Son Dakika Haberleri: Balıkesir'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Balıkesir'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Balıkesir'in Manyas İlçesi'ne Bağlı Salur ve Akçaova Köylerinde, 16-22 Nisan Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Bir Dizi Etkinlik Düzenlendi.

22.04.2007 19:02
Balıkesir'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri,
Balıkesir'in Manyas İlçesi'ne bağlı Salur ve Akçaova köylerinde, 16-22 Nisan Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir dizi etkinlik düzenlendi.

Köy camilerinde Kuran-ı Kerim ve mevlid-i şerif okundu, vaazlar verildi, birlikte dualar edildi. Öğle namazı sonrası Aşçı İsmail Okta’nın hazırladığı kazanlar dolusu yemek, belde ve köy halkı ile çevre ilçe-köylerden gelen binlerce misafire köy meydanına kurulan sofralarda ikram edildi. İmece usulü gerçekleştirilen etkinlikler, bir bayram havası içerisinde geçti. Akçaova Köyü'ndeki etkinliklere, Turgutlu İlçesi'nden gelen mehteran takımı ayrı bir renk kattı. Salurlu ve Akçaovalı kadın-erkek tüm halkın seferber olduğu etkinliklere; Ak Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, CHP Milletvekili Sedat Pekel ile bazı daire amirleri katıldı.

(SÖ-EŞ)

22.04.2007 18:48 TSİ

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 11:23:37. #.231#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Balıkesir'de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
  [Hata Bildir]