Son Dakika Haberleri: Atatürk Havalimanı'nda Geri Manevra Yapan Cip 3 Metre Aşağıya Düştü

Atatürk Havalimanı'nda Geri Manevra Yapan Cip 3 Metre Aşağıya Düştü

6 gün önce

Atatürk Havalimanı'nda Engin Özpınar isimli bir sürücünün kullandığı cip, 3 metrelik boşluğa düştü. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Atatürk Havalimanı'nda Engin Özpınar'ın kullandığı cip manevra yaparken, demir bariyerleri kırarak 3 metre yükseklikten aşağıya düştü.

GERİ GERİ MANEVRA YAPTI, DEMİR KORKULUKLARI KIRDI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin karşısındaki katlı otoparkın dış bölümünde öğlen saatlerinde yaşanan olayda Engin Özpınar'ın kullandığı cip turnikelerden çıkış yapamayınca görevliler tarafından bir noktada beklemesi için yönlendirildi. Bu sırada bulunduğu otoparkın dış tarafındaki araçlardan kurtulmak için geri geri manevra yapan araç demir korkulukları kırarak yaklaşık 3 metrelik boşluğa düştü. Maddi hasarın meydana geldiği kazayı şoför Engin Özpınar şans eseri yara almadan atlattı.

''ARABALARDAN KURTULAYIM DERKEN DÜŞTÜM''

Kazanın ardından şokta olduğu gözlenen Özpınar, "Yolcu uğurlamak için  Atatürk Havalimanı'na geldim. Turnikeden çıkacaktım açılmadı. Açılmayınca telefon açtım. En sağdaki kulübeye gel dediler. Çıkış yapamayınca, burada da arabalar vardı. Arabalardan kurtarayım derken, düştüm." dedi.


THY Uçağı ABD'ye Zorunlu İniş Yaptı Cezaevine Ziyarete Gitti, Park Ettiği Otomobilinden 9 Bin Lirası Çalındı Belediye Ekipleri, Bir Evden 5 Kamyon Çöp ve 3 Ölü Kedi Yavrusu Çıkardı

1