Kaş Belediye Başkanı Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu - Son Dakika

Kaş Belediye Başkanı Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu

14.11.2020 12:50
Kaş Belediye Başkanı Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu, System.String[]

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu.

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu.

Silopi Kaymakamı Can Kazım Kuruca ile makamında görüşen Ulutaş, AK Parti Silopi İlçe Başkanlığına geçerek, İlçe Başkanı Rana Tellioğlu ile bir araya geldi.

Silopi'den Kaş'a gelen heyetin kendisini ziyaret ettiğini hatırlatan Ulutaş, bu şekilde kardeşlik köprüsünün daha çok kullanılacağını belirtti.

Bölgenin tarihi ve sosyal yapısıyla güzel olduğunu vurgulayan Ulutaş, şunları kaydetti:

"Sosyal, kültürel ilişkilerimizi geliştirmek ve dostluğumuzu, kardeşliğimizi devam ettirmek amacıyla zaman zaman Görümlü'ye ziyaretlere geleceğiz. Başkanımız bize ziyarette bulunmuştu. Biz de şu anda iadeyi ziyaret yapıyoruz. İnşallah doğuyla batının bu köprüsü bundan sonra daha çok kullanılacak. Dostluğumuzu, kardeşliğimizi devam ettireceğiz."

Kaş Belediye Başkanı Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu
Kaş Belediye Başkanı Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kaş Belediye Başkanı Ulutaş, Şırnak'ta ziyaretlerde bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eşinden miras kalan tarlanın parasıyla evlenmek isterken dolandırıldı Kumar baskınında yakalanan vatandaştan basın mensuplarına ilginç isyan: Sizin bu yaptığınız boşanmaya sebep olur Mezar taşlarında yeni döneme geçiliyor! Dua, resim ve yazı yerine karekod sistemi geldi Iğdır'dan Erzurum'a dönen kamyon şoförünün seyir halindeyken ayakları dondu AK Parti'nin 2020'nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı Ayasofya'nın ibadete açılması aldı Fransa'da 2 milyona yakın ördek kuş gribi nedeniyle itlaf edildi Fenomen dizi Çukur, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferine gönderme yaptı Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti