Son Dakika Haberleri: Alacaklısının Vurduğu Savaş Şafak Öldü

Alacaklısının Vurduğu Savaş Şafak Öldü

Trabzon'da bir parkta, borç- alacak yüzünden çıkan tartışmada tabancayla vurularak ağır yaralanan 45 yaşındaki Savaş Şafak tedavi gördüğü hastanede öldü.

10.06.2011 16:50
Alacaklısının Vurduğu Savaş Şafak Öldü,
Trabzon'da bir parkta, borç- alacak yüzünden çıkan tartışmada tabancayla vurularak ağır yaralanan 45 yaşındaki Savaş Şafak tedavi gördüğü hastanede öldü.

Olay 10 Haziran günü, Emniyet Müdürlüğü karşısındaki çay bahçesinde meydana geldi. Sattığı ineğin parasını alamadığını öne süren Muhammet Kör, bu nedenle tartıştığı 70 yaşındaki Yusuf Kurt ve 45 yaşındaki Savaş Şafak'a, "Sizden bu parayı bugün alacağım. Bunu herkes görecek" diye bağırdıktan sonra tabancasını çekerek kurşun yağdırdı. Tabancasına beline koyan Muhammet Kör, hızla yürüyerek olay yerinden uzaklaştı. Yusuf Kurt ayağına isabet eden tek kurşunla hafif, Savaş Şafak ise vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı.

Yusuf Kurt tedavisinin ardından kısa süre sonra taburcu edilirken, o günden bu yana Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören Savaş Şafak ise kurtarılamadı. Muhammet Kör'ün yakalanması için ise çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. - Trabzon

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.04.2015 15:31:02. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Alacaklısının Vurduğu Savaş Şafak Öldü
  [Hata Bildir]