03:2500
Son Dakika Haberleri: Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle / Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölümde Arkadaşım Güvenlik Oldu

Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle / Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölümde Arkadaşım Güvenlik Oldu


Arkadaşım'ın güvenlik görevlisi olduğu Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm full izle bağlantısı haberimizde yer almaktadır. İşte Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümden detaylar...

Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle / Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölümde Arkadaşım Güvenlik Oldu,

Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın başrollerini paylaştığı Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümü 10 Nisan gecesi Kanal D'de yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümün konukları ise Murat Başoğlu ve Pelin Körmükçü... Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümün birinci kısmında arkadaşım bir sitenin güvenlik görevlisini canlandırdı. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümün ikinci kısmında ise Ezgi Mola ile birlikte tatil yapan bir çifti canlandırdılar. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü "Arkadaşım Hoşgeldin Full" bağlantısını kullanarak izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölüm hakkında ipuçları elde etmek için ise yine aşağıda bulunan özet ve fragmanlardan yararlanabilirsiniz.

Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm Özeti:

Arkadaşım Hoşgeldin’e Murat Başoğlu ve Pelin Körmükçü konuk oldu!

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konukları; Murat Başoğlu ve Pelin Körmükçü.

Cazgır anne Pelin Körmükçü
Arkadaşım Hoşgeldin son bölümde bu hafta Arkadaşım önce bir sitenin güvenlik görevlisi olarak hikayesine başladı. Yaramaz bir çocuk olan Ezgi’yi bir türlü zapt edemeyen Arkadaşım, tartışmaya Ezgi’nin cazgır annesinin de (Pelin Körmükçü) katılmasıyla daha da büyük bir çıkmaza girdi. Site toplantılarına kadar giden bu minik atışmanın sonucunda ise öyle bir sürpriz patladı ki Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümde kahkahalar havada uçtu!

Murat Başoğlu sahil güvenlik oldu
Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm ikinci yarıda ise sahnenin konuğu Murat Başoğlu. Kız kardeşi (Ezgi) ile tatile giden Arkadaşım, güneşlenmek için sahile indi. Kız kardeşine asılan kaslı, yakışıklı sahil güvenlikten hiç hoşlanmayan Arkadaşım, ikiliyi birbirinden uzak tutmaya çalıştı. Fakat o esnada boğulma tehlikesi yaşayınca Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümde işler bir anda değişti.

Arkadaşım Hoşgeldin Full (15. Bölüm)

Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm 1. Fragman:

Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm 2. Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
02.08.2014 03:25:38. #1.11#