Son Dakika Haberleri: Amasya'da İlginç Mobese Görüntüleri

Amasya'da İlginç Mobese Görüntüleri

Amasya'da boğazladığı ördekle yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğin, trafik polisini görmesinin ardından avını bırakıp kaçması MOBESE kameralarına takıldı.

20.04.2013 12:57
Amasya'da İlginç Mobese Görüntüleri,
Amasya'da boğazladığı ördekle yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğin, trafik polisini görmesinin ardından avını bırakıp kaçması MOBESE kameralarına takıldı.

Amasya'da değişik noktalara konuşlanan MOBESE kameralarına ilginç görüntüler takıldı. Boğazından yakalayıp sürüklediği ördekle Yeniyol Caddesi'ndeki kavşaktan geçmeye çalışan kurt köpeği, o esnada karşısına trafik polisinin çıkmasıyla panikleyerek avını bırakıp uzaklaştı.

Köpeğe yem olmaktan kurtulan yaralı ördeği yerden alıp kaldırıma bırakan polis memuru, olayın şaşkınlığını üzerine atmasının ardından mesai arkadaşının önerisiyle belediye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler ördeği veterinere götürdü.

MOBESE'lere takılan bir diğer ilginç görüntüde kavşakta ışık ihlali yapıp bir araçla çarpışan motosikletten fırlayan iki kişiden birinin metrelerce sürüklenip ölümle burun buruna gelmesinin ardından ardından geri gelip ayakkabısını alması oldu.

Takılan diğer görüntülerde yolda ilerleyen bir TIR'ın tekerinin patlaması ve polis aracının yanında motosikletle otomobillerin çarpışması sonucu meydana gelen kaza oldu. - AMASYA

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 22:02:30. #.233#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Amasya'da İlginç Mobese Görüntüleri
[Hata Bildir]