Son Dakika Haberleri: 3 Ünlü İsim TOÇEV İçin Morhıpo'da Buluştu

3 Ünlü İsim TOÇEV İçin Morhıpo'da Buluştu

Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy ve Kenan Doğulu'nun özel eşyaları Morhipo'da satışta!

10.10.2011 14:16
3 Ünlü İsim TOÇEV İçin Morhıpo'da Buluştu,
Morhipo.com, TOÇEV çocuklarına katkı sağlamak için 3 ünlü ismi bir araya getiren özel bir satış kampanyası düzenledi. 11 Ekim Salı günü saat 08:00'de Engin Altan Düzyatan'ın arasında Londra'da düzenlenen Jameson Empire Ödül Töreni'nde giydiği ceketinin de yer aldığı çok özel ürünlerinin satışa çıkmasıyla başlayacak kampanya kapsamında 13 Ekim'de Özge Ulusoy'un, 14 Ekim'de ise Kenan Doğulu'nun özel eşyaları satışa sunulacak. Siz de hemen Morhipo.com'a üye olun, hem Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy ve Kenan Doğulu'nun birbirinden özel eşyaları sizin olsun, hem de çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunma fırsatını kaçırmayın.

Eğitimde fırsat eşitliği yaratmanın önemine inanan Morhipo; okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek sağlamak olan TOÇEV'in çocuklarına katkı sağlamak amacıyla Türkiye'nin sevilen 3 ünlü ismiyle özel bir işbirliğine imza attı.

Engin Altan Düzyatan, Özge Ulusoy ve Kenan Doğulu'nun günlük hayatlarında kullandıkları, sahnede ya da çekimlerde giydikleri çok özel eşyaları 2 gün arayla Morhipo.com'da açılacak özel kampanyalarda satışa sunulacak. İlk olarak 11 Ekim saat 08:00'de Engin Altan Düzyatan'ın Londra'da düzenlenen Jameson Empire Ödül Töreni'nde giydiği ve kendisi için özel bir değere sahip ceketinin de aralarında bulunduğu t-shirtü, plaj pantolonu, gömleği, kravatı, çakmağı, gözlüğü ve Amerikan futbol topundan oluşan özel eşyaları satışa sunulacak. Bu kampanyanın ardından 13 Ekim Çarşamba saat 08:00'de Özge Ulusoy'un 3 çift ayakkabı, bere, gece elbisesi, şal, gömlek, jean ve ışıltılı bir bluzdan oluşan butiği açılacak. Son olarak 14 Ekim Cuma günü saat 08:00'de ise ünlü şarkıcı Kenan Doğulu'nun şapka, kravat, papyon, ceket ve 2 adet özel dikim ceketinden oluşan butiği açılacak ve buradaki ürünler 17 Ekim Pazartesi gününe kadar satışta kalacak.

Akıllı alışverişte dev bir moda iddiası sloganıyla, hergün üyelerini %90'a varan indirimlerle sevilen markalarla buluşturan Morhipo.com'dan hem sevdiğiniz ünlüye ait özel bir eşya satın almak, hem de TOÇEV aracılığı ile eğitime destek sağlamak için www.morhipo.com'u ziyaret edin, üye olun, bu keyifli bağış deneyimini kaçırmayın!

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 19.04.2015 17:07:13. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: 3 Ünlü İsim TOÇEV İçin Morhıpo'da Buluştu
[Hata Bildir]