3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu - Son Dakika

3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu

23.10.2020 12:04

Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği'nin Başkanı Elçin Yasin Yılmaz, tehdit ve hakaret suçlamalarıyla Sinem Umaş hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Kararı ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün zorlama hapsi istenen Sinem Umaş, cezasını çekmek için emniyete teslim oldu.

Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği'nin Başkanı Elçin Yasin Yılmaz, fenomen Sinem Umaş'ın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldığını belirterek iki ay tedbir kararı aldırdı. Kararı ihlal ettiği gerekçesiyle üç gün zorlama hapsi istenen Sinem Umaş, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak cezasını çekmek için teslim olduğunu duyurdu.

CEZAEVİNE GİRDİ

"Bu video yayınlandıysa ben emniyete teslim olmuşumdur" diyen Umaş, paylaştığı videoda gözyaşlarına hakim olamadı. Yaklaşık 1 buçuk yıldır tehdit edildiğini ve sürekli evinin drone ile gözetlendiğini söyleyen Umaş, "Adalet istiyorum" ifadelerini kullandı.

3 zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu
3 zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu

3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu
3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu

Son Dakika Magazin 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Celil Nalçakan, oyunculuk performansıyla Kırmızı Oda dizisine damga vurdu Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi