23:3700
Son Dakika Haberleri: AK PARTİ 2014 SEÇİM ŞARKISI-MÜZİĞİ (UĞUR IŞILAK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ŞARKISI)

AK PARTİ 2014 SEÇİM ŞARKISI-MÜZİĞİ (UĞUR IŞILAK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ŞARKISI)


Ak Parti 2014 yeni seçim müziği dinle. Ak Parti 2014 (Göründüğü gibi adam Recep Tayyip Erdoğan-Uğur Işılak) seçim şarkısı dinle. Ak Parti yeni seçim müziği dinle. Ak Parti Yeni seçim şarkısı dinle. Ak Parti Recep Tayyip Erdoğan şarkısı dinle. Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yeni bir şarkı yapıldı. Uğur Işılak tarafından seslendirilen Ak Parti'nin yeni seçim müziği dinleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

AK PARTİ 2014 SEÇİM ŞARKISI-MÜZİĞİ (UĞUR IŞILAK RECEP TAYYİP ERDOĞAN ŞARKISI),

Ak Parti 2014 Seçim Şarkısı (Göründüğü Gibi Adam Recep Tayyip Erdoğan) Uğur Işılak

Ak Parti 2014 yeni seçim müziği dinle. Ak Parti 2014 (Göründüğü gibi adam Recep Tayyip Erdoğan - Uğur Işılak) seçim şarkısı dinle. Ak Parti yeni seçim müziği dinle. Ak Parti Yeni seçim şarkısı dinle. Ak Parti Recep Tayyip Erdoğan şarkısı dinle. Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için yeni bir şarkı yapıldı. Uğur Işılak tarafından seslendirilen Ak Parti'nin yeni seçim müziği dinleyenler tarafından büyük beğeni topladı. 

Cengiz Han Marşı olarak bilinen Dombra'nın müziği üzerine yazılan şarkı üzerine Erdoğan duygu dolu anlar yaşarken, şarkının içinde "Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan" gibi sözlere yer verildi. 

 

Gazeteler:
[Hata Bildir]
25.07.2014 23:37:47. #1.13#