro ipad ile yaptığı inanılmaz ilizyon gösterisi ile 3 Adam'a konuk olacak.  

Gazeteler:
[Hata Bildir]
24.07.2014 00:56:23. #1.13#