Son Dakika Haberleri: AK Parti Manisa İl Yönetim Kurulu Listesi Onaylandı

AK Parti Manisa İl Yönetim Kurulu Listesi Onaylandı

AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, 50 Kişilik İl Yönetim Kurulu Listesinin AK Parti Genel Merkezi Tarafından Onaylandığını Bildirdi.

04.03.2011 19:34
AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, 50 kişilik il yönetim kurulu listesinin AK Parti Genel Merkezi tarafından onaylandığını bildirdi.

Baybatur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, AK Parti il yönetim kurulunda yer alan isimlerin Manisa'yı kucaklayacak isimlerden oluştuğunu belirtti.

"Yaptıkları listenin Manisa'nın tamamını temsil ettiğine inandığını" vurgulayan Baybatur, "Bu listede yer alacak çok daha değerli insanlar mutlaka vardır. Ancak biz kısa zamanda herkesi kucaklayabilecek bir liste oluşturduk. Partimizde kırgınlık ve dargınlık yok. Listede yer almayan arkadaşlarımızla da zaten bir gönül birlikteliğimiz var. En az onlarda il yönetiminde yer alan arkadaşlarımız kadar bizim için çok önemli olan 12 Haziran genel seçimlerinde koşturacaklar" diye konuştu.

Onaylanan İl Yönetim Kurulu'nda şu isimler bulunuyor:

"Murat Baybatur, Gürkan Koyuncu, Zafer İkinci, Serken Dumlu, İsmail Aydın, Abdullah Ata, Engin Yüksel, Ömer Akar, Cüneyt Kamal, İlhami Taşdemir, Mehmet Özer, Hilal Cura, Osman Sönmez, Şule Uygur, Sevgi Demir, Ayşe Hekimoğlu, Fuat Altuntaş, Nihat Türkoğlu, Orkun Şıktaşlı, Salih Fulcun, Hüsnü Aslan, Muhuttin Çalımcı, Mehmet Reşit Ürper, Adnan Kaçire, Ali Aslan, Erdinç Hasboyacı, Ahmet Akdede, Sibel Oben, Arif Bakkaloğlu, Tarık Esen, Mustafa Pekçetin, Ali Delen, Sait Başbelen, İsmail Önal, Ataman Taydaş, Hayri Soytürk, Halil Başkentli, Ali Karan, Murat Balkanlı, Selman Alkış, Elif Kocapınar, Tuba Ferliol, Meltem Tandelen, Burhan Öztürk, Yüksel Nida, Mehmet Ali Özaltın, Yelda Erkan, Hüseyin Işıkal, Rıdvan Uysal, Kani İyitürk."

- MANİSA

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.04.2015 21:34:13. #.231#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: AK Parti Manisa İl Yönetim Kurulu Listesi Onaylandı
[Hata Bildir]