Son Dakika Haberleri: Asena Erkin ve Berkay'ın Buluştuğu Oda

Asena Erkin ve Berkay'ın Buluştuğu Oda

Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi Asena'nın popçu Berkay'la Akmerkez'de görüntülendiği bu kare 'ihanet' dedikoduları çıkardı.

2 yıl önce
Asena Erkin ve Berkay'ın Buluştuğu Oda, System.String[]

Türkiye'nin gündemine Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in bebek odasında çekilen görüntüleri damga vurdu. Çiftin; kapı kilitli olarak içeride yarım saat kaldıkları iddia edildi. Hatta yine iddiaya göre ikili, kapıda içeriye kimsenin girmemesi için de bir görevliyi bekletti.

"SİL O FOTOĞRAFI KONU KAPANSIN"

Bebek odasından yarım saat sonra çıkan ilk isim güzel tasarımcı oldu. Berkay ise tam kapıdan çıkmak üzereyken karşısında muhabiri gördü. Büyük şok yaşayan ikiliden Asena Erkin; "Yakalandık" diye çığlık atarak ters yöne doğru yürüdü. Berkay ise gazetecinin yanına gelerek "Sil o fotoğrafı; bu konu burada kapansın" dedi.

AYNI SİTEDE OTURUYORLAR

Bu haberden sonra dedikodu kazanları iyice kaynamaya başladı. Herkes Berkay ile stil danışmanlığını yapan Asena Erkin'in yasak aşk yaşadığını iddia etti. Haklarında bir süredir 'aşk' iddiaları ortaya atılan Asena Erkin ile Berkay'ın Mashattan sitesinden de komşu olduğu öğrenildi. Hatta Caner Erkin ile ünlü popçunun bir dönem sık sık bir araya gelerek playstation da oynadığı da ortaya çıktı. Erkin çifti ile Berkay bu yasak aşk söylentilerine öfke yağdırırken; magazin kulislerinde ise arka arkaya şok iddialar ortaya atılmaya başlandı.

CANER FOTOĞRAFLARI SATIN ALDI İDDİASI

Asena Erkin ile popçu Berkay'ın arasında bir aşk olduğu iddiası; aslında yeni değil! Aylardır dedikodu kazanı; ikili için kaynıyor. İddialara göre; her şey Asena ile Berkay'ın Londra'da birlikte görüntülenmesiyle başladı. Dedikoduya göre; ikiliyi görüntüleyen kişi; İstanbul'da Caner Erkin'e ulaştı. Eşinin İngiltere'de çekilmiş fotoğraflarını medya kuruluşlarına vermekle Fenerbahçeli futbolcuyu tehdit eden şahıs, amacına ulaştı. İddiaya göre Caner Erkin; Asena Erkin ile Berkay'ın Londra'da birlikte çekilmiş fotoğraflarını 500 bin dolara satın aldı ve bu kareler de tarih oldu.

TUVALLETTE KAVGA ETTİLER

Londra'da çekilen fotoğrafların dedikodusu yayılırken iddiaya göre Caner; hatırlı dostları aracılığıyla Berkay'ı eşiyle görüşmemesi konusunda uyardı. Ancak iddiaya göre ikili buna rağmen görüşmeye devam etti. Asena Erkin ile Berkay'ın 4 ay önce Arnavutköy Balıkçısı'nın tuvaletinde kavga ettiği iddiaları da kulaktan kulağa yayıldı. Dedikoduculara göre; ünlü popçu Asena Erkin'e "Artık boşan, dayanamıyorum" diye bağırdı. Asena Erkin ise ağlayarak oradan uzaklaştı. Bu iddianın da magazin kulislerinde konuşulması üzerine Asena Erkin; Berkay'ın stil danışmanlığını yapmaya son verdi.

GEYİK FİGÜRLÜ ODA

Asena Erkin ve Berkay'ın Akmerkez'de bir araya geldiği öne sürülen 3 metrakarelik bebek odasında sadece bir klozet, bir koltuk ve bir dolap bulunuyor. Güzel tasarımcı ile ünlü popçunun kapıyı kilitleyip yarım saat kaldığı iddia edilen 'bebek odası'na; Takvim girdi. Duvarında boynuzlu bir geyik figürü olan odayı; çocuklarının altını değiştirmek isteyen ve bebeklerini emzirmek isteyen anneler kullanıyor.

1 MİLYON LİRALIK HEDİYE

Erkin çifti, haberin gündem yaratmasından hemen sonra soluğu Etiler'deki bir parkta aldı. Çift, çocuklarıyla "Çok mutluyuz" tablosu çizdi. Güzel tasarımcı; Berkay ile fotoğrafları çıkmadan 1 gün önce eşiyle Etiler'de boy gösterdi. Asena Erkin'in kar montunun maskesiyle yüzünü kapaması herkesi şaşırttı. Fenerbahçeli futbolcu, eşine annelik hediyesi yaklaşık 1 milyon liralık Ferrari araba alarak gündem olmuştu.

"BİR SÜRÜ FOTOĞRAFIMIZ VAR"

Skandalın diğer kahramanı Berkay da suskun kalmadı. Ünlü popçu; yazılı olarak şu açıklamayı yaptı: "Asena çok iyi arkadaşımdır. Bir erkekle bir kadın arkadaş olamaz mı? Hem iş arkadaşıyız, hem çok iyi dostuz. Birlikte fotoğraf isteyenlere isterlerse Londra'da alışveriş yaparken, isterlerse barda dans ederken bir ton resim gönderebilirim. Zaten sevgili Caner de gereken açıklamayı yaptı. Bu tip yayınlara cevap vermek bile zul. Caner Erkin, futbolunun en iyi dönemindeyken; ben şu anda işimde en başarılı günlerime koşarken böyle bir çirkin karalamayla karşılaşmanın karşılığını hukuksal olarak vereceğiz."

"KOCAM HER ŞEYi BiLiYOR"

Olayın başkahramanı Asena Erkin; aşk iddialarıyla ilgili sert konuştu. 1 çocuk annesi olan güzel tasarımcı; "Evli, barklı, çocuklu, mutlu bir insana bu nasıl yapılır?" dedi.

YIPRATMAK İÇİN...

Eşinin kariyerindeki başarısı ve popülaritesi yüzünden bu tarz dedikoduların çıkarıldığını söyleyen güzel tasarımcı; sözlerini sürdürdü: "Caner şu an yanımda. İkimiz de şok olduk. Sadece iş yaptığım arkadaşım Berkay. Bizi çektikleri yer bebek odası değil, kadınlar tuvaletinin önü."

"NİYE BU KADAR SÜRSÜN?"

Üzüldüğü tek noktanın haberleri ailesinin okuması olduğunu söyleyen Asena Erkin; sözlerini sürdürdü: "Eşime aşık olarak evlendim ve hâlâ aşığım. Böyle bir şey olsa niye bu kadar uzun sürsün? Bir tercih yapılması gerekmez mi? İki adam da bunu kabul mu edecek? O kadar saçmasapan bir olay ki. Caner'e söyledim; onun her şeyden ve bu fotoğraflarından çekildiğinden haberi var."

"KARIMA GÜVENİYORUM"

Şok fotoğrafların ardından gözlerin çevrildiği Caner Erkin, eşine sahip çıktı. Aylardır konuşulan bu yasak aşk dedikodularında her zaman Asena Erkin'in arkasında duran Fenerbahçeli futbolcu, dün ise şu açıklamayı yaptı: "Ben karıma güveniyorum. Böyle asparagas haberlere itimat etmiyorum. İşimizle, gücümüzle ilgileniyoruz. Ailemle mutluyum." Bu arada Fenerbahçe taraftarının da desteğini arkasına alan yıldız futbolcuya; kulüpten bu hafta oynanacak derbi öncesinde uyarı geldi. Yöneticilerin Caner Erkin'e "Konuyla ilgili daha fazla açıklama yapma; maça odaklan" dediği öğrenildi.
    YORUMLAR