Son Dakika Haberleri: Başkan Gönenç'ten Zeytindağ Beldesine Ziyaret

Başkan Gönenç'ten Zeytindağ Beldesine Ziyaret

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, önümüzdeki yıl yürürlüğe girecek olan Büyükşehir Yasası kapsamında ilçenin mahallesi haline gelecek Zeytindağ Beldesi'ni ziyaret etti.

20.04.2013 11:36
Başkan Gönenç'ten Zeytindağ Beldesine Ziyaret,
Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, önümüzdeki yıl yürürlüğe girecek olan Büyükşehir Yasası kapsamında ilçenin mahallesi haline gelecek Zeytindağ Beldesi'ni ziyaret etti.

Başkan Gönenç'in Zeytindağ ziyaretinde kendisine Belediyesi Meclis üyeleri Necla Birinci, Faik Belek, Ümit Atlam ve belediye yetkilileri de eşlik etti. Başkan Gönenç, ilk ziyaretini Zeytindağ CHP Belde Teşkilatı'na yaptı. Daha sonra belde kahvehanelerini gezerek Zeytindağlılar ile buluşan Gönenç, burada vatandaşlarla sohbet etme imkanı buldu. Beldede kurulan pazar yerini dolaşan Gönenç'i pazar yerinde gören Zeytindağlı vatandaşlar; "Başkan Gönenç'i beldemizde görmekten mutlu olduk. Başkanın Bergama'da yapmış olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ediyoruz. Kendisine başarılar dileriz" diyerek, daha sık aralarında görmek istediklerini belirttiler.

Başkan Gönenç ve beraberindeki heyet, daha sonra Zeytindağ Belediye Başkanı Feridun Ergün'ü makamında ziyaret etti. Misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Ergün, ziyaret için teşekkür etti. Ziyarette konuşan Başkan Gönenç, "TBMM tarafından geçtiğimiz aylarda çıkartılan yeni yasa doğrultusunda önümüzdeki yıl Bergama'nın bir mahallesi olacak Zeytindağ'ı gezerek vatandaşlarımızın sorun ve isteklerini yerinde inceleyerek görmek istedim. Zeytindağ'da olmaktan ve burada vatandaşlarımızla sohbet etmekten dolayı büyük mutluluk duydum" dedi. - İZMİR

  SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
  24 saat kesintisiz haber yayını
  Hakkımızda | Reklam | İletişim
  SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 21.04.2015 20:46:10. #.232#
  ŞUAN BURADASINIZ: Son Dakika Haberleri: Başkan Gönenç'ten Zeytindağ Beldesine Ziyaret
  [Hata Bildir]