03:5900
Son Dakika Haberleri: Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle - Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D''de yayınlandı

Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle - Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D''de yayınlandı


Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Arkadaşım Hoşgeldin komedi programının tekrar 3. bölüm yayını bu akşam Kanal D'de. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle.

Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle - Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D''de yayınlandı,

Geçtiğimiz Cuma 3. bölümü ile ekrana gelen Tolga Çevik'in komedi programı Arkadaşım Hoşgeldin'in tekrar bölümü Kanal D'de yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin 3. bölümün konukları manken Şenay Akay ve ünlü modacı Hakan Akkaya'ydı. Arkadaşım Hoşgeldin 3. bölümde tarihin ilk kokoreççisi ile bir prensesin imkansız ama komik aşkı işlendi. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü internetten izlemek isterseniz aşağıdaki "Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkine tıklamanız yeterli. Bu akşamki tekrar yayını da internetten izlemek için programın yayın saatinde aşağıdaki "Arkadaşım Hoşgeldin" linkinden faydalanabilirsiniz.

Arkadaşım, bu hafta ilk olarak kokoreç piyasasına girdi. Kral'ın (Hakan Akkaya) güzel kızını (Ezgi Mola) görünce ise aklı başından gitti. İmkansız aşıklar, gece sahilden kaçmaya çalışırken sandala güzel prenses yerine Kral'ın binmesi ise aşıkların planını suya düştü.

Daha sonra Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümde kapıcı kılığına bürünen "Arkadaşım" bu kez de asansörde karşılaştığı kızla (Şenay Akay) flört etti. Ancak "Arkadaşım"ın yakasını yine talihsizlikler bırakmadı çünkü farkında olmadan megafondan yanlış kızla konuşan kokoreçci Arkadaşım, umduğu kızı değil başkasını karşısında bulunca şaşkınlığıyla izleyenleri kahkahalara boğdu.

Arkadaşım Hoşgeldin İzle (3. bölüm full izle)

Arkadaşım Hoşgeldin 3. Yeni Bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
30.07.2014 03:59:00. #1.12#