12:1000
Son Dakika Haberleri: Aşk Son Bölüm İzle, Aşk Dizisi Final Bölümü İzle (30 Aralık Pazartesi, Kanal D)

Aşk Son Bölüm İzle, Aşk Dizisi Final Bölümü İzle (30 Aralık Pazartesi, Kanal D)


Aşk dizisi 13. bölümü ile dün akşam Kanal D'de final yaptı.. Aşk son bölüm full videosuna haberimizden erişebilirsiniz. Aşk son bölüm izle, Aşk final bölümü izle.

Aşk Son Bölüm İzle, Aşk Dizisi Final Bölümü İzle (30 Aralık Pazartesi, Kanal D),

30 Aralık Pazartesi akşamı Aşk dizisi 13. bölümü ile final yaptı. Sürprizlerle ekrana veda eden Aşk dizisinin son bölümünü kaçıdıysanız veya yeniden seyretmek istiyorsanız Aşk dizisi son bölümü haberin sonundaki "Aşk Dizisi İzle" linki ile internetten seyredebilirsiniz. Aşk dizisi final bölümüyle ilgili ayrıntılar aşağıda...

Aşk 13. Bölüm Özeti:
Aşk dizisi final bölümünde Can ve Azra her şeye rağmen evleneceklerdir. Neslihan, Can’ın Azra’yla evleneceğini duyar. Can’a büyük öfke duymaktadır. Azra’nın Can‘la parası için evlendiğini düşünür. Can’ı Azra’ya karşı doldurur. Can, bu durumda aşkını mı seçecek yoksa her şeyini kaybetmeyi göze mi alacaktır?

Kerem artık bütün gerçekleri biliyordur. Annesi Sırma’ya çok kızgındır .Artık kimseye inanmak istemez . Tek istediği Şebnem’le her şeyden ve herkesten uzak bir hayat kurmaktır.

Şebnem hamile olduğunu öğrenince, Kerem’den ayrılmak istemez. Şebnem’in hamile olduğunu öğrenen Neslihan’ın, Şebnem ve Kerem’e tepkisi büyük olur.
Neslihan bütün gerçeklerle yüzleşince Azra’ya yanlış yaptığını anlar. Ve aile olmanın mutluluğunu istemese de çocukları için her şeyi yapar.

Orhan’ın hapisten çıkması Kerem için büyük felakettir. Orhan her şeyi anlatmaya karar verir. Bu durum da Azra ve Keren ne yapacaktır?

Aşk Dizisi İzle (13. bölüm full izle)

Aşk 13. bölüm Fragmanı:

Gazeteler:
[Hata Bildir]
26.07.2014 12:10:49. #1.12#