04:3400
Son Dakika Haberleri: 3 Adam Bu Akşam 7. Bölümü İzle 3 Adam Bu Akşam Star TV'de

3 Adam Bu Akşam 7. Bölümü İzle 3 Adam Bu Akşam Star TV'de


Acun Medya'nın yeni programı 3 adam her cumartesi 23.30'da Star TV'de. 3 Adam yani Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, ve İbrahim Büyükak her hafta cumartesi çeşitli konuklarıyla değişik sohbetler ve eğlenceli saatler sunuyor. 3 Adam 7. Bölümü yeni bölümü bu akşam Star TV'de canlı izlemek için TIKLA!

3 Adam Bu Akşam 7. Bölümü İzle 3 Adam Bu Akşam Star TV'de,
Acun Medya'nın yeni programı 3 Adam her cumartesi 23.30'da Star TV'de. 3 Adam yani Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, ve İbrahim Büyükak her hafta cumartesi çeşitli konuklarıyla değişik sohbetler ve eğlenceli saatler sunuyor.
3 Adam yani Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu "3 Adam" her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Üçlünün geçen hafta yaptığı O Ses Türkiye takliti izleyenleri ve O Ses Türkiye jürisini kırdı geçirdi.
Cumartesi gecelerinin vazgeçilmez şovu 3+1'in ismi değişti. Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda "3 Adam" ismiyle her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam edecek.
Eser, Oğuzhan ve İbrahim BKM Mutfak'ta aynı zamanda hocaları olan Demet Akbağ ile sohbet edecek. Oldukça eğlenceli skeçlerin yer alacağı program, üç adam için aynı zamanda bir sınav anlamına geliyor. Bakalım üç adam hocalarına kendilerini beğendirebilecek mi?
Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle de sosyal medyada gündem oluşturan "3 Adam" 16 Kasım Cumartesi 23.30'da canlı yayınla Star'da.

3 ADAM 7. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 04:34:36. #1.12#