Son Dakika Haberleri: Antalya'da Trafik Kazası! Başından Bir An Olsun Ayrılmadı

Antalya'da Trafik Kazası! Başından Bir An Olsun Ayrılmadı

6 gün önce

Mersin'in Erdemli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi ağır yaralandı. Kazada yaralanan adamın, aynı otomobilde bulunduğu genç kadının başından ayrılmaması dikkat çekti.

Mersin'in  Erdemli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobil sürücüsü Volkan C. ile aynı otomobilde bulunduğu Aylin Ş. ve kamyonet sürücüsü Sezai Ş. ağır yaralandı. Volkan C.'nin, yerde yatan Aylin Ş.'nin başından ayrılmaması dikkat çekti.

KAZADA 3 KİŞİ YARALANDI

Mersin -  Antalya D-400 karayolundaki ışıklarda feci bir kaza meydana geldi. Işıklara hızla girdiği ileri sürülen lüks bir otomobille, ekmek yüklü olduğu öğrenilen kamyonet çarpıştı. Kazada plakası öğrenilemeyen otomobilin sürücüsü 36 yaşındaki Volkan C., otomobilde bulunan 26 yaşındaki Aylin Ş. ile kamyonet sürücüsü Sezai Ş. yaralandı.

AMBULANS GELENE KADAR BAŞINDA BEKLEDİ

Kaza sonrası çevredeki vatandaşlar olay yerine koşarken, Volkan C.'nin ambulanslar gelene kadar Aylin Ş.'nin başında beklemesi dikkat çekti.

Ambulasların gelmesinin ardından durumu ağır olan Sezai Ş.  Mersin'e, Volkan C. ile Aylin Ş. ise kaza  Erdemli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Türkiye Sularında Yaşayan 5 Mersin Balığı Türünden 2'sinin Nesli Tükendi İran, Türk Şoförleri ve 9 TIR'ı 11 Aydır Rehin Tutuyor İndiği Mağarada Mahsur Kalan Kız Öğrenciyi İtfaiye Kurtardı

1