Son Dakika Haberleri: Başbakan Erdoğan Erzurum'da

Başbakan Erdoğan Erzurum'da

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Eşi Emine Erdoğan, Kızı Sümeyye Erdoğan ile Birlikte Bu Akşam Erzurum'a Geldi.

06.01.2011 22:16
Başbakan Erdoğan Erzurum'da,
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte bu akşam Erzurum'a geldi. Başbakan Erdoğan'ın uçağının indiği sırada sağlık eski bakanı Osman Durmuş'u karşılamaya gelen MHP'lilerle korumalar arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları kapsamında yapımları tamamlanan tesislerin açılış törenine katılmak üzere ANA uçağıyla 1,5 saat rötarlı olarak saat 20.10'da Erzurum'a gelen Başbakan Erdoğan'ı hava limanında Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu,Vali Sebahattin Öztürk, milletvekilleri, bürokratlar ve partililer karşıladı. Yoğun güvenlik önlemi alındığı hava limanında Başbakan Erdoğan'a yaklaşmayı başaran çocuklar elini öptüler. Yol boyu güvenlik önlemi alınan Erdoğan ve beraberindekiler, Emirşeyh Köftecisine yemeğe gitti.

MHP'LİLERLE KORUMALAR TARTIŞTI

Başbakan Erdoğan'ı taşıyan uçağın alana indiği anda Anadolu Jet Uçağıyla kente gelen eski sağlık Bakanı ve MHP Kırıkkale Milletvekili Osman Durmuş'u karşılamak için MHP İl Başkanı Zekai Kaya ve bir grup partili hava limanına geldi. VİP salonuna girmek isteyen partilileri başbakanlık korumaları engelleyince taraflar arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı. Durmuş VİP'ten çıkarak partililerle görüştükten sonra alandan ayrıldı.

ERZURUM, (DHA)

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.04.2015 21:15:06. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Başbakan Erdoğan Erzurum'da
[Hata Bildir]