06:2300
Son Dakika Haberleri: Arkadaşım Hoşgeldin İzle - Arkadaşım Hoş Geldin 5. Bölüm Full İzle - (30 Ocak Perşembe, Kanal D)

Arkadaşım Hoşgeldin İzle - Arkadaşım Hoş Geldin 5. Bölüm Full İzle - (30 Ocak Perşembe, Kanal D)


Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izle. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü ile yine izleyicileri kahkahalara boğdu. Tıkla Arkadaşım Hoşgeldin izle.

Arkadaşım Hoşgeldin İzle - Arkadaşım Hoş Geldin 5. Bölüm Full İzle - (30 Ocak Perşembe, Kanal D),

Kanal D'nin izleyicileri kahkahalara boğan komedi programı "Arkadaşım Hoşgeldin" Kanal D'de ekrana geldi. Hayko Cepkin'in konuk olduğu Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü internetten izlemek için haberin sonundaki "Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkine tıklamanızyeterli. Arkadaşım Hoşgeldin full izle...

Arkadaşım ve Ezgi, Arkadaşım Hoşgeldin programının ilk bölümünde, yeni evli olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her yeni evli çift gibi balayı için yola çıkan çiftte, kayınvalide ise piyangodan çıkıyor. Romantik bir tatil planlayan Arkadaşım, ansızın kayınvalidesini planın ortasında buluyor. Hal böyle olunca da ortaya yine kahkaha dolu diyaloglar ve muzırlıklar çıkıyor.

Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümün İkinci kısmında ise Arkadaşım ve Ezgi, Dünya'dan ayrılıyor ve uzaya gidiyor. Uzayda gezinen ikili, yıllar önce Dünya'dan gönderilmiş ve uzayda kaybolmuş olan Hayko'yu buluyor. Hayko ile iletişim kurmaya çalışan ikiliyi ise kötü bir sürpriz bekliyor. Zira, Hayko'nun niyeti Dünya'yı havaya uçurmak. Akabinde de Hayko Cepkin ile Arkadaşlarım arasında amansız bir mücadele başlıyor.

Arkadaşım Hoşgeldin İzle (5. yeni bölüm full izle)

Arkadaşım Hoşgeldin 5. Yeni Bölüm Fragmanı (30 Ocak Perşembe):

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 06:23:44. #1.12#