Son Dakika Haberleri: Akşehir Devlet Hastanesine 3 Yeni Doktor

Akşehir Devlet Hastanesine 3 Yeni Doktor

Akşehir Devlet Hastanesi'ne 3 uzman doktor atandı.

23.11.2011 17:00
Akşehir Devlet Hastanesi'ne 3 uzman doktor atandı.

Atanan doktorlardan birinin Kadın Doğum Uzmanı, birinin kardiyolog ve birinin de anestezi uzmanı olduğu öğrenildi.

Akşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Ercüment Taşpınar'dan alınan bilgiye göre, Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Mehmet Sait İçen, 2005 Yılında Gazi Üniversitesinden Mezun oldu.

Meram Tıp Fakültesinde ihtisasına tamamladıktan sonra Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurasında 41. dönem ataması Akşehir Devlet Hastanesi'ne çıktı.

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Çetin Duman ise Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinden mezun olduktan sonra Selçuk Üniversite Meram Tıp Fakültesinde ihtisasını tamamladı. Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurasında 41. dönem ataması sonucunda Akşehir Devlet Hastanesi atandı.

Anestezi Uzmanı Ahmet Solak 1996 yılında Selçuk Üniversitesi'nden mezun oldu. Solak, 2001 yılında Selçuk Üniversitesinde ihtisasını yaptıktan sonra Karaman Devlet Hastanesine atandı. Solak, Konya Belediye Sağlık Hastanesinde çalıştıktan sonra açıktan atama ile Akşehir Devlet Hastanesine tayin oldu.

- KONYA

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.04.2015 09:19:41. #1.12#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Akşehir Devlet Hastanesine 3 Yeni Doktor
  [Hata Bildir]