Son Dakika Haberleri: Atatürk Havalimanı'nda Geri Manevra Yapan Cip 3 Metre Aşağıya Düştü

Atatürk Havalimanı'nda Geri Manevra Yapan Cip 3 Metre Aşağıya Düştü

2 ay önce

Atatürk Havalimanı'nda Engin Özpınar isimli bir sürücünün kullandığı cip, 3 metrelik boşluğa düştü. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Atatürk Havalimanı'nda Engin Özpınar'ın kullandığı cip manevra yaparken, demir bariyerleri kırarak 3 metre yükseklikten aşağıya düştü.

GERİ GERİ MANEVRA YAPTI, DEMİR KORKULUKLARI KIRDI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin karşısındaki katlı otoparkın dış bölümünde öğlen saatlerinde yaşanan olayda Engin Özpınar'ın kullandığı cip turnikelerden çıkış yapamayınca görevliler tarafından bir noktada beklemesi için yönlendirildi. Bu sırada bulunduğu otoparkın dış tarafındaki araçlardan kurtulmak için geri geri manevra yapan araç demir korkulukları kırarak yaklaşık 3 metrelik boşluğa düştü. Maddi hasarın meydana geldiği kazayı şoför Engin Özpınar şans eseri yara almadan atlattı.

''ARABALARDAN KURTULAYIM DERKEN DÜŞTÜM''

Kazanın ardından şokta olduğu gözlenen Özpınar, "Yolcu uğurlamak için  Atatürk Havalimanı'na geldim. Turnikeden çıkacaktım açılmadı. Açılmayınca telefon açtım. En sağdaki kulübeye gel dediler. Çıkış yapamayınca, burada da arabalar vardı. Arabalardan kurtarayım derken, düştüm." dedi.


İtalyan Spiker Eteğini Düzeltirken Canlı Yayında Frikik Verdi Çavuşoğlu, İsviçre Dışişleri Bakanı'nı Arayarak Tepki Gösterdi
Kemal Kurkut'un Öldürülmesiyle İlgili İki Polis Görevden Uzaklaştırıldı

1